Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki 2016: Piwo to nie tylko „złocisty trunek” (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 o 19:00 Powrót do artykułu
Na polskiej imprezie przebrali się w tradycyjne bawarskie stroje. Gratulacje.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
No bo Dziennik Wschodni to niemiecka gazeta.I pewnie dlatego na zdjęciach ta para.Myślę że ten rejon doskonale pamięta wysoką kulturę Niemców z lat 1939 -1945.
0
Tyle czasu spędzili w niemczech i nie wiedzą o internecie? żenada.
0
Śliczna Pani z Piwnego Podziemia:):)
0
Prawdziwi fani kojarzą Ewelinę Lisowską z jej twórczości a nie z reklamy. Nie wiem po co ten dopisek w nawiasie...
0
Oto jak się zabija Polską kulturę za pomocą mediów tych co powinny ją chronić , propagować. Dawno stwierdzono jeśli chcesz zniszczyć naród zniszcz jego kulturę co czyni jak widać Dziennik Wschodni umieszczając narodowy strój tylko czyj chyba że czegoś nie wiem a żyje w nieświadomości co do tożsamości która mogła się w kilka dni zmienić.
0
bardzo nieładne zdjęcie,wstyd.
0
Dużo się działo
0
Skoro już w gazetach piszą cytuję: "Zaśpiewała Ewelina Lisowska (tak, to ta pani od „włączamy niskie ceny”)" to znaczy, że jest grubo. Serio nie znacie jej przebojów?
0
Może autor nie znał "sprawa prosta" czy "w stonę słońca" trochę szkoda. Choć sama też zdaję sobie sprawę jak mocno jest ona kojarzona z ME
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: