Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żeby w Kraśniku było cieplej

Utworzony przez zdziwiony, 28 kwietnia 2008 r. o 08:57 Powrót do artykułu
cztery tysiące głosów i to jest wyrocznia? To ankieterzy mają tylu znajomych? Bo mnie nikt o zdanie nie pytał? A ile osób wypowiedziało się przeciw sprzedaży Kapecu i te głosy nic dla biumistrza nie znaczyły? Może ktoś jest dobry w rachunkach, niechaj przełoży te procenty na liczby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujda na resorach. Nie widziałem ankieterów, w pracy pytałem też ich nie zaczepiali. Jak zwykle blaga, ale to tylko Kraśnik. Tu wszystko jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takkk???? to może u Was niżej podpisanych źle ze wzrokiem?? bo ankiet było mnóstwo i były wszędzie - a co do tego że 4000 głosów to ma być jakaś wyrocznia przy burmistrzu który nie liczy się z nikim ani z niczym jest niczym się zgodzę w 100% a ja obstawiam że burmistrz ma ochotę może na aquapark w Kraśniku - czemu nie basen, zalwe, aquapark.... niedługo staniemy się Wenecją południowej Polski :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, że wola mieszańców miasta pokrywa się z wolą jego włodarza........ he, he, he........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pan powie jest święte i musi być wolą mieszkancow......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...