Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka zderzyła się z seatem. Nie żyje kierowca samochodu osobowego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2017 r. o 08:07 Powrót do artykułu
A pokraczne skrzyżowanie jest jak i przed laty było. Samorządy, zarządy dróg budują pierdoły a o bezpieczeństwo obywateli to "obywatelu sam zadbaj". Wstyd, wielki wstyd a nawet hańba dla decydentów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale co w nim pokracznego? Najzyklejsze "łamane pierwszeństwo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A pokraczne skrzyżowanie jest jak i przed laty było. Samorządy, zarządy dróg budują pierdoły a o bezpieczeństwo obywateli to "obywatelu sam zadbaj". Wstyd, wielki wstyd a nawet hańba dla decydentów .
O własnie - a jak jest dużo wypadków - wina kierowców. Oczywiście, że wina kierowców, ale skoro sa skrzyżowania, na którym jest jeden wypadek na rok, a są skrzyżowania, na których stłuczki są każdego tygodnia, to statystyki powinny dać do myślenia także władzom i zarządom tych dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusto na drogach, a im wraz ciasno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***i kierowcy ciężawówek !!! jak to oni tłumaczą ja jeżdżę bo zarabiam a ty osobówką jeżdzisz bo jeżdzisz !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody kierowca ciężarówki, godzina bardzo wczesna, zmęczenie,zaspanie i gotowe - wyrazy współczucia dla rodziny ofiary. Skrzyżowanie takie jak każde inne - jest droga z pierwszeństwem i droga podporządkowana. Możemy narzekać że jest złe skrzyżowanie , że powinno być rondo itd ale to nie zmieni się od razu a czasy dzisiejsze są takie że trzeba myśleć za kogoś szczególnie na drodze gdzie dostęp do uprawnień na auta do dużym tonażu są łatwe i jest przekonanie że jak zrobię prawko C+E to odrazu będę zarabiał 7 tyś na miesiąc . Liczby pokazują że Polacy giną jak muchy 3500 tyś rocznie zabitych na drodze - to cyfra nie z kosmosu to czyjeś dzieci, rodzeństwo, matki itd. Uważajmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy tirów największe chamy ! i tirówki ! jedziesz sobie samochodem z prędkością 50 w zabudowanym a taka tirówka wjeżdża tobie w dupę aby cię popędzać jak ciele do rzeźni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z drogi śledzie miszcz tirem jedzie ! kolejny niewinny człowiek ginie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się gapił w smartfona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem kierowcą ciężarówki bo to bardzo dobra praca . Zarabia się około 5 tys . zł na rekę i można kożystać z dziewczyn stojących przy drodze tak zwanych "TIRÓWEK "  Jak jeżdźę w trasę to często kożystam z usług tych powabnych dziewczyn . Drogo nie kosztuje a można sobie poużywać młodego ciała . Żonie mówię  , że wierny jestem , że ja nie z tych co zdradzają z "TIRÓWKAMI " a ona durna wierzy mi ha ha ha ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARA ŚMIERCI DLA TEGO KIEROWCY CO TO ZROBIŁ JEŻDZĄ JAK DEBILE DLA NICH LICZĄ SIĘ PRZEWIEZONE TONY BURAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej miejscowości był ten zabity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rondo tam zrobic ile beda czekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...