Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wywóz śmieci

Utworzony przez Mieszkaniec Gminy, 3 grudnia 2011 o 09:54
Drodzy mieszkańcy gminy Szastarka (choć temat dotyczy wiele innych miejscowości), czy nie denerwuje was cena za wywóa śmieci. Czy nie warto pomyśleć o wypowiedzeniu umów na tą usługę. Notabene wojt obiecywał inne firmy konkurencyjne,i gdzie one są. Cz nie warto rozpocząć dyskusji na tem temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wójt wiele rzeczy obiecywał, ale ten temat powinien być załatwiony już dawno bo nie może byc że monopol istnieje i ktoś robi na tym kokosy, powinien co roku byc przetarg na wywóz śmieci
0
wiem , że podwyżki za wywozy śmieci związane są z podwyżkami na wysypisku , a tym zarządza Związek Międzygminny. A tak na marginesie jeśli takie podwyżki mają być wprowadzone od nowego roku , to ludzi nie stać będzie i śmiecie znów wrócą do rowów,,,,!!
0
Asiulak napisał:
wiem , że podwyżki za wywozy śmieci związane są z podwyżkami na wysypisku , a tym zarządza Związek Międzygminny. A tak na marginesie jeśli takie podwyżki mają być wprowadzone od nowego roku , to ludzi nie stać będzie i śmiecie znów wrócą do rowów,,,,!!
To złapać na gorącym uczynku takiego i wychłostać przed mszą w niedzielę. Drugi raz tego nie uczyni.
0
pozdrowienia dla wójta Szastarki
0
Wysypiskiem zarządza związek gmin a obsługuje pan Wojtaszek. Ten sam który Czubińskiemu fundował prace przy budowie domu a za to wygrywał wszystkie przetargi .
0
ja napisał:
Wysypiskiem zarządza związek gmin a obsługuje pan Wojtaszek. Ten sam który Czubińskiemu fundował prace przy budowie domu a za to wygrywał wszystkie przetargi .
A kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie dróg na naszym terenie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: