Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jesli to prawda, NAGLASNIAC   nie beda taliby storowac urzedami. Nie beda tez sterowac wami zlodzieje z PO/ZSL robimy zmiane by ludzie nie umierali na emigracji
  Z tej emigracji to jedynie hołota i menelstwo wróci bo ci co uczciwie pracują i zarabiają nawet nie myślą o powrocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to było oficjalne - to OCZYWIŚCIE że kasa się należy, jak za każdą, najbzdurniejszą podróż służbową. Bo czy obecność urzędników na homo paradzie, jakiejś lewicowej imprezie opłacanej z podatków i z ideologicznym przesłaniem jest w czymkolwiek słuszniejsza? Niech wyborcy decydują.
    Jakoś nie widać tych  urzędników masowo biorących udział w paradach za to pielgrzymka 200 osób jak najbardziej słuszna ale za własne pieniążki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem osobą wierzącą, ale wara urzędnikom, urzędom i samorządom od religii. Stąd już tylko mały krok do czegoś co znamy na wschodzie jako państwo islamskie, a mnie nie jest potrzebne państwo KK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tu chodzi z tym zawierzaniem? Jakie są z tego korzyści? Wytłumaczcie, bo zupełnie nie wiem co teraz modne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej emigracji to jedynie hołota i menelstwo wróci bo ci co uczciwie pracują i zarabiają nawet nie myślą o powrocie.
 
Z tej emigracji to jedynie hołota i menelstwo wróci bo ci co uczciwie pracują i zarabiają nawet nie myślą o powrocie.
z tej emigracji chca wracac Twoi wnukowie, Twoje siosty, Twoje corki, Twoi bracia nieraz nie zdarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej wybierajcie kretynów ! A na pewno będzie lepiej...im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zycze sobie jakiegos zawierzania,i jeszcze za kase podatnikow,urzedasy przeginaja pale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądrze. Tylko zawierzając Bogu i z Bogiem można właściwie iść przez życie. W Boga nie można tylko wierzyć prywatnie, każde nasze postępowanie w pracy, w domu, wszędzie... musi odzwierciedlać naszą wiarę... Jeżeli wierzę to zawsze - w pracy nie można się z wiary wyłączyć. Z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze, że w Lublinie mamy Żuka! PiS nie rządzi, PiS jedynie potrafi zawierzyć miasto Bogu, Matce Boskiej itd! Bo potem jak coś nie wyjdzie, jest na kogo zwalić winę :-)
BARDZO NIEDOBRZE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  z tej emigracji chca wracac Twoi wnukowie, Twoje siosty, Twoje corki, Twoi bracia nieraz nie zdarza...  
    Ja jestem takim emigrantem i nawet nie myślę o powrocie bo żyje mi się tutaj dobrze, więc mi nie mów co mam robić i gdzie mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem osobą wierzącą, ale wara urzędnikom, urzędom i samorządom od religii. Stąd już tylko mały krok do czegoś co znamy na wschodzie jako państwo islamskie, a mnie nie jest potrzebne państwo KK!!!
Nie jesteś osobą wierzącą, jak byś był to na codzień zawierzałbyś swoje życie Bogu, gdziekolwiek byś był.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia jest bardzo ważna dla społeczności Kraśnika. Dobrze, że władze troszczą się także o  ten aspekt życia mieszkańców.
SUPER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądrze. Tylko zawierzając Bogu i z Bogiem można właściwie iść przez życie. W Boga nie można tylko wierzyć prywatnie, każde nasze postępowanie w pracy, w domu, wszędzie... musi odzwierciedlać naszą wiarę... Jeżeli wierzę to zawsze - w pracy nie można się z wiary wyłączyć. Z Bogiem.
   Niech ci co ich na to stać zawierzają się Bogu za swoje a nie czyjeś i wtedy będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zycze sobie jakiegos zawierzania,i jeszcze za kase podatnikow,urzedasy przeginaja pale
A ja ZAWSZE sobie życzę, jako mieszkanka KRAŚNIKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ZAWSZE sobie życzę, jako mieszkanka KRAŚNIKA...
    To im dopłacaj do i tak wysokich pensji i funduj pielgrzymki nie tylko do Częstochowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba do pani Autor: Agnieszka Antoń-Jucha o napisanie artykułu jakie są koszty podatników ( ponad 80% katolików) na promowanie gender, pseudo artystyczne antychrześcijańskie poczynania, np.ochronę i odnawianie tęczy na Pl. Zbawiciela itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawierzyć miasto opiece Boskiej można też w Kraśniku, mamy Sanktuarium i Panią Kraśnicką i księży do posługi.Tylko tu chodziło o błysk , o rozłgos , o głosy dewotek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba do pani Autor: Agnieszka Antoń-Jucha o napisanie artykułu jakie są koszty podatników ( ponad 80% katolików) na promowanie gender, pseudo artystyczne antychrześcijańskie poczynania, np.ochronę i odnawianie tęczy na Pl. Zbawiciela itp.
    Zwlaszcza po komentarzach widać jakie to 80% katolików. Kto ma niech jeździ za swoje a pieniądze podatników lepiej przeznaczyć chociażby na pielgrzymki dla biednych co to by chcieli ale ich nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...gry i zabawy katolickiej ciemnoty, a więc gwieździsty zlot kretynów w Częstochowie na koszt kretynów, którzy tylko płacą podatki i nie jest ich stać nawet na skromny wypad na weekend za miasto .... Cieszy mnie to niezmiernie tym bardziej, że już żadnych horrendalnych podatków w Polsce płacić nie muszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu wiecznie żywy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...