Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 14-letnia Kamila Suszczyk

Utworzony przez malinowamammbalbn, 9 listopada 2010 r. o 15:25 Powrót do artykułu
zuza, nie podobno. To prawda. Poczytaj o tym artykul w DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*rwa. no znalezli ja niedaleko mnie. jaki ch*j ten koles to jakas ci***, zmarnowal zycie jej i sobie. ja je*ie. porazka na całej lini. ale na szczescie we więźniu dostanie pożądny wpier.dol to się nauczy frajer. wyjdzie za 20 lat moze 15 za dobre sprawowanie, bez pracy bez prespektyw. O CO TU CHODZI? frajer je.bany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila niestety nie żyje... odnaleziono ją na zakopano na polu w gminie zakrzówek ... zamordował ją osiemnastolatek . Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ,a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
`podobno o na znalazła sie w leśe w studzianakach ale dokładnie nie wiadomo czy żywa czy martwa ale chodzą plotki że ją znależono zakopaną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila zostala zamordowana.odnaleziono jej cialo, bo morderca wskazal miejsce gdzie ja zakopal. to chlopak 18 z ktorym sie pryjaznila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chora sytuacja, to każdy z nas mógłby być. smutne, idiotyczne, patologiczne. przestroga dla wszystkich. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej mowic ze morderca gwalciciel. wyzywac. mowic o ukamienowaniu. a tak na prawde gdyby kto kolwiek go znal na prawde z obecnych tu osob wiedzialby ze karol to mily i bardzo inteligentny chlopak. gdyby ta dziewczyna - kamila byla tak dobrym dzieckiem jak wszyscy tu pisza to nie sypiala by z 13 chlopakami. ona ma 14 lat. w tym wieku nie powinna jeszcze nawet myslec o takich rzeczach. uwazam ze karol powinien porozmawiac o tym z kims i nie doszloby do takiej tragedii. on sam pewnie nie wiedzial co czyni. a co do tatusia kamili ojciec bardzo nie przeja sie zaginieciem corki bo czesto widzialam go pod sklepem jak pil sobie piwo!! coz za rodzina. oni wszyscy tacy sa. patologia i nic wiecej nie moge powiedziec na temat rodziny suszczykow. karola jest mi bardzo zal ze ma na tyle slaba psychike ze popelnil taki czyn. i to on jest w tym momencie najbardziej poszkodowany.!! mysle ze sad powinien wydac mu najnizszy wymiar kary z racji ze chlopak na prawde jest dobry i nie chcial tego zrobic !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
Najlepiej mowic ze morderca gwalciciel. wyzywac. mowic o ukamienowaniu. a tak na prawde gdyby kto kolwiek go znal na prawde z obecnych tu osob wiedzialby ze karol to mily i bardzo inteligentny chlopak. gdyby ta dziewczyna - kamila byla tak dobrym dzieckiem jak wszyscy tu pisza to nie sypiala by z 13 chlopakami. ona ma 14 lat. w tym wieku nie powinna jeszcze nawet myslec o takich rzeczach. uwazam ze karol powinien porozmawiac o tym z kims i nie doszloby do takiej tragedii. on sam pewnie nie wiedzial co czyni. a co do tatusia kamili ojciec bardzo nie przeja sie zaginieciem corki bo czesto widzialam go pod sklepem jak pil sobie piwo!! coz za rodzina. oni wszyscy tacy sa. patologia i nic wiecej nie moge powiedziec na temat rodziny suszczykow. karola jest mi bardzo zal ze ma na tyle slaba psychike ze popelnil taki czyn. i to on jest w tym momencie najbardziej poszkodowany.!! mysle ze sad powinien wydac mu najnizszy wymiar kary z racji ze chlopak na prawde jest dobry i nie chcial tego zrobic !!
