Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo w Piaskach Szlacheckich. "Motyw rabunkowy nie był powodem zbrodni"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2017 r. o 13:24 Powrót do artykułu
no i fajnie mieć dzieci, a teraz jak dostają za darmo 500+ to za kilka lub kilkanaście lat to się będzie dopiero działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mężczyzna został zatrzymany niespełna dobę po zdarzeniu. Policjanci nie mieli zbyt trudnego zadania. Znaleźli go w izbie wytrzeźwień przy ul. Kolskiej w Warszawie" ... w więzieniu przez 25 - 30 lat będzie wzorowym abstynentem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
córka też dobra, do rodziców nie może się dodzwonić więc zamiast dupę posadziś w auto i pojechać sprawdzić to dzwoni po policję, do głowy by mi to nie przyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy brat oskarżonego nadal mieszka w tym domu w Piaskach Szlacheckich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to jakiś bełkot. Czy do publikowania darmowych artykułów zatrudniacie gimnazjalistów? Nie wyobrażam sobie nawet, że jakikolwiek absolwent wyższej uczelni pisałby tak źle. Poloniście robi się słabo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
areta napisał:
córka też dobra, do rodziców nie może się dodzwonić więc zamiast dupę posadziś w auto i pojechać sprawdzić to dzwoni po policję, do głowy by mi to nie przyszło
 Może się bała brata zwyrodnialca.Dobrze pisać na odległość nie znając ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
areta- ty masz normalnego downa.Po pierwsze to ona nie ma samochodu bo ją znam a po drugie ciekawy jestem jak ty byś zawalczyła z chłopem 195 wzrostyu i 120 kg wagi? Chyba że twoje gabaryty są większe to cofam to w takim wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...