Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 14-letnia Kamila Suszczyk

Utworzony przez malinowamammbalbn, 9 listopada 2010 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Rany boskie..policyjny rysopis mnie powalił na łopatki. Jeszcze różnica 4cm wzrostu to nie tragedia ale waga: 50-69kg Przecież to jest prawie 20kg różnicy. Skąd mam wiedzieć czy dziewczyna jest zgrabna czy okrąglutka?? Bez sensu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan (-i ) dziennikarz po polska nie umieć pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem ci że okrąglutka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie się pokłóciła z rodzicami i jest "na gigancie" typowa współczesna młodzież a rodzice siedzą w domu i się zamartwiają a gówniara bawi się w najlepsze z kolegą ze srebrnego VW. Bezstresowe wychowanie i nie mam na myśli tutaj karcenia dziecka na pewno nie w sposób cielesny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubrana w kurtkę z MATERIAŁU... Nie wiedziałam, że jakąkolwiek odzież robi się z czegoś innego niż materiał ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom, przedział wagowy jest powalający...A dziewczyna nawiała z chłopakiem i tyle. Wróci jak kasa się skończy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem,że zwiała z domu bo rodzice którzy kochają są nie do wytrzymania , ja rozumiem,że z kolegą bo ma takie fajne dresy , ale srebrny Volkswagen ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś trzeci napisał:
pewnie się pokłóciła z rodzicami i jest "na gigancie" typowa współczesna młodzież a rodzice siedzą w domu i się zamartwiają a gówniara bawi się w najlepsze z kolegą ze srebrnego VW. Bezstresowe wychowanie i nie mam na myśli tutaj karcenia dziecka na pewno nie w sposób cielesny..
nie mierz wszystkich swoja miarą jeżeli ty tak robisz to nie znaczy ze inni też tak robią, może akurat tej dziewczynie coś się stało?? ile razy się słyszy że ktoś zaginął a potem odnajdują ciało albo ślad całkowicie zaginął po tej osobie? jak następnym razem będziesz chciał coś napisać to zastanów się 3 razy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat to sa fakty będzie widac jak jest nie wykluczam że jest tak jak mówisz "xyz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzmy lepszego burmistrza Kraśnika www.piotrjanczarek.pl http://www.youtube.com/watch?v=Y5j1z7_RsV4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nic jeszcze nie wiadomo co się dzieje z tą dziewczyną?? żadnych informacji?? sprawa nagle ucichła?? odnalazła się?? gdzie się podziewają ci zaginieni ludzie pod ziemie się zapadają?? ufo porywa?? trudno ustalić kto jest kierowca tego samochodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, jestem wolontariuszem z grupy www.szukamywas.pl. Interesujemy się losami zaginionej Kamili Suszczyk. Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje co do tego zaginięcia prosimy o ich przekazanie. kontakt@szukamywas.pl Łączymy pozdrowienia, Wolontariusze szukamywas.pl Działamy bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila podobno się już odnalazła. Przynajmniej ja tak słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to wiadomo na bank??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to jest tylko bajka dziś się dowiedziałem. podobno dalej jej szukają Ale wersje są różne z tego co słyszałem od znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej jej nie znaleźli, wczoraj byłam na policji i wisi ogłoszenie, że zaginęła. Jakby się znalazła to pewnie by te kartkę zdjęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno sie odnalazła gdzies w poznaniu?? razem z tym gościem z Vw prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się odnalazła czy się NIE odnalazła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
`podobno o na znalazła sie w leśe w studzianakach ale dokładnie nie wiadomo czy żywa czy martwa ale chodzą plotki że ją znależono zakopaną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
`podobno o na znalazła sie w leśe w studzianakach ale dokładnie nie wiadomo czy żywa czy martwa ale chodzą plotki że ją znależono zakopaną .
i co siejesz plotki !! jak mnie to wkur** nie wie a gada !! Wiesz ludzie dużo mówią.. Ostatnio słyszałem jak mówili że w sylwestra bezie koniec świata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...