czy ty czlowieku jestes mądry?? jaka by nie byla nienalezalo sie!! ty jestes kurwą a od rodziny sie odjeb bo ja tez znam ich rodzine!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty człowieku pieprzysz???????????????????? Ten śmieć jest niby teraz najbardziej poszkodowany??!!!!!!!!!! a niby co mu siż takiego złego stało???? że co, że wszyscy teraz najchętniej by go teraz na stryczek posłali???!!!! A co nie należy mu się???? On ot ta sobie mógł zabić dziewczynę i co wszyscy maja mu teraz podziękować?! bo co, bo dziewczyna zawczasu podobno sobie używała z ilomaś chłopakami i to ma go usprawiedliwiać??? jej życie jej sprawa! fakt dziewczyna może była za młoda na te sprawy-choć nic nikomu do tego- ale też na pewno za młoda żeby umrzeć... i niby co go tu usprawiedliwia??? bo karolek jest dobry... taki jest dobry że aż z tej dobroci zabił dziewczynę...normalnie aż mi się włos na głowie jeży jak czytam takie teksty... uważam że każdy kto zabił powinien ponieść tą sama kare... bo życie takiego śmiecia który zabija nie jest na pewno droższe życia jego ofiary....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka ma racje i tyle -za czternastolatke to daje mu mało zycia w więzieniu, nie jeden z odsiadujących ma córkę w jej wieku i tęskni za nia i wtedy to tez bedzie smutne,co za czasy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha jeszcze jedno -myślę że od teraz to będzie miał na imię KAROLINA - i nic na to nie poradzimy- za murami tez jest TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i był dobry ale do chwili zabójstwa....na tortury go sku***syna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
Najlepiej mowic ze morderca gwalciciel. wyzywac. mowic o ukamienowaniu. a tak na prawde gdyby kto kolwiek go znal na prawde z obecnych tu osob wiedzialby ze karol to mily i bardzo inteligentny chlopak. gdyby ta dziewczyna - kamila byla tak dobrym dzieckiem jak wszyscy tu pisza to nie sypiala by z 13 chlopakami. ona ma 14 lat. w tym wieku nie powinna jeszcze nawet myslec o takich rzeczach. uwazam ze karol powinien porozmawiac o tym z kims i nie doszloby do takiej tragedii. on sam pewnie nie wiedzial co czyni. a co do tatusia kamili ojciec bardzo nie przeja sie zaginieciem corki bo czesto widzialam go pod sklepem jak pil sobie piwo!! coz za rodzina. oni wszyscy tacy sa. patologia i nic wiecej nie moge powiedziec na temat rodziny suszczykow. karola jest mi bardzo zal ze ma na tyle slaba psychike ze popelnil taki czyn. i to on jest w tym momencie najbardziej poszkodowany.!! mysle ze sad powinien wydac mu najnizszy wymiar kary z racji ze chlopak na prawde jest dobry i nie chcial tego zrobic !!
DZIECKO ZABIŁO DZIECKO. GDYBY MUSIAŁ SAM NA SIEBIE ZAPRACOWAĆ I SIĘ WYKSZTAŁCIĆ TO TAKIE GŁUPOTY NIE PRZYSZŁYBY MU DO GŁOWY, CZY W SZKOLE GO NIE NAUCZYLI, ŻE ZA SEKS Z NIELETNIĄ SIĘ SIEDZI, NIE UCZĘSZCZA NA LEKCJE BIOLOGII NIE????!!! GDZIE SĄ KU*** RODZICE TEGO DZIECKA???????????????????????ZAMIAST KUPIĆ MU SAMOCHÓD PRZEKAZALI BY MU JAKIEŚ WARTOŚCI ŻYCIOWE!!!!!!! JASNE POSZKODOWANY TO TAK TO SIĘ TERAZ NAZYWA ZABÓJCÓW... PFFF POMYŚL CO TY ZA BREDNIE WYPISUJESZ, CZŁOWIEK O SŁABEJ PSYCHICE SAM BY POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO A NIE ZABIJAŁ 14 LETNIE DZIECKO, A PATOLOGIA TEJ RODZINY NIE MA TU NIC DO RZECZY. NIECH ZGNIJE W WIĘZIENIU GÓWNIARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest moja przyjaciółka...;( Nie wiecie jaki to ból.....;( Znaleźli ją martwą....;( I to jeszcze zabił ją jej chłopak;.....;( A teraz niech ten