Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z bejsbolami na przechodniów

Utworzony przez CodeZero, 3 listopada 2008 r. o 20:16
Za sam wygląd DOŻYWOCIE. Teraz 5ciu "wspaniałych" będzie dostawało wyżywienie jak z restauracji, nocleg i ogrzewane pomieszcenie, do tego tv+kablówka. Raj na ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standardowo z kolejnego artykułu DW nie wynika w jakiej miejscowości działy się opisane zdarzenia. Można się domyślać, że w Kraśniku /bo zakładka Kraśnik/ ale zwykle opisujecie Janów a zakładka też jest Kraśnik eh..... porażencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w....olić im kijami i wypuścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram-rzadko jest napisane w jakiej miejscowości miały miejsce zdarzenia. W innej gazecie wyczytałam (to dla wiadomości poprzednika), że zdarzenie to miało miejsce w miejscowości Rzeczyca Ziemiańska, a nie w Kraśniku jak wskazuje na to artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... hu.ja wiecie... nikt kur.wa nie będzie wiedział co tam się stało... Ale to nie tak jak piszą.... że napad... to nie tak... A te chłopaki to zadni bandyci... A co do telefonu to tylko jeden go zabrał... a reszta nic o tym nie wiedziała... Tak że ku.rwa odpi.erd,olić się od nich... A policja z kraśnika, To Szmaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Za sam wygląd DOŻYWOCIE. Teraz 5ciu "wspaniałych" będzie dostawało wyżywienie jak z restauracji, nocleg i ogrzewane pomieszcenie, do tego tv+kablówka. Raj na ziemi.
Huja wiesz idioto... powiedz ku*** kozaku kim jesteś... to dopiero bedziesz miał raj na ziemi wieśniaku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak Nielat. pewnie to twoi kumple. a po sposobie twojej wypowiedzi jakoś nie wierzę że to żadni bandyci. tacy sami prostacy jak Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo - Kraśnik to miasto seksu i biznesu...telefon pewnie chcieli sprzedac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielat napisał:
Ludzie... hu.ja wiecie... nikt kur.wa nie będzie wiedział co tam się stało... Ale to nie tak jak piszą.... że napad... to nie tak... A te chłopaki to zadni bandyci... A co do telefonu to tylko jeden go zabrał... a reszta nic o tym nie wiedziała... Tak że ku.rwa odpi.erd,olić się od nich... A policja z kraśnika, To Szmaty...
Pełna konspira nikt nie puści pary z gęby.Chłopaki to nie bandyci ,bejsbole mieli przypadkowo bo jechali na trening, .A telefon to leżał na ziemi i jeden go znalazł? a reszta nie zauważyła? Nielat jakie ty bzdury piszesz. Ja myśle,że twoi koledzy mieli jakieś porachunki z tymi braćmi,tylko nie przewidzieli,że tamci zgłoszą to na policje.A jeśli zrobili to dla zabawy a ofiary były przypadkowe to powinni posiedzieć po 10 lat. Nie podzielam twojej opini na temat policji.Ja mam o nich dobre zdanie i Ci poszkodowani napewno też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielat napisał:
Huja wiesz idioto... powiedz ku*** kozaku kim jesteś... to dopiero bedziesz miał raj na ziemi wieśniaku...
o jaaa... można się już bać? gdzie się tacy "intelektualiści" rodzą? chciałbyś do kolegów dołączyć co? będzie co innym pod sklepem opowiadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili z nich bandytów, pan redaktor to pięknie wszystko ubarwił i wyolbrzymił. Tamci dwaj pobici też święci nie byli, zapomnieli jak dokuczali jednemu z nich. Zrobili ze zwykłych chłopaków bandytów najgorszych. W każdej miejscowości są jakieś takie zatargi ale chłopaki to między sobą jakoś tam rozgrywają. Mam nadzieję i wierzę w to, że kare dostaną lekką, ta cała sprawa i areszt jest już dla nich wystarczającą karą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iz napisał:
Zrobili z nich bandytów, pan redaktor to pięknie wszystko ubarwił i wyolbrzymił. Tamci dwaj pobici też święci nie byli, zapomnieli jak dokuczali jednemu z nich. Zrobili ze zwykłych chłopaków bandytów najgorszych. W każdej miejscowości są jakieś takie zatargi ale chłopaki to między sobą jakoś tam rozgrywają. Mam nadzieję i wierzę w to, że kare dostaną lekką, ta cała sprawa i areszt jest już dla nich wystarczającą karą.
uważasz że należy pozwalać na takie coś? na walenie się bejsbolami? czemu ten pokrzywdzony nie poszedł na policję skoro mu wcześniej dokuczali? czy też go napadli? okładali kijami? mogli zabić? myleć trochę, myśleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze! niech siedzą ! niech sie nauczą....myśleć. pięści i ''bejsbole'' nie zawsze rozwiązują sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam większość z nich. wcale mnie akcja nie dziwi[chociaż tożsamość uczestników ciut tak]. to się normalnie w okolicy dzieje, ale bejsbole to nowość. nieraz już karetka do gminy przyjeżdżała. chłopcy zostali w domach, zamiast iść gdzieś stamtąd do normalnej szkoły a nie na wólkę, wspaniała, gościeradowska czy innego potoczka. cóżżż. życie. w każdym razie.. dla dobra innych. powinni posiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam większość z tych chłopaków i wcale mnie nie dziwi to co zrobili tego można było się spodziewać. Może w końcu nauczą się normalnie żyć, a nie latać z bejsbolami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nielat napisał:
Huja wiesz idioto... powiedz ku*** kozaku kim jesteś... to dopiero bedziesz miał raj na ziemi wieśniaku...[/quote] [quote name='Nielot' post='66720' date='9.11.2008, 23:21']o jaaa... można się już bać? gdzie się tacy "intelektualiści" rodzą? chciałbyś do kolegów dołączyć co? będzie co innym pod sklepem opowiadać...
Zauważył ktoś, że ten kretyn odpowiada na swój własny post! ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...