Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wywóz śmieci

Utworzony przez Mieszkaniec Gminy, 3 grudnia 2011 r. o 09:54
Drodzy mieszkańcy gminy Szastarka (choć temat dotyczy wiele innych miejscowości), czy nie denerwuje was cena za wywóa śmieci. Czy nie warto pomyśleć o wypowiedzeniu umów na tą usługę. Notabene wojt obiecywał inne firmy konkurencyjne,i gdzie one są. Cz nie warto rozpocząć dyskusji na tem temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt wiele rzeczy obiecywał, ale ten temat powinien być załatwiony już dawno bo nie może byc że monopol istnieje i ktoś robi na tym kokosy, powinien co roku byc przetarg na wywóz śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem , że podwyżki za wywozy śmieci związane są z podwyżkami na wysypisku , a tym zarządza Związek Międzygminny. A tak na marginesie jeśli takie podwyżki mają być wprowadzone od nowego roku , to ludzi nie stać będzie i śmiecie znów wrócą do rowów,,,,!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asiulak napisał:
wiem , że podwyżki za wywozy śmieci związane są z podwyżkami na wysypisku , a tym zarządza Związek Międzygminny. A tak na marginesie jeśli takie podwyżki mają być wprowadzone od nowego roku , to ludzi nie stać będzie i śmiecie znów wrócą do rowów,,,,!!
To złapać na gorącym uczynku takiego i wychłostać przed mszą w niedzielę. Drugi raz tego nie uczyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla wójta Szastarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysypiskiem zarządza związek gmin a obsługuje pan Wojtaszek. Ten sam który Czubińskiemu fundował prace przy budowie domu a za to wygrywał wszystkie przetargi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wysypiskiem zarządza związek gmin a obsługuje pan Wojtaszek. Ten sam który Czubińskiemu fundował prace przy budowie domu a za to wygrywał wszystkie przetargi .
A kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie dróg na naszym terenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...