skur....n dostanie dożywocie. Ale ja się cieszę spieprzył dziewczynie życie a teraz niech i on pocierpi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tragedia a jakas/is pisze ze sypiala z 13 chlopakami... a co to ma do tego ??za przescieradlo robilas??pewnie ty wiecej w tym wieku mialas i teraz zalujesz tego a ona juz nie bedzie miala okazji tego zalowac bo ten cwel ją zabil...dziewczynke ktora miala 14 lat i cale zycie przed sobą...zastanow sie! do karolka ktory byl bardzo milym i inteligetnym chlopakiem o slabej psychice>>>mam madzieje ze dostaniesz dozywocie i przez caly ten czas bedziesz doceniany przez wspolwiezniow.[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie urażajcie rodziny SUSZCZYKÓW,jestem też z tej rodziny,powiem krótko..nie ważna kto jaki jest,ważne jest to,kto co zrobił,i ten jest winny co uczynił co nie powinien,nie kazdy SUSZCZYK pije,jestem tego żywym dowodem jak i moje rodzeństwo,morderca wyjdzie..ale na spotkanie z NAMI.Nie nawidzę jednych rzeczy,czynów..ktoś kto może zmienić sie..jaki jest teraz..traci te mozliwość poprzez utrate zycia..morderca będzie zyć..w więzieniu nie zabardzo coś JEMU zrobia..ale wolności niech sie strzeże..do starości swojej zapamieta to,co uczynił..i z kim się spotkał..dla rodziców chłopaka,nie WAS winimy,nie waszego syna,lecz jego lekkomyslność..bezmyslność i czyn,który zrobił,jest dorosłym,starszym od Kami człowiekiem,wiedział co robi,niech oczy ma wszędzie,bo wejdzie kiedyś na mnie..jak nadmienilem..zyć będzie..ale zapamięta to,co uczynił..pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Co ty człowieku pieprzysz???????????????????? Ten śmieć jest niby teraz najbardziej poszkodowany??!!!!!!!!!! a niby co mu siż takiego złego stało???? że co, że wszyscy teraz najchętniej by go teraz na stryczek posłali???!!!! A co nie należy mu się???? On ot ta sobie mógł zabić dziewczynę i co wszyscy maja mu teraz podziękować?! bo co, bo dziewczyna zawczasu podobno sobie używała z ilomaś chłopakami i to ma go usprawiedliwiać??? jej życie jej sprawa! fakt dziewczyna może była za młoda na te sprawy-choć nic nikomu do tego- ale też na pewno za młoda żeby umrzeć... i niby co go tu usprawiedliwia??? bo karolek jest dobry... taki jest dobry że aż z tej dobroci zabił dziewczynę...normalnie aż mi się włos na głowie jeży jak czytam takie teksty... uważam że każdy kto zabił powinien ponieść tą sama kare... bo życie takiego śmiecia który zabija nie jest na pewno droższe życia jego ofiary....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty masz chyba10 lat albo jestes wkurzona ze ci poderwala chlopaka a ty musialas sie zadowalac wibratorem. dziewczyno niby studentko zastanow sie co piszesz. powinni mu jajka bez znieczulenia wyciac i udusic na tylnim siedzeniu samochodu i wyrzucic do rowu na tej poje.....j polichnie albo kolo twojego domu. powinni go skazac za sex z malolata i za zabujstwo. ale pewnie rodzice wsadza kase i zostanie uznany za niepoczytalnego (jak cala ta wies) i posiedzi pare lat, co wiecej dostaja za kota. miala 14 lat jeszcze niewiedziala co to zycie ale on go zasmakuje jak mu gwint w du*** zerwie sasiad z celi. tam bedzie robil za prostytutke i sie dowie jak smakuja cieple lody. moze ona nie byla calkiem bez winy ale mogl to inaczej zalatwic. a ty zastanow sie co piszesz i powinnas wspulczoc teraz 1 rodzicom ze stracili kochana corke a 2 ze wychowali dobrego kocganego syna ktory mial zaduzo popuszscone i jest morderca. kara smierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...