Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bułgar od kilku miesięcy zmuszał ją do prostytucji i gwałcił. 25-latka powiedziała dość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2017 r. o 11:01 Powrót do artykułu
Nieprwada, to nie ta. Tamta miała 37 lat, a ta 25.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest z brudasami (bo to tez jednak rasa brudasów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie żebym bronił tego kolesia, ale nie rozumiem jak to możliwe, że panienka dała się zmuszać. Jak to niby było - przyjechał facet z Bułgarii, podszedł do niej na ulicy i powiedział "od dziś będziesz moją dziwką"? No nie sądzę. Zapewne najpierw dała się poderwać, bzykała się z nim dla przyjemności, a w pewnym momencie dowiedziała się, że ma się też bzykać z innymi. I czekała bidula pół roku, że może jej kochaś zmieni zdanie. Głupie te Polki, nic dziwnego, że cała Europa, Afryka i Bliski Wschód się z nich śmieją
też tak uważam, od kilku miesięcy ja gwałcił itp. a ona posłusznie rozkładała nogi i słuchała co on i inni z nią robią.Mam nadzieję, że sąd mądrze podejdzie do tej sparwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Pijo Wuttke napisał:
W pace się nawróci i będzie przemawiał w Radyju o Ojdyra Rydzyka. Hamen.
 Lojciec, wuttka jest do picia ale glupkom szkodzi dziesieciokrotnie,czego dowod powyzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedulka. Sama mu dupy dawała. Niezła rodzinka. Szumowina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ktorym razie zorientowała się, że jest gwałcona? Bił ją, groził jej... Romeo okazał się zwyklym chu... Cóż, takie historie znamy z arabskich mariażów. Przecież on mnie kochał! Na początku. A póżniej jedynie gwałcił i dawał kolegom pogwałcić. Gnoja zakuć na lata, a kobietę przebadać, bo coś z mózgiem ma nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a taki amerykański był... toż to swiatowy człowiek a nie jakiś tam Polak... a gdzie byla rodzina? pewno na całą wieś sie chwalili,że ich zośka ma chłopa ze świata,lepszego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Metoda na Bułgara"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna to ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...