Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki 2016: Piwo to nie tylko „złocisty trunek” (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Na polskiej imprezie przebrali się w tradycyjne bawarskie stroje. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo Dziennik Wschodni to niemiecka gazeta.I pewnie dlatego na zdjęciach ta para.Myślę że ten rejon doskonale pamięta wysoką kulturę Niemców z lat 1939 -1945.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle czasu spędzili w niemczech i nie wiedzą o internecie? żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczna Pani z Piwnego Podziemia:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi fani kojarzą Ewelinę Lisowską z jej twórczości a nie z reklamy. Nie wiem po co ten dopisek w nawiasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto jak się zabija Polską kulturę za pomocą mediów tych co powinny ją chronić , propagować. Dawno stwierdzono jeśli chcesz zniszczyć naród zniszcz jego kulturę co czyni jak widać Dziennik Wschodni umieszczając narodowy strój tylko czyj chyba że czegoś nie wiem a żyje w nieświadomości co do tożsamości która mogła się w kilka dni zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo nieładne zdjęcie,wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już w gazetach piszą cytuję: "Zaśpiewała Ewelina Lisowska (tak, to ta pani od „włączamy niskie ceny”)" to znaczy, że jest grubo. Serio nie znacie jej przebojów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może autor nie znał "sprawa prosta" czy "w stonę słońca" trochę szkoda. Choć sama też zdaję sobie sprawę jak mocno jest ona kojarzona z ME
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...