Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten Pan nie jest pierwszym przestraszonym w tym rejonie na jesień mnie i moich znajomych również przegonily strzały myśliwych szli od strony malochwieja. Strzały ujadanie psów uciekliśmy i byliśmy dopiero bezpieczni na wsi Franciszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciesz się człowieku że mandatu nie dostałeś!! nie jestem pewien czy te zmiany w ustawie prawo łowieckie już weszły w życie ale wiem że partia rzadząca z ministrem szyszko, który polowanie wyssał z mlekiem matki, wymysliła przepisy ze człowiek który bedzie utrudniał polowanie, a za takiego można uznać turystę, grzybiarza, rowerzystę, biegacza i każdego innego kto w momencie polowania znajduje się w lesie może zostać ukarany mandatem. na stronie ***petycja.pracownia.org.pl/petycja/nie-dla-rzeczpospolitej-mysliwskiej można podpisać się pod petycją sprzeciwiającym się zmianom w przepisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Bielak szuka sensacji a może chciałby ODSZKODOWANIE to teraz takie modne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale manipulant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśliwi to kłusownicy. byliby przydatni gdyby było ich zdecydowanie mniej, do odstrzału sztuk chorych itp. w takiej liczbie jak teraz to po prostu banda kłusowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi to nie ludzie, to mordercy zabijający zwierzęta dla przyjemności i za pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mogą ogłaszać polowania na Facebooku, a najlepiej gdyby informowali internetowo kompleksowo; na nawigacje, googlemap, jakieś alarmy np 112 facebook, to od tego jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu pisze, jakby co najmniej mu kule nad głową latały... Szukanie sensacji na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,, ze uciekl. Jak z filmu grozy. O jaa.  Przecież to jest śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech juz ten niemiecki dziennik nie dramatyzuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ładne ubranko, może uciekać i brać udział w polowaniach. Właściwy facet na właściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ten cwaniak lazł? czy miał zgodę aby na prywatnym polu spacerować i kręcić film?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to po lesie nie można chodzić? i czy potrzebny od razu ten ,,cwaniak"? jesli ,,cwaniak" to ja ci powiem tak- wole tego cwaniaka niż pijanego faceta z flinta mianującego sie myśłiwym. i nie mów mi że na polowniach nie wali sie gazu. bo mnie tylko rozsmieszysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tęczowy chłoptaś, jak bym spotkał takiego u siebie na polu to oklep miałby za wygląd pajac jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam podobną sytuację w lasach Kozłowieckich. Ja z aparatem o 5,30 skradam się do rykowiska,a tu spod ziemi myśliwy że właśnie mu weszłam w paradę! Ze doprowadzam do nieszczęścia, że ambony są obstawione. W pobliskich wsiach nie ma informacji kto, gdzie i kiedy... Gdzie szukać informacji o polowaniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a gdzie ten cwaniak lazł? czy miał zgodę aby na prywatnym polu spacerować i kręcić film?" jeśli prywatne pole nie jest ogrodzone i nie ma na  nim informacji o zakazie wstępu to mozna po takim polu chodzć bez zgody właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polowanie w parku krajobrazowym?!?!?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego myśliwi są zwolnieni z obowiązkowych okresowych badań lekarskich w związku z posiadaniem broni palnej? Myśliwi używają broni palnej w miejscach ogólniedostępnych, gdzie każdy może i ma prawo legalnie przebywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W podobnej sytuacji będąc, myśliwy kazał mi wejść do lasu, nie na obrzeżach, nie na otwartych przestrzeniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiac temu miałem identyczną sytuacje w lasach kozlowieckich.... Mysliwi czuja sie w państwowym lesie jak u siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...