Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrudnieni w jednostce boją się o pracę

Utworzony przez biger, 12 czerwca 2009 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Dawno powinni ją rozwiązać, bo robi w niej pełno nierobów i po co utrzymywać taką bandę. Dla wojska tez nadeszły trudne czasy dlaczego my cywile mamy pracować za free a oni nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"biger" przeczytaj to co napisałeś i zastanów się czy twój tatuś dobrze zrobił, że nie założył prezer watywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żołnierze na zielona trawkę. Czy za zniewidzonej przrz Lachów komuny było to mozliwe? Nie, bo niedobra komuna ZAWSZE miała pracę.A feee...kto to widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich do zwolnienia na swoją plantację malin zaprasza wódz miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE NIECH WEŻNĄ SIĘ ZA ROBOTĘ,A NIE PO PIĘTNASTU LATACH NA EMERYTURĘ,W KRAŚNIKU TO SA SAME PIJACZYNY POCO TO UTRZYMYWAĆ,WOZIŁEM TAM ZAOPATRZENIE TO ZAWSZE PILI PIWO POD DRZEWEM.ROZWALIĆ CALA JEDNOSTKĘ OD ZARAZ.................DO ROBOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo napisał:
BARDZO DOBRZE NIECH WEŻNĄ SIĘ ZA ROBOTĘ,A NIE PO PIĘTNASTU LATACH NA EMERYTURĘ,W KRAŚNIKU TO SA SAME PIJACZYNY POCO TO UTRZYMYWAĆ,WOZIŁEM TAM ZAOPATRZENIE TO ZAWSZE PILI PIWO POD DRZEWEM.ROZWALIĆ CALA JEDNOSTKĘ OD ZARAZ.................DO ROBOTY
Człowieku czego jesteś taki pusty i wypisujesz takie głupoty ,jest wiele takich instytucji w Kraśniku gdzie się pracuje albo wyleguje więc co?twoim zdaniem zliwkwidować je wszystkie ... Chyba przemawia przez ciebie czysta złośliwość .Zastanów się nad sobą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna 37 napisał:
Człowieku czego jesteś taki pusty i wypisujesz takie głupoty ,jest wiele takich instytucji w Kraśniku gdzie się pracuje albo wyleguje więc co?twoim zdaniem zliwkwidować je wszystkie ... Chyba przemawia przez ciebie czysta złośliwość .Zastanów się nad sobą!!!!
Zawsze wkurzają mnie obiboki "z wielu takich instytucji w Kraśniku". Sam pracuję na swoim ponad 11 lat. Czasami jest lepiej, czasami gorzej - a średnia bardzo przeciętna - nawet jak na zarobki na ścianie wschodniej. Jak ktoś pogoni to towarzystwo do bardziej przydatnej pracy dla nas wszystkich - tym lepiej. Dla was też - lepie się poczujecie, bardziej spełnicie.... Tylko co tu robić po tylu latach przychodzenia do pracy... I kto doceni moje średnie wykształcenie i jeszcze coś tam....tak bardzo jestem przywiązany do mojej wojskowej albo cywilnej "harówki" Szkoda, za komuny było lepiej.... wróć ukochana\....proszę!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórzy są naprawdę cyniczni i durni, mam nadzieję że tego cynicznego durnia też matkę zwolnią i będzie ją musiał utrzymywać, bo mając takiego syna ma pewnie wykształcenie podstawowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co niektórzy są naprawdę cyniczni i durni, mam nadzieję że tego cynicznego durnia też matkę zwolnią i będzie ją musiał utrzymywać, bo mając takiego syna ma pewnie wykształcenie podstawowe.
Aleś to "gościu" wydumał . Ale co może wojskowy pracuś mądrego napisać??? Nic - bo tyle potrafi... Rynek cywilny wam to udowodni.... niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat nic nie mam związku ani z policją ani wojskiem, tylko myślę realnie o ludziach, którzy musieli w komunie dorastać i teraz nie mają szans na rynku pracy. Czego nienawiść ludzka jest taka głęboka i zawiść i tak wszyscy do ziemi pójdziecie. Co to jest rynek cywilny to taki jak mój, świat polega na lizaniu dupy władzy i kierownictwu od tego zależą dobre zarobki, jak dupy nie liżesz to i tak ci z wypłaty zapierdzielą jak mi, szkoda im mnie jeszcze zwolnić bo matołkiem nie jestem, ale dupy lizać nie mam zamiaru. A ty rynku cywilny lubisz lizać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Akurat nic nie mam związku ani z policją ani wojskiem, tylko myślę realnie o ludziach, którzy musieli w komunie dorastać i teraz nie mają szans na rynku pracy . Czego nienawiść ludzka jest taka głęboka i zawiść i tak wszyscy do ziemi pójdziecie. Co to jest rynek cywilny to taki jak mój, świat polega na lizaniu dupy władzy i kierownictwu od tego zależą dobre zarobki, jak dupy nie liżesz to i tak ci z wypłaty zapierdzielą jak mi, szkoda im mnie jeszcze zwolnić bo matołkiem nie jestem, ale dupy lizać nie mam zamiaru. A ty rynku cywilny lubisz lizać?
