Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew w Kraśniku się podnosi

Utworzony przez ABC, 17 stycznia 2014 o 15:50 Powrót do artykułu
No tak przecież wybory juz blisko... Trzeba bedzie podsumować bilanse zysków i strat... A przecież na cos trzeba pieniądze wydać... A pracy jak nie było tak nie ma młodzi niech dalej beda mgr bez pracy!!!! Ot cała polityka stwórzcie miejsca pracy a nie wszędzie po rodzinach stanowiska tworzone!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak przecież wybory juz blisko... Trzeba bedzie podsumować bilanse zysków i strat... A przecież na cos trzeba pieniądze wydać... A pracy jak nie było tak nie ma młodzi niech dalej beda mgr bez pracy!!!! Ot cała polityka stwórzcie miejsca pracy a nie wszędzie po rodzinach stanowiska tworzone!!!!
Mgr bez pracy wtym kraju jest tysiące bo żaden mgr nie pójdzie do pracy za minimum , ale wykwalifikowanych pracowników jest w sumie garstka - ludzi którzy swoimi rękami coś wytwarzają , a Ty powiedz mi co mgr produkuje - nic (oprócz biurogazów )
0
Mgr bez pracy wtym kraju jest tysiące bo żaden mgr nie pójdzie do pracy za minimum , ale wykwalifikowanych pracowników jest w sumie garstka - ludzi którzy swoimi rękami coś wytwarzają , a Ty powiedz mi co mgr produkuje - nic (oprócz biurogazów )
Przepraszam, nie byłoby wykwalifikowanych pracowników gdyby nie oni. Nawet jak bierzesz tylko pilota do ręki musisz znać cyfry, liczby i parę liter.. Schamieliśmy w tej pogoni za dobrobytem. Jesteś tego smutnym przykładem.
0
Przepraszam, nie byłoby wykwalifikowanych pracowników gdyby nie oni. Nawet jak bierzesz tylko pilota do ręki musisz znać cyfry, liczby i parę liter.. Schamieliśmy w tej pogoni za dobrobytem. Jesteś tego smutnym przykładem.
a ilu masz wykwalifikowanych mgr.? a jeśli uważasz że do kliknięcia paru cyfr potrzebne jest uprawnienie co najmniej mgr - to porażka , obecnie to nawet emeryci z lini produkcyjnych potrafią obsługiwać komputer żarówkę to i małpa wkręci . i nie schamieliśmy tylko kupa kolesi z przedrostkiem MGR . wlazła do samorządów , i może mieć mgr. kosmetyczka ale siedzi w urzędzie jako gł. księgowa po szkoleniu i zasiedzenia !
0
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
0
Mnie też sie podnosi ,choc mam 60 lat ..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: