Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał podwieźć sąsiadkę, najechał na żonę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 10:02 Powrót do artykułu
O takich ćwokach piszą co chwilę. Ile jest w wolsce podżebów? Ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STARE DZIADKI ZA KIEROWNICĄ = W Y P A D E K Grzać się przy piecu a nie za fajerę siadać.!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadka okazała się tym wężem co skusiła adama na jabłko...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ten samochód jest trzydrzwiowy, to sąsiadka powinna wsiadać trzecimi drzwiami. I wtedy nic nikomu by się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym samym pomyślałem. Ale trzecimi drzwiami wsiada się do Smarka, a nie do Ciękocięko. Chciałoby się rzec, niech pierwszy rzuci kamieniem kto jest bez winy? Ja ostatnio wjechałem tyłem w bramę. A stary nie jestem. Tutaj jeszcze kobieta stała centralnie za samochodem. Bardzo mądrze. Tak samo jak stawać pomiędzy autami pomagając kierującemu przy parkowaniu. I może być po nóżkach. Często to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geriatrii za fajerą będzie coraz więcej . Nikt tego nie powstrzyma , bo ustawodawcy ukręcili by na siebie bata . A jak będą jeżdżić na działeczki np. ci co dzisiaj podpiszą taką ustawę by geriatria oddawała lejce . Przecież emerytowanych " ustawodawców" . Z czasem sami musieli by zdać kwity i kto będzie ich woził ? Wnuki ? Chyba w jedną stronę , by spadek odziedziczyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...