Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahaha.... Glupie gimbusy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
adamekthe tfuj ptaszek do nawet do sikania za mały
0
Amatorzy
0
Adamek napisał:
Mogla by jaka 15 latka sie najarac i zaczonc rozbjerac taka mlodo cipunie bym hetnie lizną a cycoszki mm nawet bym jej w ryj hója dal ssala by ze chej
JAdamek, ty CIOTO jedna,łykne od ciebie nerke za czteropak,bo to hyba tylko tyle,reszte to hyba tylko z koninom zmieszać i jako karme do małp do zoo weież.
0
Halo DW, nie ma u was moderatorów?
0
ale kultura,ortografia sie klania
0
Te siomik z tfej rodziny muj wójek adolf mydlo robil buraku hahahahahaha
0
Adamek ty lepiej zacznij chodzić na lekcje z języka polskiego
0
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.
0
Jak jurz rzem ch hóju pisal takie jester scierwo rze własnego nika nimasz buraku ?
0
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie chce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszychodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.
0
W tym dziadowskim miescie nawet dragi są dziadowskie . Zjazd po majeranku ,halucyny po pieczarkach albo po kleju biurowym.
0
verally mako napisał:
Hahaha.... Glupie gimbusy
to licealisci z mojego liceum
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: