Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz arsenał kraśnickiego gangu handlarzy narkotyków (wideo)

Utworzony przez grubaryba, 3 września 2009 r. o 18:29 Powrót do artykułu
Tak tak na pewno powiedziałeś !!! Teraz kozaka zgrywasz!! Szkoda gadać palancie!!! Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozak-grzyb kozak - ukraiński taniec ludowy Palant - zespołowa gra na punkty z użyciem drewnianego kija i piłeczki. Znana w Europie i Polsce już od czasów średniowiecza. Rozwijała się w dwóch odmianach: jako gra szkolna i ludowa. Istnieje kilkadziesiąt lokalnych odmian tej gry. Oto definicje uzytych przez ciebie słów. Ani jedna ani druga kompletnie do mnie nie pasuje. Jesli więc chcesz mnie obrazać zrób to w bardziej inteligentny sposób. Miłego dnia:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://zbijadek.ning.com/video/polichna-festiwal-orkiestr-17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho ho próbujesz być bystry, czy to definicje w google wyszukane, pewnie tam albo Wikipedia bo myślę że na więcej Cię nie stać. To ty łapiesz się do tej trzeciej definicji której na necie nie znalazłeś. I myślę że na tym byłby koniec dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak napisał:
Żeby Ciebie kiedyś policja nie wyj...
od razu widze ze jestes pier***onym brudnym psem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysiek napisał:
na stronie dziennika wschodniego sa pozostale zdjecia z tego co znalezli. Najlepsza jest NIEBIESKA KUSZA wystrugana z drewna hehehe pewnie chodzili z nia po miescie. Co za KONIE z Krasnika. Jakie miasto tacy gangsterzy. Hehehe
a ty to pewnie z lublina jestes oszolomie?a wiesz ze lublin to takie miasto kolo krasnika.jebnij sie w leb jakbys distal z tej kuszy w d*** to bys dopiero plakal pier***ona cioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
He he bardzo dobrze ze ich zwineli w końcu. W cale to nie byli dobre chłopaki bo jednego frajera znałem osobiście i to wielki idiota byl któremu sie wydawało ze jest nietykalny to teraz zobaczy jak to jest jak sie bedzie w kryminale po mydełko schylał haha
JA CIE ku*** ZNAJDE,ZNAJDE CIE CWELU pier***ONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje jeszcze widel ,sztachety ,i akordeonu .wot molojce lubelskje:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wszyscy udzielający się wykazują wielkąkulturę osobistą... DO ZOO LUDZIe... Przepraszam... Ludźmi wami niestety nazwać nie można.. A co do policji - czego wam trzeba?! Jak nie łapią, to źle; jak zaczną wyłapywać to gorzej. Jak ktoś ma coś na sumieniu to jeb*e 'psy', a jak nie - to się cieszy, że państwo jest oczyszczane z motłochu i plebsu... Amen ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edcrfg napisał:
Ha ha ha . Gangsta . Dzieciaki myśleli , że coś zdołają . To prawda . Jakie miasto takie gangi . Jeszcze raz HA HA HA HA HA HA. Banda gnojków i tyle.
On chciał być gangsterem ale nie miał z kim już za bardzo zrobić grupy bo jego ziomki się ukrywają albo siedzą z którymi mógł by coś zdziałać, a ten Poldek i ten trzeci koleszka to byli gnojki na posyłki!!!!!!! no i skończyła się era Szczepana heheeh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
a ty to pewnie z lublina jestes oszolomie?a wiesz ze lublin to takie miasto kolo krasnika.jebnij sie w leb jakbys distal z tej kuszy w d*** to bys dopiero plakal pier***ona cioto
synu przychodni do kraśnika,piszę jak ty z małej litery bo szkoda wciskać capsa , ucz się baranie i nie pisz bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe który z Kraśnickich Adwokatów zarobi na chłopakach????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly chlopaczek co kiedys sprzedawal teraz by dostac sie do policji strzelił z ucha chłopakow, mam nadzieje ze cie znajda frajerze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wogóle to co to za chłopaczek??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dali buraki złapać to niech siedzą i jedzą kaszę z mlekiem to im dobrze pójdzie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze strzelił z ucha ten frajer ale cie dorwią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~elf~ napisał:
3 kilogramy w 4 lata? Paranoja! Śmiech na sali! To normalni goście a nie żadni gangsterzy! Gangsterzy takie ilości dziennie pchają. JP! STOP policyjnej propagandzie!
Normalni ludzie handlują narkotykami?I co za to że tak mało rozprowadzili to trzeba im podarować?Biedacy doprawdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ich złapali bo robactwo trzeba tępić. Ale "gangster" to do tych łebków to nie pasuje. To tak jakby Frytę nazwać :Królową polskiego Popu: A taki dobry chłopak był, i rodzice mu dali Apoloniusz.... ciekawe w jakim serialu 20 parę lat temu była taka postać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozecie sobie pisac co chcecie lamusy je***e. Znam ich osobiscie a te wasze pier***enia mozecie w d*** sobie wsadzic! ;D hahaha mocni jestescie tylko przez neta hahaha . od nich takie lamusy jak wy własnie w pizde dostają ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie tu zje***e ryje sie wypowiadaja.oby kazdy cwaniak ktory struga pana i nieprawidlowo wypowiada sie na temat chlopakow dostal w lampe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...