Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki 2017: Trzy dni piwnej zabawy. Na scenie Kaliber 44, T.Love, Voo Voo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 r. o 18:25 Powrót do artykułu
TLOVE MIAŁO PRZECIEŻ ZAWIESIC DZIALALNOSC ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie stylizowane na niemieckieich bauerów? Fuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle gwiazdy echhhhh, lepsze zespoły grają na buchcie w Siedliskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh.Trzeba uciekać na te dni z domu :/ taka impreza powinna się odbywać na bloniach a nie między domami i blokami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Full wypas impreza... i słone paluszki, i Lays... prawie Oktoberfest. A "prawie" robi duuużą różjicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten "TYROLCZYK" ????? z numerem 1 ?????? byłem w Niemczech na kilku takich imprezach czy to w tle z browarami czy winnicami i oglądałem prasę po takich imprezach ale nie widziałem tam nikogo w góralskim stroju z Podhala. Co zakompleksione dupki z dzienniczka dalekowschodniego chcecie tym udowodnić - może podnieść rangę imprezy ? Prowincjonalne myślenie u prowincjonalnych pismaczków ....jesteście żałośni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tak na serio to jest tak, że ........... miasto tak na 100 proc. nie ma pewności czy naczelny inżynier powiatowych dróg rozpocznie od dawna palnowany remont jedynego w mieście mostu, który na nieszczęscie leży w samym sercu tej imprezy. Starosta pokazuje Pani burmistrz kto rządzi w tym mieście, a Pani burmistrz pokazuje, że nie ma zamiaru uznawać tych rządów. Dyrektor ZDP na wszystkich krzyczy, a jak katastrofa w drogownictwie była tak jest. Potem się władza zastanawia dlaczego ludzi coraz mniej w mieście i we wioskach. A no mniej bo żygać się chce jak sie patrzy na te wojenki zakompleksionych starych dziadów. "ona mi nie dała złotych karpi to ja jej za to pokażę jakich mam znajomych w województwie". Cyrk. I tylko koni żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować tą imprezę, to tylko rozpijanie narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym DW to jest zupełna samowolka w pisaniu tych wypocin? Nikt nie czuwa nad doborem "pisarzy", albo chociaż nad ich poprawianiem? Perełki z powyższego: "Wzorem lat ubiegłych, fanów imprezy czeka ... Wycieczkę z Pianką"; "Tegoroczne Chmielaki będą miały dwie sceny..."; "Na scenach pojawi się wiele takich zespołów i kapel jak: 4 Kilo Obywatela, Nawigator..." Poziom wczesnej podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tam podstawówka. To jest GYMNAZIUM. No i piszą zrozumiałą polszczyzną dla gimbazy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te czasy gdy trzeba było raniutko wstać i zrobić zakupy do siatki i do domu zanieść piwko do domu, a stragany były na ul Nocznickiego, obecna Pisłudskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmielaki Krasnostawskie 2017 Warszawa-Lublin-Świdnik-Piaski -Krasnystaw odjazd Parking uniwersum warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazałeś klasę... Pogratulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie wróciłem z ODPUSTU w K-stawie!!!! o pardą z Chmielaków??? Jako rodowity K-stawianin nie opuściłem prawie żadnej imprezy mimo żę nie mieszkam już w Krasnymstawie od lat. I w tym roku szok, teren koło muszli i na Wieprzem wyłączony z uroczystości to samo koło kina!!! Za to puścili to na dół koło PZU. z tym żę piwo jest wokół rynku a reszta to odpust, łącznię z Rumunami z perfumami, tylko PIWA BRAK!!! Żadnego znanego browaru, żadnych fajnych dekoracji, żadnego piwa z zagranicy, a tylko regionalne ale w cenie 10 zł za butelkę??? czego piwo podobnego, to kazdy market ma lepsza ofert po 3 zł, kupiłem Alandzkie jasne i tyle, aha a ludzi było może ze 200 osób. Słowem taki sukces jak aukcja w Janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecne Chmielaki to taki sukces jak aukcja w Janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
gdzie te czasy gdy trzeba było raniutko wstać i zrobić zakupy do siatki i do domu zanieść piwko do domu, a stragany były na ul Nocznickiego, obecna Pisłudskiego
 minęły bezpowrotnie, rano biegłem z siatka po piwo, była Warka w małych butelkach, do siatki do domu do wanny z woda a potem na miasto, szkoda gadać a ile piwa z MUŃKIEM wypiliśmy tez szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...