Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwyrodnialec przywiązał psa do drzewa i zabił młotkiem

Utworzony przez johhnny, 25 marca 2010 r. o 22:07 Powrót do artykułu
-ja- napisał:
człowieku, czy ty nie umiesz czytać??? Widocznie potraktowanie psa mlotkiem jest dla Ciebie naturalne... OWSZEM, JAKO WYZNAWCZYNI ZASADY OKO ZA OKO, CHĘTNIE BYM TEGO GOŚCIA PARE RAZY STUKNELA MŁOTKIEM. Autentycznie. Mam dość czytania o ciągłych aktach przemocy. Zaczynają od zwierząt / za to nie ma jakiejś większej kary/ kończy sie na ludziach. Newsy typu "zabili staruszke dla 50 zl" albo "zakatowali bezdomnego bez powodu" staja się codziennością ;((( PRZEMOCY, POD KAZDA POSTACIĄ MOWIĘ STANOWCZE NIE !
Psia koalicja pogryzie każdego, kto zwróci uwagę i powie, że "porządek musi być" - nawet z ich ulubieńcami. Takie psy powinny być wyłapywane i usypiane, a właściciele stosownie "nagradzani". Miłość do pieska tak, ale mądra i odpowiedzialna!!! Gdzie wyczytałaś zdanie o przemocy? Nie chcę się kłócić, ale "Kali" chyba czytać (ze zrozumieniem) nie umieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wiesz, skrytykowałam człowieka który znęca się nad bezbronnym zwierzęciem. Takie postępowanie to, jak by tego nie nazwać - bestialska przemoc. Uważasz ze nie mam racji, skoro negujesz moja postawę, to co mam o Tobie myśleć? Wniosek nasuwa się sam. Kali , nie umieć czytać miedzy wierszami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
no wiesz, skrytykowałam człowieka który znęca się nad bezbronnym zwierzęciem. Takie postępowanie to, jak by tego nie nazwać - bestialska przemoc. Uważasz ze nie mam racji, skoro negujesz moja postawę, to co mam o Tobie myśleć? Wniosek nasuwa się sam. Kali , nie umieć czytać miedzy wierszami...
"człowieku, czy ty nie umiesz czytać???"(zakładam- to do mnie) "Widocznie potraktowanie psa mlotkiem jest dla Ciebie naturalne..."(na jakiej podstawie to piszesz?), a potem "no wiesz, skrytykowałam człowieka który znęca się nad bezbronnym zwierzęciem"(to ja trzymałem młotek?) Nie wiem o co ci chodzi? A ty sama wiesz? Nie między wierszami, ale tak w ogóle...??????????? Miłość do piesków tak!!!, ale mądra i odpowiedzialna!!!!!!!!!! ......a nie taka ptasim móżdżkiem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
Jeśli chodzi o usypianie, to jesteś moim pierwszym kandydatem. Bo osoby nie potrafiące normalnie używać szarych komórek raczej niewiele sa warte. Psy NIGDY NIE GRYZA BEZ POWODU. Oczywiście sa wyjątki od reguły, ale to naprawdę mały procent. W normalnej sytuacji - czyt, bez zagrożenia - pies nie zaatakuje. Dopiero w sytuacji zagrożenia , gryzie. JAK NIE WIERZYSZ, SPYTAJ JAKIEGOKOLWIEK WETERYNARZA - POWIE CI TO SAMO. A co do wychowania dzieci - ty wydajesz mi sie taka osoba, która jest zaskoczona, gdy pies zaatakuje dziecko które go kopało albo pchało palce w oczy..
Uważam , że jesteś prostym jednokomórkowcem . Psy gryzą bez powodu . Słychać o tym co jakiś czas w TV . Pogyziony 5, 2 , 4 , 3 7 - latek . Barani łbie . Usypiać i to bez litości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uważam , że jesteś prostym jednokomórkowcem . Psy gryzą bez powodu . Słychać o tym co jakiś czas w TV . Pogyziony 5, 2 , 4 , 3 7 - latek . Barani łbie . Usypiać i to bez litości .
Ales palnął,, co ma do rzeczy wiek ? Ze to dzieci? Prosze, oto przyklad: Matka stoi przed sklepem, trzyma dziecko za reke, ale tak zajęta plotami z zasiadka, ze nie zwraca uwagi na pociechę, która wali psa po glowie wiadereczkiem / takim do piaskownicy/ PIes gryzie, i oczywiscie - jego wina, Barani lebku, jak się nie znasz na rzeczy, to sie nie wypowiadaj . Jak wczesniej napisalam, nie wierzysz mi, idz spytaj sie kogos madrzejszego - chocby weterynarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
Ales palnął,, co ma do rzeczy wiek ? Ze to dzieci? Prosze, oto przyklad: Matka stoi przed sklepem, trzyma dziecko za reke, ale tak zajęta plotami z zasiadka, ze nie zwraca uwagi na pociechę, która wali psa po glowie wiadereczkiem / takim do piaskownicy/ PIes gryzie, i oczywiscie - jego wina, Barani lebku, jak się nie znasz na rzeczy, to sie nie wypowiadaj . Jak wczesniej napisalam, nie wierzysz mi, idz spytaj sie kogos madrzejszego - chocby weterynarza.
Pies przed sklepem powinien mieć założony kaganiec i powinien być trzymany na smyczy przez właściciela. Kontakt wiaderko dziecka(takie do piaskownicy)-pies jest niemożliwy.... Innymi psami powinien zająć się hycel. Może i pytasz, czytasz ale niewiele z tego rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POje***Y JESTEŚ ODDDAC DO SHRONISKA CIEBIE NIECH KTOŚ MŁOTKIEM ZABIJE JAK TOBIE BĘDZIE MŁO??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...