Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fajsławice: Pożar autokaru wycieczkowego na DK17 (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 o 12:30 Powrót do artykułu
Czas wyposażać autobusy w poważniejsze urządzenia i systemy niż mała gasniczka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podczas szkoleń BHP uczono, że duża gaśnica wystarcza na...9 sekund. A mała? Może na 2 sekundy!!!
0
widac ze ze szrotu z reichu autokar
0
autokar nówka, nieśmigany, pełnoletni, zadbany, użytkowany przez kobietę, niepalącą, odwoziła nim tylko dziecko do przedszkola, Niemka płakała jak sprzedawała. Okazja.
0
Ja kiedyś jadąc osobówką z rodziną gdzieś po drodzę złapałem jakąś szmatę która zaczęła się palić od gorącej rury. PRZYPADEK!
0
Poięknie się pali. Szkoda że nie widziałem na żywo.
0
Profesjonalizm!! tablice widać jak na dłoni
0
Zważając na dotychczasowe treści wszystkich wypowiadających się na temat wypadku,mam wrażenie że żaden z was nie jest świadom swojej choroby-łba.
0
Niemiec wchodził do autokaru tylko radia posłuchać.
0
Zdezelowane autobusy z wycieczkami szkolnymi to niestety standard. Przyjedzie taki złom z trasy późnym wieczorem i ledwie silnik zdąży ostygnąć - już wyjazd z następną grupą. Psująca się klimatyzacja to normalka, niedomykające się drzwi i niedziałające mikrofony także. A niby policja kontroluje każdy autobus przed wyjazdem. Tylko co oni kontrolują? Trzeźwość kierowcy i pilota, światła i opony, wycieraczki, czasami tachogramy. I tyle. Zresztą co można więcej sprawdzić mając do dyspozycji nie więcej niż 10 minut? A przydałoby się jeszcze przynajmniej sprawdzać trzeźwość nauczycieli-opiekunów, bo z tym bywa naprawdę różnie.
0
@mak... jaśnie pan bez klimatyzacji do autobusu w zimie nie wsiada.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: