Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związki wystąpiły o podwyżki, a potem przepraszały prezesa. "To jakieś kuriozum"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 o 10:33 Powrót do artykułu
To tak jak w MPK Lublin . Oby tylko prezesowi się nie narazić i pilnować swoich stołeczków .
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Niech biorą przykład z FŁT
Zaloguj się, aby oddać głos
1
oiczywiście, ze pracownbicy się boją, oto chlerne solidaruchy z lat 80 do czego doprowadziły nasz kraj, najgorzej ze starszymi, bo wydapa im umierać z gklodu, bo młodzi najwyżej napieprza dzieci jak króliki i dostaną za darmo po 500 zł na każdą sztukę i onio przezyją, a starsi nieproduktywni w łóżku zdychać z głodu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SZANOWNA PANI REDAKTOR - JEŻELI PŁACE ZOSTANĄ PODWYŻSZONE DO ŚREDNIEJ PŁACY W PRZEDSIĘBIORSTWIE, TO W TYM MOMENCIE TA ŚREDNIA PŁACA SIĘ ZMIENI - WZROŚNIE - CZYLI ZACZYNA SIĘ PERPETUM MOBILE - CZY JEST PANI W STANIE SKLECIĆ DWA ZDANIA ZA ZROZUMIENIEM TEKSTU.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Wszędzie kolesie i rodziny!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Czy jest Pan w stanie przeczytać dwa zdania ze zrozumieniem? W artykule wyraźnie jest napisane, że chodzi o podwyższenie wynagrodzenia tylko pracownikom zarabiającym poniżej średniej w przedsiębiorstwie (gdyż zapewne część osób zarabia już niezłe pieniądze i ze względu na oszczędności i już dość wysokie ceny wody nie byłoby potrzeby podnosić im tych pensji - myślę, że i bez podwyżek nie zrezygnowaliby z tej pracy). Nie ma mowy o podwyższaniu wynagrodzenia "do średniej" lub w kółko do średniej (Pana zdaniem: perpetum mobile).
Zaloguj się, aby oddać głos
1
A tak zasadzie to powinno być tak że wszyscy zarabiają dokładnie tyle samo. Każdy prezes by się staral ludziom dac jaknajwiecej bo sam tez by wtedy dostal godziwe pieniądze, a nie teraz na górze po kilkadziesiąt tysięcy a robotnik ledwie ledwie. Miejmy nadzieje że rząd dotrzyma obietnicy co do spółek państwowych. każdy ma taki sam żołądek i chce dobrze żyć. A co za roznica czy po zawodowce fachowiec czy po jakiś studiach? Nikt im nie kazal marnować czasu na politechniki i inne technika. Z zawodem w reku wszędzie się urzadzic powinno można być!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
tak to jest jak prezes nie chce współpracować z pracownikami. Przecież mógłby dać im podwyżkę i w spokoju zarabiać te swoje 14 tys brutto a teraz będzie głośno o tym układziku prezes-burmistrz i się układzik posypie pewnie :D
Zaloguj się, aby oddać głos
1
A jaka jest średnia płaca w tym finansowanym przez mieszkańców Kraśnika przedsiębiorstwie? Przecież mogą sobie tak podnosić i podnosić te płace i gonić swoją ciągle rosnącą średnią, która najprawdopodobniej jest znacznie wyższa niż w innych kraśnickich zakładach. Potem na poczatku roku wyjdzie prezes wraz z burmistrzem i powiedzą, że koszty przedsiębiorstwa KPWiK bardzo wzrozsły i w związku z tym muszą podnieść cenę wody i ścieków. Tak ma być? Mieszkańcy Kraśnika mają prawo wiedzieć jakie są zarobki w tej firmie. Może któryś z radnych miejskich, oczywiście tych co mają możliwość SAMODZIELNEGO myślenia i wyrażania WŁASNYCH myśli, zapyta na sesji o tą sprawę? Będzie jakiś odważny?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Ojcze nasz  zmiłuj się nad naszym narodem bo nas pracujących wykończą, Amen.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
ja nie rozumiem jednego, o co chodzi z tym Kraśnikiem, na Dzienniku Wschodnim nie ma tylu informacji i innych samorządach, co Kraśnik. Jestem neutralny bo mieszkam daleko od tego miasteczka, ale denerwują mnie te artykuły. Co mnie obchodzi, że jakiś dyrektor zakładu oczyszczania ma na pieńku z załogą. Chyba kończę z tym portalem, bo tu nie ma nic ciekawego. Kiedyś jakiś kościół, że niby rada gminy chciała przysponsorować kopułę, teraz ścieki. Macie w Dz. W jakiś kolesi co wyciągają te smrody.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
To dobrze, że jakaś gazeta chce pisać o próbach rozdawnictwa publicznych pieniędzy np na kościół czy na coraz większe pensje pracowników spółek miejskich. Żal mi ciebie, że tego nie pojmujesz. Brawo dla Dziennika Wschodniego za odwagę
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Też jestem ciekawa jakie są zarobki pracowników w KPWiK-u i też apeluję do radnych o informację. Jeśli nie można konkretnie z nazwiskami to np. ile średnio zarabia pracownik fizyczny, ile umysłowy i ile na kierowniczym stanowisku? Czy prace na tych stanowiskach wymagają jakichś szczególnych umiejętności, kwalifikacji czy wykształcenia? Czy np. praca na stanowisku kierownika działu jest zbliżona do pracy kierownika działu w urzędzie czy starostwie? Czy w KPWiK-u pracują jakieś osoby wybitne np. z ogromną wiedzą lub dorobkiem naukowym? Myślę, że mieszkańcom należą się informację o tym, bo to my utrzymujemy to przedsiębiorstwo płacąc rachunki za wodę i ścieki.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Skoro pytamy, to ja też: ile wody z hydrantów w ciągu roku jest pobieranych do beczkowozu KPWiK? W jakim celu? Kto za tą wodę płaci?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Coś mi się wydaje że idzie walka o niepodnoszenie cen wody i ścieków, jakieś ich zamrożenie lub niewielki wzrost przez najbliższe 2 lata-do wyborów. A potem to choćby potop - strach pomyśleć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rządi PiS w Krasniku to i takie standardy dla związków. :(Niedługo w całej Polsce program wsparcia (wyparcia)dla związkowców. Za wszystko będą przepraszać.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
No tak. Przepraszamy że przepraszamy. A o co chodzi z tą umową dla prezia - przecież nie tak dawno był wielki krzyk burmistrza i jakieś zgłoszenia do prokuratury przy zawieraniu umów przez poprzednią ekipę. A teraz co pomroczność jasna?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KARIEROWICZ ZWYKLYCH PRACOWNKOW MA GDZIES
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: