Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta miejscowość jest mi całkowicie obca, ponad to mam raczej negatywny osąd samorządów i nadmiernej biurokracji. Ale w tym wypadku coś mi się nie zgadza bo chyba prezydent Piotrkowa Tryb. sprawuje swój urząd w więzieniu? A tu od razu mandat radnego i stanowisko pracy? Ten Pan nie mataczy jak wielu naszych "wybrańców" (np. nikt nie donosił na bezpiekę) popełnił błąd, żałuje swego postępowania a w naszej kulturze śródziemnomorskiej czy w Chrześcijaństwie jest p r z e b a c z e n i e !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzony dziennik nie ma o czym pisać. chcę mi się żygać kiedy na pierwszej stronie wciąż widzę nauczyciela z Zakrzówka. Zajmijcie się poważniejszymi sprawami, np. na której ulicy były dzisiaj korki albo jaka była wczoraj pogoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja. Przecież taki gość to potencjalny zabójca. Ciekawe jak by po pijaku przejechał dziecko tego kolesia z rady gminy ... może wtedy by inaczej myślał i głosował. Wstyd Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek złamał prawo i powinien ponieść surową karę. Ale nie ucieka, nie tłumaczy się głupio, nie twierdzi - jak poseł PIS - że najadł się jabłek i stąd procenty. Dlatego na tle innych drobnych krętaczy budzi szacunek jego przyznanie się do błędu i gotowość poniesienia konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tutaj - w tej informacji - jest dziwnego. Radny złożył mandat - i manadat jest złożony. A kolesie KAZALI mu zostać - co to znaczy. Jacuy Radni i co Ci Radni mogą kazać człowiekowi, który ZŁOŻYŁ MANDAT RADNEGO. To nie jest tak że kolesie coś mają tutaj do powiedzenia. To nie oni ale On złożył mandat - i co tutaj chodzi. Kledzy może skażą tego nauczyciela (skorą mogą coś kazać) dożywotnio na wykonywanie mandatu radnego i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sochal czy ma Pan teraz wyrzuty sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niedawne tak było, że bycie radnym nie było obowiązkowe. Jak ktoś nie jest radnym to nie był ukarany. W tamtej gminie żyje chyba więcej ludzi, którzy nie byli radnymi i co w ich sprawie postanowili radni. A nauczyciel nie został ukarany jak nie będzie radnym, bo to nie kara, tylko brak zasad. Kto nie ma zasad nie może być radnym - mgł zabić dziecko. Ukarany powinien być za jazdę po pijaku i możliwość zabicia dziecka, bo podjechał do szkoły. A mam pytanie dlaczego ZUS nie wszczął postępowania w sprawie wyłudzenia zwolnienia lekarskiego - bo skoro był zdrowy aby się napić a chory aby nie pracować - to jak to jest. Jemu wolno brać pieniąze za zwolnienie i pić. Coś tutaj nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w głowie nie mieści, Młynarski miał swoją szansę i ją źle wykorzystał. Policja złapała pijaka wiec teraz niech za to zapłaci bo także w szkole uczniowie widza co się dzieje i nie tylko jeden nauczyciel czepiał się alkoholu tylko innym się upiekło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawą wiadomą jest, że ludzie w życiu popełniają błędy, bo człowiek jest tylko człowiekiem. Ale w takiej sytuacji nie należy zdeptać człowieka i mówić, że jest zły, tylko należałoby powiedzieć, że jego postępowanie było złe. Człowiek zawinił i ponosi tego konsekwencje. Z góry dziękuję, że są jeszcze tacy autentyczni ludzie, którzy z odwagą przyznają się do popełnionego błędu. Myślę, że niewielu ludzi byłoby w stanie stanąć przed prawdą tak jak to zrobił ten nauczyciel. Poza tym obwiniać kogoś jest najłatwiej- a trzeba spojrzeć na swoje życie i postępowanie: wielu Radnych popełnia o wiele gorsze czyny a siedzą sobie na stołkach jakby nigdy nic się nie stało. ("Jeżeli ktoś jest bez grzechu- niech pierwszy rzuci kamień").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik wcześniej czy póżniej zostaje zawsze idiotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w takim mieście jak Zakrzówek nie ma już innego człowieka, który mógłby pełnić funkcję radnego... Nie ma ludzi niezastąpionych a więc pozwólcie wykazać się innym. Z doświadczenia wiem, że nowy człowiek na określonym stanowisku zawsze wnosi coś nowego. To właśnie w Zakrzówku zarówno wójt jak i radny pełnią funkcję n-tą kadencję. No i jest jak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boż jacy wspaniali koledzy! bardzo wychowawcze bardzo To jest strona dla trzezwo myślących! PIJANI WIOZĄ ŚMIERĆ Kierowca podwójnego gazu powinien być surowo karany: odebrać prawo jazdy i skonfiskować samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
Sprawą wiadomą jest, że ludzie w życiu popełniają błędy, bo człowiek jest tylko człowiekiem. Ale w takiej sytuacji nie należy zdeptać człowieka i mówić, że jest zły, tylko należałoby powiedzieć, że jego postępowanie było złe. Człowiek zawinił i ponosi tego konsekwencje. Z góry dziękuję, że są jeszcze tacy autentyczni ludzie, którzy z odwagą przyznają się do popełnionego błędu. Myślę, że niewielu ludzi byłoby w stanie stanąć przed prawdą tak jak to zrobił ten nauczyciel. Poza tym obwiniać kogoś jest najłatwiej- a: wielu Radnych popełnia o wiele gorsze czyny a siedzą sobie na stołkach jakby nigdy nic się nie stało. (" Jeżeli ktoś jest bez grzechu- niech pierwszy rzuci kamień trzeba spojrzeć na swoje życie i postępowanie ").
