Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Urzędowie. Motocyklista w ciężkim stanie

Utworzony przez kamilek, 9 lipca 2012 r. o 11:02 Powrót do artykułu
Kupił sobie Miki maszynę, która w kilkanaście sekund rozpędza się do 300 km/h, by nie wadząc nikomu do pracy sobie dojechać??? Wszyscy tu widzimy (i słyszymy), jak spokojnie poruszają się po drogach kierowcy ścigaczy. Przecież to nie jest dwunastolatek, wie czym ryzykuje! A, że to czasem boli? Cóż, taki już jest ten nasz świat. Niech szybko dojdze chłopak do siebie i szybko zmieni pasję. Drugiej szansy może już nie dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaj to świetny facet a motocykle to jego pasja, zawsze zazdrościłam mu tego, że robi coś co naprawdę kocha. Bo jak zwykł mnie poprawiać on tego nie lubi on to po prostu kocha :-). Wiele razy też starałam mu jakoś to wybić z głowy, ale nie było takiej siły ma głowę na karku wie jakie ponosi ryzyko ale według niego było warto ja nie mogłam nigdy tego zrozumieć... Mam nadzieje, że pokaże nam wszystkim co to znaczy walczyć o życie i wygrać je na nowo bo dostał taką szanse i wierze, że z niej skorzysta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemas napisał:
Co do prędkości to każdy z nas "za czymś pędzi" gdyż te przepisowe 50-60km/h często zdarza się przekroczyć. Przykład znajdziecie sami w sobie więc daleko nie musicie sięgać. Bezsensowna jest również walka puszka-rower - ludzie dorośnijcie!!!!
Ciekaw jestem jaka była prędkość motocyklisty? Kolejny pasjonat zaliczył dzwona i najsmutniejsze jest to, że inni pasjonaci nie potrafią wyciągnąć z tego mądrych wniosków. Smutny cdn, niestety!!!!! 50 to 5each rodyAH0, a nie 90 czy 130!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Człowiek napisał:
Słuchaj typie! Nie wiesz jak było to się nie wpier***aj! Kołku Urzędowski! Pluje na takich ludzi jak ty! Który sobie wymyśla historie z bajki dawcą nerek? znasz go że tak mówisz? Może gdybyś go znał nie mówił byś o nim w ten sposób , Ale dla ciebie oczywiście jest ważniejsza zazdrość że ciebie zdziro nie stać nawet na koło do motoru... a co dopiero na cały. Każdy ma jakieś marzenie i chce je spełniać a to że jakis idiota z wiejskiego pasata skręca niby w swoją posesje bo wiem jak nie którzy robią jak widzą moto , specjalnie albo nie zjedzie albo powoli skręcają udowodnić że co oni są? Szkoda słów na takich wieśniaków. ktoś tam wyżej napisał że wyleciał z zakrętu jak f-16 niby z duża prędkością chcesz mój moto ? spróbujesz czy się uda z taka predkością wejśc :>?? wydaje mi się że nie. Więc cwelasie stul ryj i nie rób sztucznego tłoku że rozumy wszystkie pozjadałeś , Tyle co mam do powiedzenia na temat twojej plugawej nic nie wartej osoby.
wiesz co ?mam Cie gleboko w du*** . leje na to co piszesz, i leje na kazdego motocykliste w krasniku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumię ską tyle jadu w was. Sam jestem motocyklista kocham motocykle i nic tego nie zmieni. To jest pasja, miłość, sposób na życie, kto nie jeżdzi na moto tego nie zrozumie. Mimo że jestem z LKR to nie znałem Mikiego (bo chyba o człowieku o takiej ksywce mowa) to widywałem go na tej 9-tce. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście na moto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiesz co ?mam Cie gleboko w du*** . leje na to co piszesz, i leje na kazdego motocykliste w krasniku !
Powiedz tak któremuś prosto w twarz internetowy napinaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzie to miejsce to znicza postawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniczy żywym się nie stawia . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Człowiek napisał:
Każdy ma jakieś marzenie i chce je spełniać a to że jakis idiota z wiejskiego pasata skręca niby w swoją posesje bo wiem jak nie którzy robią jak widzą moto , specjalnie albo nie zjedzie albo powoli skręcają udowodnić że co oni są? Szkoda słów na takich wieśniaków.
Człowieku przeczytaj ze zrozumieniem te idiotyzmy - to może i sam się z tego będziesz śmiał. Szkoda ludzi, ale na durnych pasjonatów nie ma rady....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wasze nie które wpisy są żałosne , każdy ma swoje hobby .. Jego interesują motory tak jak mnie i nigdy nie będę miał nic przeciwko im chociaż nie w jednym wypadku już uczestniczyłem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zx9r napisał:
Powiedz tak któremuś prosto w twarz internetowy napinaczu.
