Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie dziennikarz pyta się faceta z rady nadzorczej,czy potwierdziły się zarzuty korupcyjne,on odpowiada że tak,Zygo przyparty do muru rezygnuje bo wie że nie uda mu sie wywinąć,Psl juz szykuje mu gdzieś posadę na uboczu żeby zniknął a on kłamie jak zawsze że ma lepszą propozycje pracy. Panie sławciu nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka,przez lata podkładałeś ludziom świnie a teraz masz za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawię się - jestem nauczycielem i uczę młodzież w szkole. To głupie gadanie, że każdy ma prawo do bycia łapownikiem, czy wyłudzaczem, a dokładnie złodziejem! Forsy tej przecież Zyga nie zarobił. Nie znam człowieka, może jest miłym wujkiem, ale udowodniono mu korupcję, a to świadczy o jego nikczemności. Ciągle czuję obrzydzenie do czynu pana Zygi (choć jaki z niego pan?).  A twój relatywizm świadczy o tym, ze jesteś podobnym człowiekiem. Smutne!
I dalej osądzasz człowieku........ WSTYD!!!! nauczyciel powinien być autorytetem.... a czy może byc autorytetem człowiek co osądza na forum drugiego człowieka którego jak napisał wczesniej nawet nie zna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wydawało się, że folwark Zygi w GSie Niedrzwica będzie niezniszczalny.Gratulacje dla przew. rady nadzorczej GS- u  za to że pomógł prezesowi podjąć słuszną decyzję. Szkoda tylko, że trochę za późno, bo z majątku dużej firmy niedrzwickiej niewiele już zostało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to partyjni koledzy S. Zygi w radzie powiatu? Będą bronić kolegę do upadłego? Dziwne, że kol. Orgasiński nie zorganizował jeszcze partyjnej konferencji poparcia dla Bogu ducha winnego kolegi. I nie zaapelował do PiS-u o niewykorzystywaniu w bieżącej kampanii politycznej wewnętrznych problemów firmy, którą kierował "zielony prezes". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazurek co kolega miał lub ma na Ciebie, że zdesperowany posłużyłeś się donosami? Może chodzi o Panią J. z Zakrzówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ten artykuł nie łatwo odnieść wrażenie że ten człowiek ma kilku śmiertelnych wrogów, którzy zrobią wszystko zeby kazdą jego sytuację życiową próbować przedstawić negatywnie. Moje pytanie jest takie czy złożenie faktury jest sytuacją korupcyjną to dopiero byłby ewenement na skalę światową. Autor albo nie zna albo nie chce znać podstaw prowadzenia działalności gospodarczej. Korupcją byłoby gdyby niejaki Zygo wziął pieniądze i nie przekazał do kasy GS w Niedrzwicy. Jeżeli ktoś uważa że jest jest to korupcja to powinno trafić zawiadomienie do prokuratury. Widziałem jeszcze gdzieś wpis Pana który napisał że jest nauczycielem - chyba to jakaś kpina żeby nauczyciel posługiwał się takim słownictwem. Wstyd jeśli jesteś faktycznie nauczycielem. Powiem tak chyba ten Pan Zygo komuś mocno nadepnął na odcisk albo to tylko zwykła zazdrość i zaściankowość panująca w Niedrzwicy. Radzę wszystkim żeby zastanowili się nad swoim postępowaniem - cel nie zawsze uświęca środków trzeba pamiętać zawsze że tam na górze jest ktoś kto na to wszystko patrzy. Proponuję wszystkim więcej zrozumienia i madrosci a przedewszystkim przemyślenia. Myślę że coś tutaj jest nie tak skoro ludzie wybierają tego człowieka obdarzyli go zaufaniem czyli co ludzie są ślepi i głusi raczej nie raczej chodzi o zupełnie coś innego. Pozdrawiam i wiecej optymizmu dla mieszkańców Niedrzwicy.           
