Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór na dyrektora MOPS

Utworzony przez marian, 24 października 2013 o 15:15
Burmistrz Krasnegostawu ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora Miejskiego osrodka Pomocy Społecznej   Urząd Miasta Krasnystaw Plac 3 Maja 29 22-300 Krasnystaw   termin skladania dokumentów do 14.11.2013   Wymagane dokumenty: 1. Kwestionariusz osobowy 2. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych praz korzystaniu z pełni praw publicznych. 3. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.   Wzory dokumentów do wypełnienia dostępne na stronie:   http://umkrasnystaw.bip.lubelskie.pl/index.php?id=505&p1=szczegoly&p2=4770   Więcej informacji na BIP Urzędu Miasta Krasnystaw w dziale " nabór do pracy na 2013 rok"    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ile płaci? czy  warto sie starac?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ważna wiadomość dla kandydatów!!!   W każdej tego typu ofercie składając dokumenty zwracajcie uwagę na to:   1. Czy osoba przyjmująca nie zniechęca nas do składania dokumentów - teksty w stylu: już jest dużo kandydatów, to nieaktualne, nie ma raczej Pan /Pani doświadczenia itp. To służy ODSTRASZANIU kandydatów po to - żeby został tylko nasz kandydat ewentualnie jakieś słabsze dokumenty dołączone aby był kontrkandydat który i tak polegnie.   2. Czy wasze dokumenty nie są przyjęte - ale położone na - lub pod biurkiem !!! Przy składaniu dokumentów przyjmujacy ma OBOWIĄZEK przejrzeć czy wszystkie dokumenty są i czy są odpowiednio wypełnione oraz -NAJWAŻNIEJSZE- POSTAWIĆ PIECZĄTKĘ WPŁYWU ORAZ WPISAĆ DO KSIĘGI WPŁYWÓW!!! Jak tego nie zrobi - macie pewne ze wasze dokumenty nie wezmą udziału w konkursie!   Tymi własnie sposobami sprawia sie że jest tylko jeden kandydat - NASZ bo resztę albo odstraszymy albo nie wbijemy na wpływ dokumentów tylko jakies inne dokumenty wybrane które nie spełniają kryteriow aby przykryć szwindel (różni ludzie składają nie mający nawet kwalifikacji)   Taka procedura to niemal norma w naszym kraju dlatego trzeba samemu zadbać aby urzędnik dopełnił formalności!!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest konkurs na dyrektora MOPS w Krasnymstawie Tu jest link: http://umkrasnystaw.bip.lubelskie.pl/index.php?id=505&p1=szczegoly&p2=2409   Ktos zgłasza do kasacji - boi sie konkurencji?/ Przeciez to jawny konkurs!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale 100 tys zl za miesiac na dzierzawe jakiegos skladanego ldowiska to kasa jest a na chodniki i latanie dziur brak   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I must say your weblog is outstanding! I will undoubtedly arrive back again again! Robes Karen Millen Karen Millen France Manteau Karen Millen Multicolore Karen Millen Tory Burch Outlet  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://radar.latwy.pl     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu zarabiam pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Ty też możesz.  To łatwe i całkiem zyskowne!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zginął : http://otourl.pl/balotelli_mial_24_lat <--- czytaj tu   
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: