Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Czekali na zwrot 1104 zł podatku. Pieniądze zaginęły na poczcie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2018 r. o 14:42 Powrót do artykułu
Czyżby sprawa miała drugie dno? Czyżby ktoś naruszył powiatowe układy układziki? powiatowy urzędnik pocztowy- powiatowy policjant- ciekawe co powie teraz powiatowy prokurator?Redaktorze czekamy na rozwój sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej jedna Pani Maria zachowała się prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pieniądze też jeszcze nie przyszły. Może to jakaś nowa praktyka w państwowej spółce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz będzie manko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po jaką cholerę chodzić po naczelniczce.zlozyc pismo do dyrekcji ,zrobią kontrolę i nikt nie bedzie mataczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam na poczcie sama rodzina siedzi! Dziwicie się?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka lat temu pocztą wysyłałem zegarek do serwisu w warszawie ( rzadka marka i tylko tam autoryzowany serwis jest ) do serwisu trafiło puste pudełko. Po kilku reklamacjach i awanturach wytoczonych na poczcie poddałem się i pogodziłem ze stratą . Pamiętam jak pan od reklamacji z poczty głównej doradził mi abym nastepnym razem wykupił na poczcie ubezpieczenie przesyłki od kradzieży na poczcie............Bareja by tego nie wymyslił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza było przelew ustalić a nie jakaś archaiczna poczta. Teścia tez nie czaję. Konta nie założy tylko listonosz mu emeryturę przynosi.... Pomyłka jak dla mnie. Ale co zrobić. Starego nie przekonasz bo sądzi, że banki to złodzieje. A tu masz. Poczta polska i zginęło.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy podobny problem przez ok. pół roku ginęła korespondencja dostarcza przez Pocztę Polską, składane liczne skargi i próby rozmowy z panią kierownik i naczelnik nic nie wyjaśniły. Co stało się z wieloma przesyłkami nikt nie jest w stanie wyjaśnić, twierdzą tylko, że nie mam problemu. Wniosek jest jeden, listonosz chyba może wyrzucić wszystkie listy i przesyłki a i tak nikt mu nic nie udowodni. Życzę powodzenia i może tej Pani uda się wyjaśnić sprawę i w końcu ktoś z Poczty poniesie konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...