To myślisz i o mnie... Tylko ja nie biadolę tylko coś robię. Kryzys przewróci niejedną firmę i wiele osób będzie miało problem ze znalezieniem nowej pracy. Po co utrzymywać jednostkę-relikt przeszłości i ludzi tam "pracujących"??? Dlaczego tylko ich??? A FŁT, PKS, LCMB, WPHW, OGRODNIK, GRACJĘ .... i wiele innych. Ta pierwsza jeszcze jest a pozostałe??? Kto martwi się losem ich byłych pracowników. Nikt!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest państwo? Gdzie są zasiłki i pomoc państwa? Część tych ludzi ma z czego żyć po są ze wsi i mają co jeszcze uprawiać, a pomyśl Ty nie biadolący co ma człowiek 60 letni z bloku zrobić, bez ziemi, bogatych rodziców którzy by mu zostawili 5 ha gleby, przestań wieśniaku pieprzyć, że coś robisz bo coś dostałeś i masz. W tym wypadku nie chodzi o utrzymywanie jednostki relikt tylko o to co zrobiło państwo, dlaczego łatwiej jest żyć np w Anglii, a nie w Polsce, bo co góra nachapać się nie może, bo co bo mamy głupie prawo i pomoc socjalną. Jak\ masz 5 ha to się ciesz że cię ktoś obdarował i że coś robisz, bo miałeś co spieniężać i i przede wszystkim dupki umiesz lizać bo to się liczy w Kraśniku. Jak jesteś szary, biedny i bez rodziny na wsi z zapleczem, choćbyś się dorobił za granicą nic nie zrobisz, bo nie masz pleców, a jeszcze jak masz zasady to koniec, spalony w Kraśniku. Nie chrzań że coś zrobisz, głową muru z pustą kieszenią nie przebijesz a pracują na czarno albo za 960 zł lepiej od razu się powiesić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie jest państwo? Gdzie są zasiłki i pomoc państwa? Część tych ludzi ma z czego żyć po są ze wsi i mają co jeszcze uprawiać, a pomyśl Ty nie biadolący co ma człowiek 60 letni z bloku zrobić, bez ziemi, bogatych rodziców którzy by mu zostawili 5 ha gleby, przestań wieśniaku pieprzyć, że coś robisz bo coś dostałeś i masz. W tym wypadku nie chodzi o utrzymywanie jednostki relikt tylko o to co zrobiło państwo, dlaczego łatwiej jest żyć np w Anglii, a nie w Polsce, bo co góra nachapać się nie może, bo co bo mamy głupie prawo i pomoc socjalną. Jak\ masz 5 ha to się ciesz że cię ktoś obdarował i że coś robisz, bo miałeś co spieniężać i i przede wszystkim dupki umiesz lizać bo to się liczy w Kraśniku. Jak jesteś szary, biedny i bez rodziny na wsi z zapleczem, choćbyś się dorobił za granicą nic nie zrobisz, bo nie masz pleców, a jeszcze jak masz zasady to koniec, spalony w Kraśniku. Nie chrzań że coś zrobisz, głową muru z pustą kieszenią nie przebijesz a pracują na czarno albo za 960 zł lepiej od razu się powiesić.
To wojsko zatrudnia teraz 60-latków??? To chyba wnuki będą odpalać im komputery i inny sprzęt, a pampersy i aparaty słuchowe będą w kantynie. Ale się porobiło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojku napisał:
To wojsko zatrudnia teraz 60-latków??? To chyba wnuki będą odpalać im komputery i inny sprzęt, a pampersy i aparaty słuchowe będą w kantynie. Ale się porobiło...
jesteś deb*** i na pewno to nie twoje wnuki to zrobią bo nie masz mózgu i sądzisz to po sobie. Jak dotknie cię choroba to dużo wcześniej będziesz nosił pampersy wspomniesz moje słowa mój ojciec ma 76 lat i na pewno by cię zakasował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wojsko zatrudnia teraz 60-latków??? To chyba wnuki będą odpalać im komputery i inny sprzęt, a pampersy i aparaty słuchowe będą w kantynie. Ale się porobiło... Mam nadzieję że ten deb*** co to pisał nie dożyje tego wieku, bo psuje powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy jestescie buce tam sluzyly smaruchy i beduini nie powinno sie rozwalac jednostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jednostka ? Zwykła pozoracja . Jak pójdzie pod młotek to beda nowe miejsca pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...