z chęcią .a tobie nawet napluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Człowiek napisał:
Słuchaj typie! Nie wiesz jak było to się nie wpier***aj! Kołku Urzędowski! Pluje na takich ludzi jak ty! Który sobie wymyśla historie z bajki dawcą nerek? znasz go że tak mówisz? Może gdybyś go znał nie mówił byś o nim w ten sposób , Ale dla ciebie oczywiście jest ważniejsza zazdrość że ciebie zdziro nie stać nawet na koło do motoru... a co dopiero na cały. Każdy ma jakieś marzenie i chce je spełniać a to że jakis idiota z wiejskiego pasata skręca niby w swoją posesje bo wiem jak nie którzy robią jak widzą moto , specjalnie albo nie zjedzie albo powoli skręcają udowodnić że co oni są? Szkoda słów na takich wieśniaków. ktoś tam wyżej napisał że wyleciał z zakrętu jak f-16 niby z duża prędkością chcesz mój moto ? spróbujesz czy się uda z taka predkością wejśc :>?? wydaje mi się że nie. Więc cwelasie stul ryj i nie rób sztucznego tłoku że rozumy wszystkie pozjadałeś , Tyle co mam do powiedzenia na temat twojej plugawej nic nie wartej osoby.
z łuku nie z zakrętu - a obejrzyj to ! NIE DA SIĘ ? http://www.youtube.com/watch?v=XjFupaXa_gw&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł2222 napisał:
Te wasze nie które wpisy są żałosne , każdy ma swoje hobby .. Jego interesują motory tak jak mnie i nigdy nie będę miał nic przeciwko im chociaż nie w jednym wypadku już uczestniczyłem!!!
Drogi Pawle , a wierzysz w to co piszesz? A piszesz że w niejednym już wypadku uczestniczyłeś nie zastanawiałeś się nad tym żeby zdać prawko do wydziału komunikacji ? I pójść na kurs bo stanowisz zagrożenie na drodze i nie tłumacz że to cały czas wyjeżdża ten sam kierowca i to jego wina JEŚLI ZROBISZ KRZYWDĘ SOBIE - TRUDNO STAŁO SIĘ ALE NIE RÓB KRZYWDY INNYM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekaw jestem jaka była prędkość motocyklisty? Kolejny pasjonat zaliczył dzwona i najsmutniejsze jest to, że inni pasjonaci nie potrafią wyciągnąć z tego mądrych wniosków. Smutny cdn, niestety!!!!! 50 to 5each rodyAH0, a nie 90 czy 130!!!!!! [/quote][quote name='Gość' timestamp='1341939950' post='647500'] Ciekaw jestem jaka była prędkość motocyklisty? Kolejny pasjonat zaliczył dzwona i najsmutniejsze jest to, że inni pasjonaci nie potrafią wyciągnąć z tego mądrych wniosków. Smutny cdn, niestety!!!!! 50 to 5each rodyAH0, a nie 90 czy 130!!!!!!
Tutaj niestety kolego się z Tobą zgodzę...ale jakby świat był taki piękny to i nie byłoby kolejnych wypadków samochodów, motorów czy innych pojazdów. Niestety tak już jest i tak zapewne będzie. Teraz trzeba tylko trzymać kciuki za Mikiego. Oby się mu udało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIKI WRACAJ DO ZDROWIA!!!! CZEKAMY NA SIEBIE!!! DASZ RADĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIKI WRACAJ DO ZDROWIA!!!! CZEKAMY NA SIEBIE!!! DASZ RADĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo już coś o Mikim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapier***ajacie jak jest mokro! wogóle nie szalejcie.. może wam to obojętne czy zginiecie, ale zostawicie nas... swoich bliskich... matke, ojca, babcie, dziadków, siostry, braci, a moze nawet zony, córki i synów... wam to juz bedzie wszytko obojętne, was już nie bedzie, a my? my bedzie cierpieć, płakać każdego dnia i przychodzić na waszą mogiłe, zapalić znicz lub dać kwiatka... Ostatnio straciłam jedynego prawdziwego przyjaciela który był motocyklistą .. mineły dopiero 2 miesiące i wiecie co? ból jest nie do opisania - nie życze tego nikomu. Za każdym razem gdy szłysze motor l8ub widzę motocyklistę robie się smutna i wybucham płaczem.,.. błagam uważajcie na siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazło się towarzystwo wzajemnej adoracji. A niby z jakich powodów motocykliści zasłużyli na swoją złą reputację? I kto przy zdrowych zmysłach kupuje maszynkę, nieraz droższą od samochodu, do jazdy po mieście lub do pracy, zgodnie z przepisami? Głównie chyba po to, żeby poszaleć. A na skutki nie trzeba długo czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taksiarz napisał:
Znalazło się towarzystwo wzajemnej adoracji. A niby z jakich powodów motocykliści zasłużyli na swoją złą reputację? I kto przy zdrowych zmysłach kupuje maszynkę, nieraz droższą od samochodu, do jazdy po mieście lub do pracy, zgodnie z przepisami? Głównie chyba po to, żeby poszaleć. A na skutki nie trzeba długo czekać.
to prawda jak chcesz pojeździć przepisowo to kupujesz skuter albo starego rometa jak się popisujesz to maszynkę 150 konną nota bene moc silników w tych ścigaczach jest 3x większa w porównaniu do masy /kw normalnego samochodu - nie mówię też że "ścigacze" to zło tylko w nieodpowiednich rękach to maszyna do zabijania WYŁĄCZ PRĘDKOŚĆ WŁĄCZ MYŚLENIE - ADRENALINA W WIĘKSZEJ DAWCE ZABIJA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...