Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znowu Borów

Utworzony przez lolita, 23 marca 2011 r. o 12:25
Witam, to znowu ja -Gościówa ;-), będę wdzięczną za udzielenie mi informacji...tz. ile jest +/-dzieciaków w Borowie, w jakim wieku (pytam żeby zorientować się z kim mogę mieć do czynienia ;-)),Jak myślicie ile możną by spodziewać się dzieciaków na takich zajeciach?Zastanawiam się jak to rozegrać finansowo...glina troszkę kosztuje, ale raczej dużo tez się jej nie zużyje...dlatego ważna jest ilość potencjalnych zainteresowanych..Hm..a jest może gdzieś jakaś łąka, zacieniona polana...fajnie by było polepić z gliny gdzieś w plenerze! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wysilaj się.Nasze dzieci mają co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak zajęcia dla ludzi na wsi, układy pana króla kostki z burmistrzem i plebanami prowadza do podziałów w Borowie. Brak rady parafialnej wybranej przez ludzi z całej parafii jest przyczyna do zawierania nowych i popłacalnych kontraktów dla pana króla kostki. Może przekona plebana i wykona coś pożytecznego dla borowskiej mlodzieży np boisko na placu parafialnym. Pewnie drogo toby kosztowało ale warto spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wara od Księży, wara od kościoła, wara od ziemi kościelnej!!! Wara bydlaki!!! Wara!!! Boisko w Kościele się wam marzy!!! Bydło ma ryczeć księdzu pod oknami????? Niedojdy!!!! Nawet głupiego boiska nie potraficie sobie zrobić!!!! Pod szkołą w piłkę się gra, a nie pod kościołem!!!!! WARA!!!! Niczego nie uszanujecie, nawet księdza!!!! Dosyć tego!!!WARA!!!! Nikt nie będzie piwska chlał i szczał pod kościołem!!!! Do roboty się brać, a nie filozofować od rana do nocy!!!! I pamiętajcie, że IP nie jest anonimowe!!!!!! A kościół, to nie tylko do Borowa należy!!!!! WARA OD KSIĘDZA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IP??czy IPN??WARA czy WARKA??Oto pytanie??a co do boiska pod kościołem to chyba nie dobry pomysł. Przecież jest stadion na łąkach w dzielnicy Zielonkowie.pozdrawiam was Cziule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wara od Księży, wara od kościoła, wara od ziemi kościelnej!!! Wara bydlaki!!! Wara!!! Boisko w Kościele się wam marzy!!! Bydło ma ryczeć księdzu pod oknami????? Niedojdy!!!! Nawet głupiego boiska nie potraficie sobie zrobić!!!! Pod szkołą w piłkę się gra, a nie pod kościołem!!!!! WARA!!!! Niczego nie uszanujecie, nawet księdza!!!! Dosyć tego!!!WARA!!!! Nikt nie będzie piwska chlał i szczał pod kościołem!!!! Do roboty się brać, a nie filozofować od rana do nocy!!!! I pamiętajcie, że IP nie jest anonimowe!!!!!! A kościół, to nie tylko do Borowa należy!!!!! WARA OD KSIĘDZA!!!!!
Niech emocje nie biorą góry nad rozumem i zdrowym rozsądkiem.Spokojnie bo strasznie to się czyta chociaż masz rację.Szanować powinniśmy się wszyscy wzajemnie,ale to wymaganie przerastające wielu. Ksiądz nie jest nadczłowiekiem i trudno by nie mówiono też o nim zarówno pozytywnie jak i negatywnie.Nikomu ust nie zamkniesz,a wręcz przeciwnie.Ja również uważam,że teren przykościelny to nie miejsce na boisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech emocje nie biorą góry nad rozumem i zdrowym rozsądkiem.Spokojnie bo strasznie to się czyta chociaż masz rację.Szanować powinniśmy się wszyscy wzajemnie,ale to wymaganie przerastające wielu. Ksiądz nie jest nadczłowiekiem i trudno by nie mówiono też o nim zarówno pozytywnie jak i negatywnie.Nikomu ust nie zamkniesz,a wręcz przeciwnie.Ja również uważam,że teren przykościelny to nie miejsce na boisko.
