Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pier56789 mięsiarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że Policja nie bada alkometem tych morderców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bylem w niedziele na spacerze z żoną i dziećmi i spotkała mnie taka sama sytuacja. Poinstruowani wyszliśmy z lasu. Nikt nie czuł przerażenia. Takie komentarze "– Mówię spokojnym tonem, ale byłem wtedy naprawdę przerażony. Teren nie był oznakowany, a ja znalazłem się w środku polowania. Mogłem zostać ranny. Takie rzeczy się przecież zdarzają. " są dla mnie śmieszne. Czy Pan nie boi się wychodzić z domu na ulice ? Przecież tam miliony kierowców jeździ po drogach. Według mnie cała historia mocno naciągana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z kłusownikami któzy nazywają się myśliwyi,tylko dlatego,że bo polują  w większej grupie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Las jest dla ludzi zwierząt a nie dla patologii myśliwskiej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem Pan Bielak ubrany na pomarańczowo:) aby był dobrze widoczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gonić zasrańców ze strzelbami z lasów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna prowokacja...poczytajcie zasady wykonywania polowania zbbiorowego a dowiecie sie, ze nawet jesli ten facet(przypadkiem ubrany na pomaranczowo)trafi przypadkiem (raczej małoo prawdopodobne) na 99 % nie powinno sie mu nic stac-przy zalozeniu, ze wszyscy beda przestrzegac zasad bezpieczenstwa i regulaminu!!!!to co tu wypisujecie jest smutne i swiadczy o waszej niekompetencji(jak mozna sie wypowiadac nie majac o tym zielonego pojecia)patologia!!!!!!z lesnym pozdrowieniem darz bór ps. a moze p. Bielak dokarmial zwierzatka w lesie.........nie zapomnialem , ze tylko ci niedobrzy mysliwi to robia:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie - te polowania to powinny byc zakazane, bo nie ma żadnego zabezpieczenia osób postronnych - jak widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kolejna prowokacja...poczytajcie zasady wykonywania polowania zbbiorowego a dowiecie sie, ze nawet jesli ten facet(przypadkiem ubrany na pomaranczowo)trafi przypadkiem (raczej małoo prawdopodobne) na 99 % nie powinno sie mu nic stac-przy zalozeniu, ze wszyscy beda przestrzegac zasad bezpieczenstwa i regulaminu!!!!to co tu wypisujecie jest smutne i swiadczy o waszej niekompetencji(jak mozna sie wypowiadac nie majac o tym zielonego pojecia)patologia!!!!!!z lesnym pozdrowieniem darz bór ps. a moze p. Bielak dokarmial zwierzatka w lesie.........nie zapomnialem , ze tylko ci niedobrzy mysliwi to robia:-)
na 99% nic nie powinno się stać... a jednak nie dalej jak pół roku temu zastrzelili (zamordowali) rowerzystę, który jechał drogą przy lesie. "Nieszczęśliwy wypadek". Pijana zgraja cwaniaków się bawi ale jak zdaży się tragedia to nie ich matki płaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzmy to szczerze - zagrożeniem nie jest myśliwy - zagrożeniem jest na***ony myślywy. nie oszukujcie ludzi bo wszyscy wiedzą z czym polowania się wiążą - z piciem napojów wyskokowych. przecież nie mielibyście takiej frajdy gdyby alkohol nie lał się strumieniami! nawet gość w pomarańczowej kurtce jest zagrożony bo po alkoholu człowiek nie kieruje właściwie swoim postępowaniem! przestańcie chlać na polowaniach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kolejna prowokacja...poczytajcie zasady wykonywania polowania zbbiorowego a dowiecie sie, ze nawet jesli ten facet(przypadkiem ubrany na pomaranczowo)trafi przypadkiem (raczej małoo prawdopodobne) na 99 % nie powinno sie mu nic stac-przy zalozeniu, ze wszyscy beda przestrzegac zasad bezpieczenstwa i regulaminu!!!!to co tu wypisujecie jest smutne i swiadczy o waszej niekompetencji(jak mozna sie wypowiadac nie majac o tym zielonego pojecia)patologia!!!!!!z lesnym pozdrowieniem darz bór ps. a moze p. Bielak dokarmial zwierzatka w lesie.........nie zapomnialem , ze tylko ci niedobrzy mysliwi to robia:-)
TAAAA jasne....pogadaj sobie pogadaj. Ile już było przypadków, że wy cudowni myśliwi postrzeliliście ze skutkiem śmiertelnym własnego kolegę podczas polowania ? Mało ? Inny przykład waszej organizacji - słynne zastrzelenie rowerzysty spokojnie jadącego szosą. Też ze strony takiego niedojdy ze sztucerem było ok no nie ? Jeszcze inny jak jeden z was debili zastrzelił jakimś tam podróżnikom osiołka bo "myślał, że to dzik czy jeleń". Poopowiadaj nam tu bajeczki o waszej organizacji - fakty są takie, że w PZŁ jest całe mnóstwo ludzi z odchyłkami psychicznymi w tym bardzo wielu alkoholików. Zdarza się też kłusownictwo. Pytanie  - dlaczego takich np alkoholików nie eliminujecie sami ? Dlaczego tacy ludzie mają dostęp do broni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kolejna prowokacja...poczytajcie zasady wykonywania polowania zbbiorowego a dowiecie sie, ze nawet jesli ten facet(przypadkiem ubrany na pomaranczowo)trafi przypadkiem (raczej małoo prawdopodobne) na 99 % nie powinno sie mu nic stac-przy zalozeniu, ze wszyscy beda przestrzegac zasad bezpieczenstwa i regulaminu!!!!to co tu wypisujecie jest smutne i swiadczy o waszej niekompetencji(jak mozna sie wypowiadac nie majac o tym zielonego pojecia)patologia!!!!!!z lesnym pozdrowieniem darz bór ps. a moze p. Bielak dokarmial zwierzatka w lesie.........nie zapomnialem , ze tylko ci niedobrzy mysliwi to robia:-)
Wasze śmieszne regulaminy i zasady wsadź sobie w swój kłusowniczy zad. Wszyscy wiedzą jak jest w rzeczywistości. Za dużo w waszym "myśliwskim" bagnie pijaków, kombinatorów i zwykłych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja była w niedzielę na terenie wsi Grądy i Borów. Będąc na spacerze usłyszałem strzały i ujadanie psów. To jest naprawdę bardzo niebezpieczne dla ludzi. Podpisuję się pod zmiana przepisów jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie przepisy zostały zmienione. lepsza zmiana to zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystrzelac mysliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może zbierzmy 100 000 podpisów pod projektem ustawy zakazującej polowań? Bo to jak ci ludzie sobie sprywatyzowali las to woła o pomstę do nieba. W dodatku szykuje się ustawa gdzie myśliwi będą wypraszać z lasu bo sobie polują!!! Proponuje wszystkim zapoznanie sie z tematem. Robi się niebezpiecznie. I wszystko robi to PiS który niby tak bronił lasów przed prywatyzacja. Tymczasem oddają te lasy wąskiej grupie uprzywilejowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z taką mordą i pedalskimi stroju nie miał się czego obawiać, chyba, że łosia pederasty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko!!! a ja tak lubię jeździć po lesie rowerem. Przecież kiedyś mnie zabiją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, myśliwy. Myślisz że jak dokarmiacie zwierzęta to można bezkarnie sobie strzelać? Łaski mi pan nie robisz. Jest mnóstwo organizacji, które zajmą się dokarmianiem zwierząt bez interesownie. Bo prawda jest taka, że często dokarmia się zwierzynę po to ,żeby było do czego strzelać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...