Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zmiana

Utworzony przez gość, 8 stycznia 2016 r. o 10:41
Gdzie się podział wpis na forum odnośnie zmiany nazwy ulicy? Nie pamiętam jej obecnej nazwy, a zmieniona ma być, za zgodą mieszkańców na "wyklętych". wczoraj napisałem, dzisiaj brak tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, znalazłem. W chełmskiej części.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana nazw ulicy Okrzei Konsultacje Krasnystaw   Zarządzenie Nr 137/2015 burmistrza Krasnegostawu z dnia 16 grudnia 2015 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Miasta Krasnystaw dotyczących zmiany nazwy ul. Okrzei położonej na terenie Miasta Krasnystaw na Aleję Świętego Jana Pawła II oraz fragmentu ul. Czystej na ul. Żołnierzy Wyklętych. > umkrasnystaw.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//SKMBT_C22015123015580.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jestem z innej gminy mam pytanie CZY U WAS SĄ LUB BĘDĄ WIATRAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...