Przepraszam. nawet do głowy mi nie przyszło,że ktoś tak delikatnie na to odpowie.... Ale jak na księdza, który dopiero co przyszedł już zaczynają pisać, dzwonić, donosić i nazywają go "plebanem"... to normalnie nie mogę... krew mnie zalewa... jeszcze jeden taki wpis i sypnę nazwiskami, bo nie wytrzymam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!! napisał:
Przepraszam. nawet do głowy mi nie przyszło,że ktoś tak delikatnie na to odpowie.... Ale jak na księdza, który dopiero co przyszedł już zaczynają pisać, dzwonić, donosić i nazywają go "plebanem"... to normalnie nie mogę... krew mnie zalewa... jeszcze jeden taki wpis i sypnę nazwiskami, bo nie wytrzymam....
Troszeczkę mnie rozbawiłeś A cóż obrażliwego jest w słowie pleban?...Nie sądzę,że to takie bolesne...dla księdza.Być może inne zarzuty czy oskarżenia są krzywdzące,ale nie znam sprawy więc nie wypowiem się konkretnie.Spokoju życzę i opanowania w rozwiązywaniu drażliwych tematów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Troszeczkę mnie rozbawiłeś A cóż obrażliwego jest w słowie pleban?...Nie sądzę,że to takie bolesne...dla księdza.Być może inne zarzuty czy oskarżenia są krzywdzące,ale nie znam sprawy więc nie wypowiem się konkretnie.Spokoju życzę i opanowania w rozwiązywaniu drażliwych tematów.
Dobrze wiesz,że to nie chodzi o słowo "pleban"... Ale o wiele, wiele innych podłych słów i czynów pod adresem księży, którzy pracowali i pracują w Borowie. Wcale mnie to nie śmieszy. Myślę,że spotka nas za to jakaś straszna kara WSZYSTKICH !!!!! To nie jest drażliwy temat, to jest tragedia... a najgorsze jest, to że 3 osoby potrafią przez tyle lat pisać i pisać i pisać (pracą się nie zajmą, bo po co)ale przyszedł już taki czas,że miara się przebrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wara od Księży, wara od kościoła, wara od ziemi kościelnej!!! Wara bydlaki!!! Wara!!! Boisko w Kościele się wam marzy!!! Bydło ma ryczeć księdzu pod oknami????? Niedojdy!!!! Nawet głupiego boiska nie potraficie sobie zrobić!!!! Pod szkołą w piłkę się gra, a nie pod kościołem!!!!! WARA!!!! Niczego nie uszanujecie, nawet księdza!!!! Dosyć tego!!!WARA!!!! Nikt nie będzie piwska chlał i szczał pod kościołem!!!! Do roboty się brać, a nie filozofować od rana do nocy!!!! I pamiętajcie, że IP nie jest anonimowe!!!!!! A kościół, to nie tylko do Borowa należy!!!!! WARA OD KSIĘDZA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry.Wstałem dopiero łykne piguły i znowu idem w spanie jak na renciste przystało.Ale wpierw odpisze, bo strasza - wolnościa słowa...od kiedy IP nie jest anonimowe??a to znajdź mi proszę kompa w sieci z którego było pisane??Jak IP jest zbiorcze dla każdego kompa, bynajmniej jest tak w sieciach radiowychi to jest standard w europie czy ameryce polnocnej??.A moze zglosice sprawe na Policje ale pod jakim pretrekstem??groźby, szykanowania - przecież tutaj tego nie ma??Admini strony tez nie wiele moga zrobic ich zadaniem jest monitorowanie i wykasowywanie obraźliwych wpisów. pozdrawiam jednak idem na ryby. PS.to bedzie to boisko czy nie??bo nie wiem czy buty z korkami kupowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasiednia wioska patrzy napisał:
dobry.Wstałem dopiero łykne piguły i znowu idem w spanie jak na renciste przystało.Ale wpierw odpisze, bo strasza - wolnościa słowa...od kiedy IP nie jest anonimowe??a to znajdź mi proszę kompa w sieci z którego było pisane??Jak IP jest zbiorcze dla każdego kompa, bynajmniej jest tak w sieciach radiowychi to jest standard w europie czy ameryce polnocnej??.A moze zglosice sprawe na Policje ale pod jakim pretrekstem??groźby, szykanowania - przecież tutaj tego nie ma??Admini strony tez nie wiele moga zrobic ich zadaniem jest monitorowanie i wykasowywanie obraźliwych wpisów. pozdrawiam jednak idem na ryby. PS.to bedzie to boisko czy nie??bo nie wiem czy buty z korkami kupowac
