Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje flag w rękach policji. Patrioci?

Utworzony przez KK, 19 kwietnia 2010 r. o 15:58 Powrót do artykułu
fot napisał:
a jak oceniać człowieka, którego hobbhy życiowym, a jak niektórzy uważają i pracą, jest szukanie dziury w całym? Żałoba była, każdy przeżywał ją tak, jak chciał. Żałoba się skończyła. Otwarcie hali i tak było już przekładane. Dobrze, że się odbyło. A że nie było minuty ciszy? No cóż. Mogła być, ale nie musiała. Może ktoś zapomniał, a może nikt nie chciał ryzykować, że niektórzy przedstawiciele społeczności uczniowskiej z gimnazjum nie będą potrafili się zachowac? Dużo możliwości. Aż nie mogę się doczekać następnej "afery" wychwyconej przez szanownego pana Redaktora. Pozdrawiam fot
A jak ocenić pewną osobę i jego otoczenie, którzy każdą okazję - w tym także śmierć prezydenta - wykorzystują po to, żeby robić wokół siebie szum? Patrz flagi na każdej głównej ulicy, apel, zapraszanie nawet przedszkolaków do wpisywania się w księdze kondolencyjnej. Może to też jest hobby życiowym tej grupy ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak ocenić pewną osobę i jego otoczenie, którzy każdą okazję - w tym także śmierć prezydenta - wykorzystują po to, żeby robić wokół siebie szum? Patrz flagi na każdej głównej ulicy, apel, zapraszanie nawet przedszkolaków do wpisywania się w księdze kondolencyjnej. Może to też jest hobby życiowym tej grupy ludzi?
Miruś, ciebie to już kompletnie pojeba....zaczyna mi być ciebie żal...to pewnie depresja, spowodowana byciem utrzymankiem nieudacznika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy patriota napisał:
Miruś, ciebie to już kompletnie pojeba....zaczyna mi być ciebie żal...to pewnie depresja, spowodowana byciem utrzymankiem nieudacznika...
Osoba, która mówi o sobie "prawdziwy patriota" jest lekko rozchwiana i pachnie mi to samozachwytem. Pozwólmy, żeby to inni nas oceniali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...