Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łopiennik Dolny-Kolonia. W wypadku zginęły dwie osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2016 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Z czy się "zgadzasz w lusterku wstecznym" ? I w którym miejscu napisałem że pochwalam szybką jazdę ? Konkretnie,w którym ? Nie dość że "znawca" to jeszcze wszystkowiedzący.I pisownia nadal fantastycznie poprawna buahahahahaaaaaa....Jak podrośniesz to porozmawiamy.abc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi słupkami naśrodku jezdni ? Widziałem ten wypadek to było w tym miejscu gdzie są te słupki i jest zwężenie . Po co to jest ? pasy nie wystarczają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano nie wystarczają.....słupki pilnują aby nie wyprzedzać w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jadą jak opętani to jedno (zwłaszcza niemiecką technologią ) , po drugie zwrócicie uwagę żę w audi nie odpalone poduszki , dziecko mało bezpieczny fotelik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,słupki" oddzielają dwa pasy (do wyprzedzania) od pasa dla kierunku przeciwnego. Nowy porządek na drodze, od kilku lat, czasem niewygodny, czasem zbyteczny. Tzw. ,,wyprzedzanki", na odcinku Fajsławice-Łopiennik cztery, po obydwuch stronach, (googlemao-streetview). W dużym stopniu manipulowanie kierowcami, niektórzy tracą na to cierpliwość, i przesadzają z ryzykiem. Słupki na środku (na foto) postawione w związku z wypadkiem. Audi niezdążył wyprzedzić na dwóch pasach, pojechał po lewej stronie wysepki ze znakami, (dla kierunku przeciwnego) ale niezdążył wrócić na swój pas. Parę lat temu był takisam wypadek, ukrainiec fordem wjechał w wv golfa, z tego jeden zginął (słyszałem że dwóch).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze zdjęć wygląda że Audi dostało z boku od strony pasażera,dlatego trupy. Dziecko w foteliku przeżyło.Skoda centralnie ale przeżyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z Audi chciał uciekać po wyprzedzaniu kolumny aut na swój pas ale nie zdążył, i w czasie zderzenia był ustawiony bokiem do skody.Audi do połowy wgniecione aż silnik przodem wylazł,a maska prawie cała bo nawet kółka Audi nie ruszone. Skoda czołowo centralnie skasowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu audi.Czemu mnie to już nie dziwi.Bo tylko frajerzy jadą w kolumnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgaduję, że debilowi spieszyło się na cmentarz? No...to trafi za kilka dni:) Smutne tylko, że zginęła niewinna osoba i są niewinni ranni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko prawda ale audi jest uderzone od strony pasażera, skoro nie zdążył uciec na swój pas to raczej byłoby odwrotnie, no chyba, że uciekał na pobocze przeciwnego pasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy nie zabił go jakiś szeryf... co sądzi że mnie juz nie wyprzedzisz bo nie.. dzisiaj sie na takiego natnąłem co z 60 do 90 gdy go wyprzedzam abym tylko nie zdążył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ałdi i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mistrz, któremu zawsze i wszędzie było spieszno, na starym ruplu, kontra inny gruchot! remis, ze wskazaniem na mistrza! Mistrz w prosektorium, już mu się nie spieszy!  już nikogo nie wyprzedzi! I to jest bardzo dobra wiadomość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam . nie można się dziwić ,że aż tyle wypadków na drogach. dzisiaj zjeżdżam z ronda przy ul. ruskiej z której wyjeżdżał autem starszy pan i trąbił za mną, ze mnie obowiązuje prawa strona, tylko ten dziadek zapomniał ,że zjazd z ronda daje pierwszeństwo, jeszcze wy***ył z samochodu i "mały włos" mnie nie pobił. takie "ciule" jeżdżą po lublinie i dlatego są ciągle stłuczki i wypadki. wyeliminowaĆ takich dziadkÓw , pozbawić ich prawa jazdy. ja jeżdzę 35 lat i nie miałam żadnej "draski" nigdy ani osobowym ani dostawczym. masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki z niego "gość"??? JEchałem tą trasą od Piask do Zamościa już po wypadku i w moim kierunku jak i w przeciwnym jechał jeden wielki ciąg samochodow. Szans na wyprzedzenie - ZERO. Ale jak się jest "gościem" i wierzy się w potęgę niemieckiej technologii to można i tak. Szkoda mi tylko tej zabitej kobiety i rannych - bo tacy rajdowcy powinni się pozabijać sami. Wówczas byłoby mniej głupoty i idiotów na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda, że ten chłopczyk także zmarł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieriwca audi już po powrcie na swój pas stracił panowanie i uderzył w skode jadącą z naprzeciwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy to prawda, że ten chłopczyk także zmarł??
skąd masz takie informacje?  Dowiedziałem się że ma obrażenia wielonarządowe i złamaną podstawe czaszki. Nie słyszalem żeby zmarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...