Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

Utworzony przez noz sie otwiera, 9 grudnia 2010 r. o 10:17 Powrót do artykułu
jojo kinder kola napisał:
Wynika z tego że był mieszkańcem gminy Zakrzówek i gminy Szastarka. Ta nasza policja.... A gó...wi łeb ukręcić.
Nie ukręci choć kręci sprawa jak się da,bo sprawa poszła za daleko i wali tymi fekaliami na setki kilometrów.zabiegana załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw choć mało zakłopotana mamusia nie podoła temu smrodowi musi go wąchać jak długie jej życie,chyba uprzykszy sie całej rodzinie żyć pozostaje wycie psa do księżyca albo wycie w obydwie dłonie żeby nikt nie widział.Nie umiała syna wychować zostały jej córki ,które nie są lepsze-rodzina potężna patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enter napisał:
Na stronie KPP Lublin morderca to "Karol D." Na stronie "Dziennika Wschodniego" morderca to "Karol B." Juz sam nie wiem w co wierzyc. Ktore zrodlo jest wiarygodniejsze.
mataczenie mamusine tak trzeba było załatwiać żeby świat nie dowiedział się,ale cały świat nawet za Oceanem wie,że dziadosze uchowały zbrodniarza pod własnym dachem,a teraz się modlą o wybawienie syna z pierdla, za późno,tą modlitwę zamienicie na opamiętanie swoje a powiem ,że to jest zapłata od Boga za całokształt waszego życie i nie tylko,to oznaka na dalsze nie błądznie tylko uczciwe życie,ale i tak u was tego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='stah' timestamp='1291987861' post='402828'] Wiem ,że o zmarłych ludziach się źle nie mówi, ale ten przypadek jest wyjątkowy. Miała lat 14 a przypuszczam,że puszczała się z połową powiatu, ja wiem tylko o 14 chłopcach w tym Karolem,nie wiem co w jej główce siedziało, nie wiem gdzie byli rodzice, ale pewnie ojciec pod sklepe a mama szukała pracy po tym jak ją zwolili za kradzież w szpitalu (była salową). No siostry też bachora nie upilowali bo jedna rozbiła rodzine i wychowuje dziecko z jakimś starym capem, a druga zajmuje się rocznym, jest samotną matką, proszę jaki piękny przykład. Chciała być tak samo fajna jak jej rodzina. Myślała,że jak zajdzie w ciążę to co?? Będzie szcześliwą 14-letnią mamą bez szkoły?? Ale starała się, od pierwszego razu w ciąże się nie zachodzi, musiała mieć niezłą praktykę. Tylko chłopców w tym wieku?? A Karol pomyślał łatwa, prosta w budowie to czego miał nie skorzystać... Tak pomyśleli też inni i też korzystali. Gdyby mnie jakaś mała prostytutka chciała wrobić w bachora w wieku 18lat bez matury i studiów też bym pewnie tak zrobił, bo ikt nie chce mieć pasożyta na utrzymaniu! Ale pozbyłeś się pasożyta ale odpowiadasz za człowieka, niestety. Nie żałuje ani jej ani jego, sama sobie zapracowała na tą śmierć a on na więzienie. To on i jego przyszłość stali się ofiarą tej małej spryciuli... Wszędzie mówią o marderstwie 14letniej dziewczynki, niech nie zmianiają faktów, to była 14-letnia ku***. NO i oczywiście tych pozostałych którzy ją pieprzyli też powinno się oskarżyć o sex z nieletnią, rodziców za nieodpowiednie sprawowanie opieki, bo skoro była w ciąży to był 3 miesiąc, a oni nie zauważyli?? Gdzie byli?? (a pod sklepem) A Karol też nie wiem, zamiast powiedzieć małej szmacie,że spoko, wychowam z Tobą dziecko, będę wspaniałym tatą, ( w rzeczywistości pewnie by ja bił, bo małżeństwa z przymusu tak pewnie się kończą, albo miałby drugą rodzinę z którą byłby szczęśliwy a ona z dzieckiem byłaby sama, umilała by sobie czas z innymi chłopcami), tylko zrobimy badania na ustalenie ojcostwa, jeśli dziecko jest moje uznam je, a jeśli ie to Ty pokryjesz koszty badań (bo chyba są kosztowne?). Wtedy małą prostytutka by się przestraszyła bo szanse są jak 1:14 że to Karol jest ojcem i dałaby mu spokój. Ale musiała nieżle chłopaka wkurzyć skoro posuną się do czegoś takiego... posuchaj deb***u w szpitalu tyle sie nakradlam ze stac mojego meza siedziec pod sklepem i pic piwo a ja nie musze szukac pracy.a jak mozesz to powiedz mi gdzie jest taki szpital gdzie mozna krasc to zatrudnie sie ponownie bo mi sie juz konczy to co ukradlam wczesniej.masz odwage pisac o mojej rodzinie nie znajac nas powiedz mi to w oczy i podpisz sie nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich zainteresowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem mama Kamili mam dosc obelg i nieslusznego osadzania mnie i mojej rodziny.nie znacie nas nic o nas nie wiecie nie macie prawa nas osadzac takie prawo posiada tylko Bog.Dajcie nam spokoj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dudek napisał:
a moze to akurat mama jest za to odpowiedzialna, bo jak sie o tym dowiedziala to jej sie tak slabo zrobilo ze potrzebowala soli trzezwäcych, bo co tam w tamtym czasie robila karetka u dziuröwny bylej... a moze PANi ZURAWSKi moglaby sobie ulzyc... moze teaz do nich wszystkich MORDERCY ryczec... bo nie jednego ta chora familija wykonczyla. a praca baski w sädzie to ubliza nam wszystkim bo to co robi to SAMOSÄD i KUREWSTWO. i tylko dzieci zal.
TU SIĘ ZGADZAM W 1000% ,POSTAĆ URZĘDNICZKI DZIADOSZ W SĄDZIE KRAŚNICKIM PSUJE TYLKO WIZERUNEK TEJ INSTYTUCJI I PRZYNOSI WSTYD RESZCIE PRACOWNIKÓW,MOŻE KTOS SIĘ DOMYSLI I COŚ Z TYM WKRÓTCE ZROBI ,BO TO JEST BARDZO ŚMIESZNE ŻEBY MATKA MORDERCY DO TEJ PORY PRACOWAŁA I NIKT NIE RACZYŁ WYCIĄGNĄĆ Z TEGO ŻADNYCH KONSEKWENCJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak właściwie to wiadomo coś kiedy stanie przed sądem? Czy może już stanął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego to dochodzi na tym świecie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zwykly normalny chlopak.. ta dziewczyna byla zwykla 14 letnia kur... raz na zabawie widzialam jak robila 6 chlopakow na masce samochodow. Ona nie byla " dziewczynka" . tylko zwykla zdzira.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 22 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...