ojjojoj!Dobrze, dobrze, nie pouczaj mnie... i nie zmieniaj ciągle podpisu i nie udawaj różnych osob, bo kiepsko ci to wychosdzi.... A sprawę na policję to się zgłasza nie "pod pretekstem", tylko "na podstawie"... dla ciebie nie ma tu obrażliwych wpisów,A ja mam inne zdanie!!! Widać inne mamy STANDARDY !!!! i dla przypomnienia jeszcze : WARA OD KSIĘŻY I OD KOŚCIOŁA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wma dobrze tutaj nie macie Marysieńki:D że też się nie zainteresowała tematem:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJE ZAMKNĄĆ TEN WATEK "ZNOWU BORÓW". Dyskusje nic nie wprowadzają pozytywnego w środowisko Borowskie a bardziej mają podtekst skłócenia mieszkańców. proszę o poparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!! napisał:
Dobrze wiesz,że to nie chodzi o słowo "pleban"... Ale o wiele, wiele innych podłych słów i czynów pod adresem księży, którzy pracowali i pracują w Borowie. Wcale mnie to nie śmieszy. Myślę,że spotka nas za to jakaś straszna kara WSZYSTKICH !!!!! To nie jest drażliwy temat, to jest tragedia... a najgorsze jest, to że 3 osoby potrafią przez tyle lat pisać i pisać i pisać (pracą się nie zajmą, bo po co)ale przyszedł już taki czas,że miara się przebrała.
Skąd ta pewność,że wiem o co chodzi?Doprawdy zadziwiające,ale powtórzę-nie jestem w temacie i nie interesuje mnie ten wątek.Z tego co widzę temat ciągnie się od marca,a nie od 3 lat.Chyba,że tytuł "Znowu Borów" sugeruje powtórkę z historii.Pogratulować uporu zajadłym szczekaczom,a może już potrzebują pomocy lekarskiej...Ja żadnej kary nie spodziewam się z tego powodu i za tragedię tej bezsensownej pisaniny nie uważam.Skoro miarka się przebrała to może otrzymają za swoje...Dopóty dzban wodę nosi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wara od Księży, wara od kościoła, wara od ziemi kościelnej!!! Wara bydlaki!!! Wara!!! Boisko w Kościele się wam marzy!!! Bydło ma ryczeć księdzu pod oknami????? Niedojdy!!!! Nawet głupiego boiska nie potraficie sobie zrobić!!!! Pod szkołą w piłkę się gra, a nie pod kościołem!!!!! WARA!!!! Niczego nie uszanujecie, nawet księdza!!!! Dosyć tego!!!WARA!!!! Nikt nie będzie piwska chlał i szczał pod kościołem!!!! Do roboty się brać, a nie filozofować od rana do nocy!!!! I pamiętajcie, że IP nie jest anonimowe!!!!!! A kościół, to nie tylko do Borowa należy!!!!! WARA OD KSIĘDZA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wara od Księży, wara od kościoła, wara od ziemi kościelnej!!! Wara bydlaki!!! Wara!!! Boisko w Kościele się wam marzy!!! Bydło ma ryczeć księdzu pod oknami????? Niedojdy!!!! Nawet głupiego boiska nie potraficie sobie zrobić!!!! Pod szkołą w piłkę się gra, a nie pod kościołem!!!!! WARA!!!! Niczego nie uszanujecie, nawet księdza!!!! Dosyć tego!!!WARA!!!! Nikt nie będzie piwska chlał i szczał pod kościołem!!!! Do roboty się brać, a nie filozofować od rana do nocy!!!! I pamiętajcie, że IP nie jest anonimowe!!!!!! A kościół, to nie tylko do Borowa należy!!!!! WARA OD KSIĘDZA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakis fanatyk PISior;) ubawil mnie na maksa, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siner napisał:
jakis fanatyk PISior;) ubawil mnie na maksa, hehe
a ty co? platfus?;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...