Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek. Zginęła 17-letnia dziewczyna potrącona przez samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2016 r. o 08:50 Powrót do artykułu
pewnie tak jechał ze go nawet nie zobaczyła  albo myślała  że zdarzy bo był daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba w wieku 17 lat jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego i nie wymaga opieki osoby starszej. Tak stanowi Ustawa Prawo o Ruchu Drogowym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okej moze przechodzic gdzie chce ale tak ciezko sprawdzic czy cos jedzie ? Nie wyjechal ze skrzyżowania czy zza zakretu albo innej drogi ze go mogła sie nie spodziewac tylko to jest ponad 2 km prostego odcinka drogi wiec musiala go widziec. Nawet JAKBY ZALOZYC ze szybko jechał to w przeciagu kilku sekund sie kolo niej nie znalazl wiec moze siedziala z glowa w telefonie i weszla. Tego nikt nie wie a marnowac jeszcze zycie chlopakowi bo kierowal to bez sens... najlepiej zrobic z niego morderce bo jest mlody ? Lepszy 70 latek z zacma na obu oczach na drodze? Nikt nie wie jak bylo ale glebic go to trzeba mieć wielka odwage . Jakby kazdy z nas kierowca nigdy przenigdy nie przekroczyl dozwolonej predkosci. O nim napisali ze byl trzezwy a ona? Moze tez wyjść ze mu sie zatoczyla pod samochod z chodnika znajac polska mlodziez tak samo mozna wine na nia zrzucic jak na niego wiec ludzie myslcie co piszecie. Policja dojdzie do tego i wtedy mozna wydawac na kogos jakieś oskarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym odcinku drogi nie ma przejścia dla pieszych ani w pobliżu więc musiała przejść tak jak przeszła 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejsc jak przeszla i nie zwrocic uwagi ze cos jedzie ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna ładować grube mandaty za brak kamizelki po zmroku. Większość nie nosi bo.... Się wstydzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jechal tak ze go nie zauwazyla ? zderzenie bylo po 22 wiec latarnie uliczne były wylaczone to co bez swiatel jechał i na wylaczonym silniku ze go nie bylo ani widac ani slychac ? samochod widmo po prostu. wy nigdy przez droge nie przechodziliscie ? Nie patrzycie czy cos jedzie ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś wylazła mi taka piesza na przejściu dla pieszych potrąciłem ją prawym przodem samochodu,nie miałem nawet czasu nacisnąć hamulca ale jechałem troszkę ponad 50 km/h i dziewczynie 14 letniej w zasadzie poza siniakami i otarciami skóry nic nie było.Policja wszczęła mi za wypadek ale wyszła kolizja i dostałem tylko mandat dzięki Bogu.Ale teraz jeżdżę wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracała od sąsiada  szła po tabletki dla koleżanki bo była chora dziewczyna była trzeźwy może chciała szybko przebiec nikt nie pisze że to jego tylko wina nie wiadomo jak było ale wiem że gowniaze co tylko zrobią prawko tatuś auto kupi i zapiepszaja po tej Siennicy jak głupi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała obowiązek upewnić się ,że nic nie jedzie lub,że zdąży ale kierowca też miał obowiązek obserwować drogę i zachować szczególną ostrożność.Dajmy czas śledczym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna się pojawiać troszkę częściej niż raz w miesiącu w naszej gminie i lokalnych drogach.Dyscyplinować zarówno pieszych jak i kierowców.A ich nie ma i nie widać od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz weszło takie prawo ze będą dawać takie mandaty ze moment się nauczą chodzić chociaż dużo młodych ludzi widzę w odblaskach i to wlaśnie na Siennicy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie dajmy czas ale jeszcze jedno napewno  nie jechał 50 km/h  przy takiej prędkości nie było by takiej tragedi to nnapewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by jechal 60 km to konczyny za płotem by nie leżały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat skad maja auto to najmniejszynie problem. Ale on mial za swoje, zarobione. I nie nalezal do piratów drogowych. Wspolczuje rodzinie strasznie , tragedia niesamowita ale chodzi mi o zycie tego chlopaka, ma sie teraz powiesic czy co zeby bylo po rowno ? Predkosc predkoscia chociaz nigdzie nie jest napisane ze ja przekroczyl ale rozsadek trzeba miec, rok temu 7 latka na zdzannym to ze dziecko nie myslalo i wybieglo ale 17 lat miec i nie obliczyc odleglosci od nadjezdzajacego samochodu ? Mi chodzi tylko zeby nie wydawac na chlopaka ani na nia wyroku. Oboje sa na pewno w pewnym sensie winni. I przy takiej tragedii zachowac jakieś myslenie. Rodziny obu stron to czytaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzac co robią na drogach kierowcy audi, bmw, moge sie tylko domyślić co bylo przyczyna tego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyny? akurat chwile po zdazeniu bylam na miejscu wypadku i cialo bylo nie zabrane i nie widzialam zeby bylo w kilku workach czy strażaków skladajacych ja w calosc. wiec takich plotek mozna sobie darowac. fakt buty lezaly na drodze i samochód nie wygladal jak po zderzeniu z losiem jak tu kazdy pisze o takiej kosmicznej predkosci. zeby zabic nie trzeba naprawdę duzo , wystarczylo by nawet jakby sie odbila od samochodu i uderzyla o jezdnie ... trzeba poczekac na sekcje zwlok i opinie ludzi ktorzy dojda prawdy a nie juz bo szybko jechal... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody chłopak nawet jeśli jechał powoli itd to i tak ma to w głowie i ciężko się pozbierać mając świadomość że sie kogoś zabiło nawet nie ze swojej winy dla obu rodzin to jest straszna tragedia nie ma słów żeby to opisać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby potracil ja nissanem albo maluchem to bylo by ok ? marka samochodu ma akurat najmniejsze tutaj znaczenie. a z tego co wiem to 4 litrowego silnika tam nie mial i to nie bylo auto z filmu szybcy i wscielki ze latac potrafil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno nie byłaś tak blisko żeby zobaczyć czy ciało było w jednym worku czy w kilku !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...