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ten artykuł nie łatwo odnieść wrażenie że ten człowiek ma kilku śmiertelnych wrogów, którzy zrobią wszystko zeby kazdą jego sytuację życiową próbować przedstawić negatywnie. Moje pytanie jest takie czy złożenie faktury jest sytuacją korupcyjną to dopiero byłby ewenement na skalę światową. Autor albo nie zna albo nie chce znać podstaw prowadzenia działalności gospodarczej. Korupcją byłoby gdyby niejaki Zygo wziął pieniądze i nie przekazał do kasy GS w Niedrzwicy. Jeżeli ktoś uważa że jest jest to korupcja to powinno trafić zawiadomienie do prokuratury. Widziałem jeszcze gdzieś wpis Pana który napisał że jest nauczycielem - chyba to jakaś kpina żeby nauczyciel posługiwał się takim słownictwem. Wstyd jeśli jesteś faktycznie nauczycielem. Powiem tak chyba ten Pan Zygo komuś mocno nadepnął na odcisk albo to tylko zwykła zazdrość i zaściankowość panująca w Niedrzwicy. Radzę wszystkim żeby zastanowili się nad swoim postępowaniem - cel nie zawsze uświęca środków trzeba pamiętać zawsze że tam na górze jest ktoś kto na to wszystko patrzy. Proponuję wszystkim więcej zrozumienia i madrosci a przedewszystkim przemyślenia. Myślę że coś tutaj jest nie tak skoro ludzie wybierają tego człowieka obdarzyli go zaufaniem czyli co ludzie są ślepi i głusi raczej nie raczej chodzi o zupełnie coś innego. Pozdrawiam i wiecej optymizmu dla mieszkańców Niedrzwicy.           
  To nie było tylko złożenie faktury :
– Prezes Zygo złożył na moje ręce fakturę, prosząc o wypłacenie wymienionej w niej kwoty do rąk własnych – relacjonował Emil Mazurek, prezes kraśnickiej spółdzielni. – Sugerował, aby powyższa kwota została wpisana w koszty naszej spółdzielni.
On chciał kasę do ręki!   A że ludzie wybierają... setki, a może tysiące tych wybrańców w skali kraju, kończy kariery na różnych szczeblach otrzymując sądowe wyroki.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to typowa nagonka na człowieka który za dużo wiedział na temat gospodarowania majątkiem spółdzielni w Kraśniku. Panie Emilu miał Pan już za dużo bezsennych nocy i stąd wynika Pana prowokacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ten artykuł nie łatwo odnieść wrażenie że ten człowiek ma kilku śmiertelnych wrogów, którzy zrobią wszystko zeby kazdą jego sytuację życiową próbować przedstawić negatywnie. Moje pytanie jest takie czy złożenie faktury jest sytuacją korupcyjną to dopiero byłby ewenement na skalę światową. Autor albo nie zna albo nie chce znać podstaw prowadzenia działalności gospodarczej. Korupcją byłoby gdyby niejaki Zygo wziął pieniądze i nie przekazał do kasy GS w Niedrzwicy. Jeżeli ktoś uważa że jest jest to korupcja to powinno trafić zawiadomienie do prokuratury. Widziałem jeszcze gdzieś wpis Pana który napisał że jest nauczycielem - chyba to jakaś kpina żeby nauczyciel posługiwał się takim słownictwem. Wstyd jeśli jesteś faktycznie nauczycielem. Powiem tak chyba ten Pan Zygo komuś mocno nadepnął na odcisk albo to tylko zwykła zazdrość i zaściankowość panująca w Niedrzwicy. Radzę wszystkim żeby zastanowili się nad swoim postępowaniem - cel nie zawsze uświęca środków trzeba pamiętać zawsze że tam na górze jest ktoś kto na to wszystko patrzy. Proponuję wszystkim więcej zrozumienia i madrosci a przedewszystkim przemyślenia. Myślę że coś tutaj jest nie tak skoro ludzie wybierają tego człowieka obdarzyli go zaufaniem czyli co ludzie są ślepi i głusi raczej nie raczej chodzi o zupełnie coś innego. Pozdrawiam i wiecej optymizmu dla mieszkańców Niedrzwicy.           
