Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Policjanci kontrolują busy. 21 mandatów

Utworzony przez robo, 10 lutego 2012 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Jazda szrotami zamiast przyzwoitych busów to niestety domena lubelskich ''biznesmenów''. Np. w Warszawie pod PKiN najgorsze paście to te z L.... na początku numerów, jakoś z innych rejonów to zupełnie inaczej wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to aron?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puciungi nie majom sensu ekonomicznemom tylko bus z klimom. Puciungi som dla grubych wunsatych pijanych kulejorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paradoksalnie to własnie ostre kontrole busów dały im przewagę nad PKSami, ponieważ busiarz jest zmuszony do odnawiania taboru. Natomiast PKSu nikt nie kontroluje to dorzynają 20-letnie Jelcze i Autosany kopciuchy. Tak że ja popieram takie kontrole. Co jak co ale bus musi kojarzyć się z jakością podróżowania. Jak ktoś chce syfu, smrodu i grata to jest PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych regionach są wyższe ceny biletów. Np. na Podlasiu busy są bardzo dobre, ale raz jest ich mało, a dwa bilety są droższe - nawet bywa 10 zł za 30 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron pan busa napisał:
Puciungi nie majom sensu ekonomicznemom tylko bus z klimom. Puciungi som dla grubych wunsatych pijanych kulejorzy.
A ja jestem "chudy,niewąsaty i nie-kolejarz" ale lubię "puciungi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
PCo jak co ale bus musi kojarzyć się z jakością podróżowania.
chyba z najgorsza jakoscia podrozowania... Jak ktos chce spokojnie i w normalnych warunkach podrozowac to wybiera pociag, nie bus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie i potem pociąg nierentowny bo mało ludzi jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...