Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fajsławice: Pożar autokaru wycieczkowego na DK17 (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Czas wyposażać autobusy w poważniejsze urządzenia i systemy niż mała gasniczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas szkoleń BHP uczono, że duża gaśnica wystarcza na...9 sekund. A mała? Może na 2 sekundy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze ze szrotu z reichu autokar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autokar nówka, nieśmigany, pełnoletni, zadbany, użytkowany przez kobietę, niepalącą, odwoziła nim tylko dziecko do przedszkola, Niemka płakała jak sprzedawała. Okazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś jadąc osobówką z rodziną gdzieś po drodzę złapałem jakąś szmatę która zaczęła się palić od gorącej rury. PRZYPADEK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poięknie się pali. Szkoda że nie widziałem na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalizm!! tablice widać jak na dłoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważając na dotychczasowe treści wszystkich wypowiadających się na temat wypadku,mam wrażenie że żaden z was nie jest świadom swojej choroby-łba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiec wchodził do autokaru tylko radia posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdezelowane autobusy z wycieczkami szkolnymi to niestety standard. Przyjedzie taki złom z trasy późnym wieczorem i ledwie silnik zdąży ostygnąć - już wyjazd z następną grupą. Psująca się klimatyzacja to normalka, niedomykające się drzwi i niedziałające mikrofony także. A niby policja kontroluje każdy autobus przed wyjazdem. Tylko co oni kontrolują? Trzeźwość kierowcy i pilota, światła i opony, wycieraczki, czasami tachogramy. I tyle. Zresztą co można więcej sprawdzić mając do dyspozycji nie więcej niż 10 minut? A przydałoby się jeszcze przynajmniej sprawdzać trzeźwość nauczycieli-opiekunów, bo z tym bywa naprawdę różnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mak... jaśnie pan bez klimatyzacji do autobusu w zimie nie wsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...