Dla tych dzieciaków, które wiedziały "nabuzowanego" swojego nauczyciela prowadzącego samochód to najlepsza lekcja. Tylko czego się nauczą???? Pij stary kolesie zawsze cię obronią??? Piłeś i prowadziłeś samochód poniesiesz tego konsekwencje??? Wybór należy do innych, nam gdy zdarzy się to pierwsze pozostanie tylko pusty śmiech. Szczytem głupoty jest cytowanie słów, które nijak się mają do człowieka i sytuacji. Chyba, że piszą to inni stali amatorzy jazdy na dwóch gazach...... Ilu prominentów i nie tylko z Zakrzówka ma z tym problem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rzeczywiście człowiek się załamał. Różnie to bywa, nie każdy ponosi konsekwencje swoich czynów. Jeśli sąd uzna, że nie kierował swoim postępowaniem, może to być przesłanką do uniewinnienia. Myślę, że w tej sytuacji byłoby to dobre wyjście. Chociaż z pracy powinien odejść np. na rentę. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba składał rezygnację z funkcji przewodniczącego. Nie doczytałem o złożeniu mandatu. Proszę mi przetłumaczyć słowa lemiechy "musiałem tak zrobić, z dziesięć osób mnie prosiło". O co? Co zrobił lemiecha? drozd był za czy przeciw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ON NADAL PIJE!!! NAWET NA ZDJĘCIU WIDAĆ- ZAPUCHNIĘTA GĘBA!!! TO, ŻE JEST ŚWIETNYM PEDAGOGIEM NIE OZNACZA, ŻE MOŻNA MU POBŁAŻAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKURAT ROZMAWIAŁEM Z LEMIECHĄ I SAM GO O TO PROSIŁEM- GŁOSOWAŁEM W WYBORACH NA LEMIECHĘ I ZAPEWNIŁ MNIE, ŻE SPOJRZY NA SPRAWĘ PO LUDZKU, ŻE SPOJRZY NA TO JAK CZŁOWIEK/- WEŹMIE POD UWAGA DOROBEK TEGO CZŁOWIEKA, TO CO ZROBIŁ DLA ZAKRZÓWKU- PO JEDNEJ SZALI I PO DRUGIEJ TO WYKROCZENIE, KTÓRE POPEŁNIŁ/POWODY I SKUTKI- SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNĄ TEGO CZYNU/- PAMIĘTAJMY, ŻE LEMIECHA JEST W RADZIE PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY- W OPOZYCJI DO MLYNARSKIEGO I WÓJTA- ALE POPARŁ GO JAKO CZŁOWIEK- OCENIŁ GO PO DOKONANICH ZYCIOWYCH- A NIE JEDNYM BŁĘDZIE. TE 10 OSÓB REDAKCJA WYJĘŁA Z KONTEKSTU- U LEMIECHY BYŁO DUZO WIĘCEJ LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edi napisał:
A może rzeczywiście człowiek się załamał. Różnie to bywa, nie każdy ponosi konsekwencje swoich czynów. Jeśli sąd uzna, że nie kierował swoim postępowaniem, może to być przesłanką do uniewinnienia. Myślę, że w tej sytuacji byłoby to dobre wyjście. Chociaż z pracy powinien odejść np. na rentę. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba składał rezygnację z funkcji przewodniczącego. Nie doczytałem o złożeniu mandatu. Proszę mi przetłumaczyć słowa lemiechy "musiałem tak zrobić, z dziesięć osób mnie prosiło". O co? Co zrobił lemiecha? drozd był za czy przeciw?
wypowiedz lemiechy wyjęli z kontekstu- mowili mi ludzie na targu, że lemiecha postapil slusznie- sprawe załatwił konkretnie- jak facetz jajami- na jego wniosek poprli sprawę radni- Zbyszek-stało się żle, kare poniesiesz- ale tylko lemiecha zachowal sie jak człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
JAK ON NADAL PIJE!!! NAWET NA ZDJĘCIU WIDAĆ- ZAPUCHNIĘTA GĘBA!!! TO, ŻE JEST ŚWIETNYM PEDAGOGIEM NIE OZNACZA, ŻE MOŻNA MU POBŁAŻAĆ!!!
Kim ty jesteś i czemu go tak nienawidzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wiemy że to picie trwało od dawna i jego tłumaczenie się jest ustawione żeby się jakoś wytłumaczyć. Od wielu lat pokój nauczycieli wf-u jest miejscem picia także niech teraz poniesie konsekwencje. A ta osoba która go broniła dla niewtajemniczonych to były nauczyciel wf-u z którym Pan Zbigniew od lat pił. Wszyscy w Zakrzówku wiedzą jak ta sprawa wygląda a to co mówi to ściema dla innych żeby się wykręcić. Mam nadzieje że ktoś w końcu porządek z piciem w kontorku przez nauczycieli wf-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczennica napisał:
To się w głowie nie mieści, Młynarski miał swoją szansę i ją źle wykorzystał. Policja złapała pijaka wiec teraz niech za to zapłaci bo także w szkole uczniowie widza co się dzieje i nie tylko jeden nauczyciel czepiał się alkoholu tylko innym się upiekło.
I CZEPIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...