Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zainwestowali w odbudowę dworku. Ale księdzu nie w smak restauracja i pensjonat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2017 r. o 20:24 Powrót do artykułu
ksiadz tylko czeka na
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajesz łapówki? Ja nie. I nikogo nie oskarżam. Ale tobie nie przeszkadza opluwać, bo masz problem z kościołem. Lecz się z chronicznej nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest odbudowa, tylko nowa budowa. Dawny dworek szlag trafił, a do tego przyczynili się konserwatorzy zabytków, bo wiadome im było co się święci i przymykali oczy na lasowanie się zabytku. To było z góry zaplanowane, żeby kupić tą działkę w centrum za 1% wartości, czyli za bezcen, a już to finansowanie z Unii to kuriozum! Ja się nie dziwię księdzu (jestem ateistą), że protestuje, bo kto by chciał mieć po sąsiedzku taki obiekt? Wiadomo, z czym się to wiąże. A skoro to jest nowy obiekt, to i droga powinna być odpowiednio szeroka. Plastiki okna, dach nie mający nic wspólnego z zabytkowym, żelbet w konstrukcji etc., więc niech pani Czelej nie udaje, że odbudowuje zabytek!!! Niech Urząd Miasta zwróci tej pani kwotę jaką zapłaciła za dworek i niech zorganizuje sprzedaż tego obiektu po cenach wolnorynkowych. To co włożyła do tej pory powinno być ceną za dotychczasowe kombinowanie, czyli zmarnowanie zabytku i okłamywanie społeczeństwa, że dobrodziejka "ratuje" zabytek.  W latach 80-90 wiele było różnych przejęć obiektów za przysłowiową złotówkę i "ręka rękę myła", a koleś kolesiowi raił interes. PIS powinien odgrzebać te sprawy i należycie osądzić, a cwaniacy powinni zapłacić wyrównanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj biedni uciśnieni Cz........!!! Komentarze tutaj to chyba sami sobie piszą, bo Ci co ICH znają to wiedzą, że od samego początku to był niezły przekręt z tym Dworkiem!!!! Mówią, że tak długo czekali na pozwolenie...... przecież to było specjalnie wzięte na przeczekanie, po to aby zapłacić tylko 1000 złotych kary, a nie pare tysięcy..... KTOŚ ICH DOBRZE POINFORMOWAŁ W TYM KIERUNKU,  nie martwcie się:) U nich tylko wyzysk, człowiek się nie liczy..... A ci co piszą nie znając tematu, tylko usłyszą, że chodzi o księdza to trzeba skrytykować.... Ludzie wiem, że kościół i wiara nie jest na topie, ale jeśli wypowiadacie się na jakiś temat, to trochę zaczerpnijcie informacji na ten temat. Bo Ci, którzy piszą tu opinie przeciwko księdzu to nieźle dostali w łape......:) Pozdrawiam Księdza i życzę wytrwałości!!!! Wreszcie KTOŚ się postawił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działka w centrum miasta sprzedana za bezcen, pod warunkiem opieki nad zabytkiem.......... Doprowadzono dworek do ruiny, aby wybudować nowy. Ale mało tego wybudowano go z ewidentnym naruszeniem kilku przepisów prawa budowlanego......, a nasz nadzór budowlany tego nie zauważył ? Szacun dla księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do pozwolenia poprzedniego rektora "Małego Kościółka", Ksiądz W., króry wreszcie został przeniesiony to też pewnie nieźle wziął, aby ta budowa dworku miała miejsce. ON to lubił brać, za wszystko..... I NIC nie zrobił w Kościółku, o przepraszam tylko krzyż odnowił :) A ten nowy Rektor ile już wypracował. Brawo, brawo, brawo dla Nowego Księdza. Aż miło patrzeć jak wszystko się rozwija uczciwą pracą. Tak jak mój poprzednik: "Szacun dla Księdza!!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Czelej mocno mija się z prawdą. " W tej chwili odległość między dworkiem, a plebanią jest dokładnie taka sama jak była przez dziesiątki lat. Nie zmniejszyliśmy jej nawet o centymetr" . Podobno jest to 90 cm, a ma jeszcze dworek być ocieplany styropianem + elewacja z drewna + ogrodzenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł skrajnie manipulacyjny. Po co piszecie o dworku skoro go NIE MA! To jest nowa inwestycja, całkowicie i jak się można domyślać będzie to knajpa stojąca w sprzeczności z przepisami zachowania min. 100 metrów sprzedaży alkoholu od miejsc kultu. Po drugie - nawet z tego zdjęcia widać że z rekonstrukcją to nie ma on wiele wspólnego poza bryłą. Brak zachowania zasad budowy. Nawet nie chcę myśleć co będzie z zachowanie funkcji wnętrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe życie dupy lizali plebanom a tu nagle jeden normalny co nie bierze i zaczynają się problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w was pseudo-katolicy tyle jadu, nienawiści i zwykłej ludzkiej głupoty ? Zamiast się cieszyć, że ktoś za własne ciężko wypracowanie pieniądze odtwarza piękny obiekt i upiększa tym samym wasze brudne, paskudne miasteczko kraśnik, to plujecie na ludzi którzy chcą coś zmienić na lepsze i piękniejsze w myśl zasady BO ONI MAJĄ TO IM NIE DAMY ŻYĆ ! Wstyd ! Czy te wszystkie posty pisze PAN ksiądz, a pomagają mu w tym parafianki z kółka różańcowego ? Jestem katolikiem, praktykującym i głęboko wierzącym w Boga w miłość Chrystusa, ale nawet do głowy by mi nie przyszło by być tak perfidnie złym i mściwym człowiekiem. Czy Pan ksiądz to ksiądz czy szef sekty ? Zastanówcie się. Kasa Panie ksiądz sama przyjdzie, jak ludzie będą zamawiali u ciebie śluby. Jeśli dalej tak będziecie postępować to wierni przeniosą się troszkę dalej, do innego kościoła i co wtedy ? Czas będzie zamykać plebanię. Pomyśl Panie ksiądz, co na to Bóg który jest miłością? Może czas zacząć kochać ludzi i siebie samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...