Albo jesteś tak durny, albo straciłeś kontakt z rzeczywistością. Faktura vat to nie jakiś świstek papieru. Rodzi konsekwencje podatkowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie jasna sprawa że postu w których wychwalany jest Zygo pisze on sam bo to żadna nowość,ciągle te same argumenty,ten sam styl,obejrzcie jego słynną, żałosną konferencje na youtube. Ewentualnie pani z kwiaciarni lub krawiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie jasna sprawa że postu w których wychwalany jest Zygo pisze on sam bo to żadna nowość,ciągle te same argumenty,ten sam styl,obejrzcie jego słynną, żałosną konferencje na youtube. Ewentualnie pani z kwiaciarni lub krawiec
Żałosny to tu jesteś ty, uwierz mi ze on czasu na takie głupie spawy nie ma, nie jest nierobem jak ty ze ma wolny czas oraz ze zycie jest powtórką dnia poprzedniego. Boli Cię widać to bardzo że porządny człowiek nie da się zniszczyć takim wychłystkom jak ty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek mający problemy z alkoholem i nie tylko rozkładał GS w N-cy i wszyscy wokół to akceptowali.On zachowywał się jak typowy nowobogacki.Jak się zaczął dorabiać to najpier zmienił pralkę ,telewizor,żonę itd taki typowy schemat działania.Tacy ludzie najczęściej kończą źle.Zapomniałam napisać o rozdzielności majątkowej i zmieniających się damach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mareczku spójrz na swoje podwórko, a później oceniaj innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie tam mecyje,wszystko co gminne czyli wszystkich i nikogo zastało rozkradzione,rozdane swoim,albo sprzedane za psi grosz przez,,prezesów''.Proszę pokazać gdzie optymalnie funkcjonuje jakaś Gminna Spółdzielnia?.-Gościeradów słuch o niej zaginął i nikt za nic nie beknął,Annopol-głośno było..Dzierzkowice,.Trzydnik itp. są pasieką dla swoich ,,bąków''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie tam mecyje,wszystko co gminne czyli wszystkich i nikogo zastało rozkradzione,rozdane swoim,albo sprzedane za psi grosz przez,,prezesów''.Proszę pokazać gdzie optymalnie funkcjonuje jakaś Gminna Spółdzielnia?.-Gościeradów słuch o niej zaginął i nikt za nic nie beknął,Annopol-głośno było..Dzierzkowice,.Trzydnik itp. są pasieką dla swoich ,,bąków''.
GS WILKOŁAZ funkcjonuje optymalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIlkołaz eldorado Pana J.K. I jego rodziny. Chciał zwolnić księgową bo za dużo....... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny to tu jesteś ty, uwierz mi ze on czasu na takie głupie spawy nie ma, nie jest nierobem jak ty ze ma wolny czas oraz ze zycie jest powtórką dnia poprzedniego. Boli Cię widać to bardzo że porządny człowiek nie da się zniszczyć takim wychłystkom jak ty 
Za ostro Sławku, za ostro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie tego człowieka więc nie wiecie, że to typ który gdyby nie musiał, nie palił mu się grunt pod nogami, na plecach nie siedziałaby mu prokuratura, to nigdy w życiu nie zrezygnowałby sam z tego stanowiska, on musi się ciągle pokazywać,trzymać kogoś w szachu, reprezentować lokalny układ i dbać o ich interesy, bo dzięki temu przez lata tylko funkcjonuje, to jego polityczne paliwo. GS był i jest okradany od lat, traktowany jak prywatne przedsiębiorstwo jakby to Zygo go założył za swoje pieniądze i przez to rościł sobie do niego prawa.Cała rada nadzorcza to jego sługusy od lat oraz lokalni przedsiębiorcy którzy najmują lokale i powierzchnie od Spółdzielni której prezesem był Zygo. Od lat to jest układ, na marginesie jest to niezgodne z prawem i jakimikolwiek zasadami żeby członkowie rady nadzorczej sami najmowali obiekty GS i prowadzili tam biznesy, oni nie chcą żeby w Niedrzwicy cokolwiek nowego powstało, żeby się rozwijała z jednego prostego powodu...są poustawiani od dawna,zobaczcie z jaką piana na ustach w ostatnich wyborach biegali,a ciemne wiejskie społeczeństwo dało się omamić wierząc że chodzi o jakąś remize,albo zadłużenie. Więc ja się pytam...co zmieniło się w funkcjonowaniu remizy strażackiej w Niedrzwicy za rządów A. Kuny?Jakie nowe inwestycje powstały? Obecny wójt Niedrzwicy został wsadzony na to stanowisko przez prezesa Zygo,co prezes mu karze to wójt zrobi
Ot, i cała prawda o tych, co tu na forum próbują "wybielać" prezesa... Niedrzwico, obudź się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wóda cementuje układy ale niszczy człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawię się - jestem nauczycielem i uczę młodzież w szkole.To głupie gadanie, że każdy ma prawo do bycia łapownikiem, czy wyłudzaczem, a dokładnie złodziejem! Forsy tej przecież Zyga nie zarobił. Nie znam człowieka, może jest miłym wujkiem, ale udowodniono mu korupcję, a to świadczy o jego nikczemności. Ciągle czuję obrzydzenie do czynu pana Zygi (choć jaki z niego pan?). A twój relatywizm świadczy o tym, ze jesteś podobnym człowiekiem. Smutne!
Współczuć młodzieży tak "douczonego" w prawie nauczyciela, który zapomniał, że dopóki nie zapadł prawomocny wyrok - człowiek jest niewinny. Nazywanie kogoś złodziejem przed wyrokiem jest zwykłym pomówieniem, ściganym na wniosek osoby pomówionej. Mnie też ogarnia obrzydzenie - na takich domorosłych "prawników".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...