Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyprzedzał z prawej strony. Pirat drogowy na "krajowej 17"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2017 r. o 16:10 Powrót do artykułu
od kiedy to OŚWIADCZENIE KIEROWCY INNEGO stanowi podstwę do ukarania punktami i mandatem??? CIEKAWOSTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytać nie umiesz? Punkty i mandat dostał za prędkość, PJ zatrzymano na podstawie oświadczenia świadka, który teraz ma obowiązek złozyć zeznania s sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna sie Polska konfidentow i donosicieli nie popieram desperatow ale1!!!!!!!!!!!!!! co sie dzieje z tym spoleczenstwem czy juz ta psia wladza tak pierze mozgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego zatrzymali mu prawko? Rozumiem, że złamał przepisy i go nie bronie, ale w każdym artykule byle jaki wybryk kierowcy i policjanci zatrzymują prawo jazdy... To chyba z deka przesada, już dostać dodatkowy mandat za brak dokumentu niż im prawko oddać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zaczyna sie Polska konfidentow i donosicieli nie popieram desperatow ale1!!!!!!!!!!!!!! co sie dzieje z tym spoleczenstwem czy juz ta psia wladza tak pierze mozgi
 Jak ci się nie podoba zawsze możesz wyjechać np. do Federacji Rosyjskiej - tam ci bedzie lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze! Dość tego cwaniactwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejku trafiła się menda konfident który zapewne jechał lewym pasem w Izbicy pod górę jak często tam tak jeżdżą i nie dał możliwości normalnego wyprzedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wyprzedzał z prawej? Bo na pasie do wyprzedzania tj. Lewy pas jechał idiota z bmw ktory myślał że nie ma mocniejszego auta na świecie niż on posiada, i co miał zrobić kierowca audi? Wyprzedził prawym, nie raz tak robię zwłaszcza za Izbica w stronę Zamościa pod górę, ludzie jedziecie lewym pasem gdy prawy macie wolny, nie można tak jechać, lewy pas służy do wyprzedzania a nie do odmawiania różańca. To że macie passerati z zawrotnym silnikiem 1.9 TDI nie znaczy że na tym świecie nie ma mocniejszych samochodów którzy będą chcieli Was właśnie wyprzedzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca bombowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawa obywatelska. Tak trzymać. Dla naszego i innych bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że wystarczy telefon na 112 i policja wyłapuje takie rodzynki. Mnie cymbał w tirze zepchnął na pobocze. Jeden telefon i po kwadransie mogłem bydlakowi spojrzeć w twarz. Cep jeszcze się głupio tłumaczył. Teraz mam dodatkowo kamerkę. Mam dosyć zajeżdżania mi drogi. Dlaczego w Niemczech nie ma tego bandyctwa na drodze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...