Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona burmistrza Kraśnika zarabia dzięki funkcji męża?

Utworzony przez Gość, 25 września 2009 r. o 06:04 Powrót do artykułu
Pani Ola nie jest autorka projektu. Również Pani Barbara (http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=568&cntnt01origid=228&cntnt01returnid=167) nie jest autorką projektu... Tyle mam do powiedzenia (do napisania).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobierałam lektorów i logopedów. Znam się na nauczaniu języków obcych, bo przez kilka lat byłam lektorem także w przedszkolach." Kiedy były te "kilka lat". Panienka ma około trzydziestki, w Kraśniku jest kilka lat. Kilka lat pracowała na stanowiski nie związanym ze szkolnictwem ? Czy ma uprawnienia pedagogiczne ?? Z całym szacunkiem coś tu jest nie tak. Ponadto wydaje mi się, że przy takim projekcie kordynatorem winien być ktoś kto ma jednak pojęcie i predyspozycje w pracy z najmłodszymi. Pani Ola chyba nią nie wydaje się być tu kompetentna. Dzieci też nie ma, co można by uznać za jakąś namiastkę pracy z dziećmi. I jeszcze jedno wygląd nie zawsze świadczy o człowieku. Uznawanie, że ktoś ma jakieś iskierki w oczach, jest najwyraźniej brakiem jakichkolwiek argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Oooo!!! w szpitalu psychiatrycznym jest dostęp do internetu. Coś idzie ku lepszemu :-)))
Dowodem, że w psychiatryku jest dostęp do internetu jest to, że skorzystałeś z tej okazji. Dużo zdrówka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muskrat napisał:
JAK TA KOBIETA W OGÓLE WYGLĄDA???? JUZ Z OCZU JEJ DIABLIKI SIĘ ISKRZĄ I Z DALEKA WIDAĆ JAKIE SĄ JEJ ZAMIARY - KASA, INO WIĘCEJ KASY. I TA FRYZURA.MASAKRA.
A mi się podoba Aż mi jej troszkę żal że ma takie bujne poroże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muskrat napisał:
JAK TA KOBIETA W OGÓLE WYGLĄDA???? JUZ Z OCZU JEJ DIABLIKI SIĘ ISKRZĄ I Z DALEKA WIDAĆ JAKIE SĄ JEJ ZAMIARY - KASA, INO WIĘCEJ KASY. I TA FRYZURA.MASAKRA.
DIABLIKI / CZY TEZ KU............KI W OCZACH MIAŁA JUZ RENIA BEGIER /BYŁA POSŁANKA Z SAMOOBRONY/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Pani Czubińska twierdzi, że "pracowała, żeby wniosek przeszedł", to sprawa do prokuratora - eksperci oceniający wnioski podpisują oświadczenia, że nie mają nic wspólnego z wnioskodawcą, a o wszelkich działaniach podejmowanych "aby wniosek przeszedł" maja informowac przełożonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobierałam lektorów i logopedów" Myślę że wsród tych lektorów też moga być znane w Kraśniku nazwiska..... Grunt to wspierać sie wzajemnie....ponoć To są tylko domysły ale jakby ktoś coś wiedział niech da znać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy nie z powodu podobnej sprawy koledzy z PO wykończyli niewygodną koleżankę prof. Gilowską?[/quote] [quote]Możny wróg Gilowskich Jak mówią nasi informatorzy, to Czubiński był jednym z głównych inicjatorów rozpętania głośnej afery wokół syna Gilowskiej, która doprowadziła do jej odejścia z PO. Przypomnijmy, że Paweł Gilowski przed wyborami parlamentarnymi w 2005 r. miał być liderem listy PO w Lublinie. Liderce PO zarzucono nepotyzm. Czubiński zażądał postawienia jej syna przed sądem koleżeńskim. Głosował też za wykluczeniem Gilowskiej z partii. – Był przekonany, że Gilowska nie wróci już do polityki, więc bezlitośnie wystąpił przeciwko swym dawnym sojusznikom – mówi nasz informator. http://wiadomosci.onet.pl/1351726,2677,1,m...h,kioskart.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem już na czym polegają nabory na stanowiska w Kraśniku. Dopóki sama "nie przeszłam konkursu" miałam nadzieję, że mam jakąś szansę. Tylko już na samym początku rozmowy kwalifikacyjnej usłyszałam, że Szanowna Komisja niestety nie będzie uzasadniała swojego wyboru. Miałam podziękować od razu, ale poczekałam do momentu ogłoszenia decyzji o wyborze. Niestety doświadczenie nie było brane pod uwagę :-( Na dzień dzisiejszy cieszę się, że nie dostałam tej pracy, a KONKURS będę wspominać jeszcze długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdziekolwiek pojawi się ten pan to od razu machlojki (Historia oto potwierdza). Jest to w naturze każdego Aferała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i mamy po raz kolejny druzgocącą krytyka, ale i tak wszyscy polecą i zagłosują na P.Cz. Bo wy Polacy tacy już jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O boże jaka ona PINKNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubiński - skur***n, Ola Czubińska (Pawełczak) sz**ta! A ja mam dość tego wszystkiego!!! ZŁODZIEJE, BANDA OSZUKAŃCÓW, FARBOWANE LISY, KŁAMCY, BANDYCI, CHAMY BEZ KULTURY! A z przeproszeniem pani O.- D. i cała ta ich świta tacy sami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chomikom mówimy NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt! On chomik i ona chomik. Ale podobni do chomików i do siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie sie ta babka z seksem kojarzy mam od razu przed oczami ten film z Lindą i Czarkiem Pazurą tylko juz nie pamiętam tytułu ale wiem ze kupił ja z a skrzynke wódki czy cóś takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslisz ze ola poszła za skrzynkę??????? Chyba musiał więcej zainwestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubińska zleca swoim stażystom pisanie projektów unijnych. Temu, kto się napracował oznajmia, że jego praca się nie nadaje, potem ten projekt idzie do urzędów z jej nazwiskiem. Bardzo kompetentna pani. Z całą pewnością ruszyła palcem w sprawie projektu. A stażysta? Okazuje się, że placówka nie może go zatrudnić, gdyż brak mu umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam złodzieje POkraśniccy! Obchody 11 listopada zaliczone w kościele i przed pomnikiem Piłsudskiego? Bez honoru! Czas skończyć ten kabaret!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...