Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego młodość równa się głupota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadmiar alkoholu odbiera rozum:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam tylko ze policja przyjechala blisko trzy godziny po telefonie i karzdy kto przechodził po plaży musial patrzeć na to wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe trzy a dwie godziny i nie kazdy musiał patrzec bo ciało było przykrete kocem. Stałem akurat kilka aut dalej od ciała. Ale co racja to racja policji nie spieszno było na miejsce zdarzenia. Całe czynnosci operacyjne zakonczyli kolo 12/13 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i gitara gupi h** kozak dobże ze zdehla swinia tyko matka ma tera pogrzeb zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panna napisał:
Nadmiar alkoholu odbiera rozum:(
najpierw trzeba mieć co, żeby było co odebrać - naturalna metoda eliminacji osobników ułomnych, jak u zwierząt - jak antylopa jest za tępa żeby s.. uciec przed lwem to ginie - jak człowiek w wieku 19 lat nie jest w stanie samodzielnie pomyśleć że może jednak w nocy, po pijaku kąpiel w jeziorze to nie jest zbyt dobry pomysł to takie są skutki - szkoda matuli jak ktoś wcześniej napisał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Ale co to za znajomi któży dopiero po takim czsie zorientowali się .... szkoda mówi.... razem sie bawic, pływac a potem zostawic samego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żal mi takich którzy się topią i giną w wypadkach po pijanemu.Skoro tak ciężko zachować wstrzemięźliwość w tych dwóch najprostszych zasadach to sorry Winnetou
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** i świnią to jesteś TY i TY powinieneś zdechnąć! nie znałeś chłopaka i go nie oceniaj bo nie wiesz jaki był!! Jak możecie tak o zmarłym mówić!? Nawet nie wiecie co teraz rodzina czuje i jego znajomi!! I gówno prawda, że poszli popływać po dyskotece!! byli tam od rana!! Zastanówcie się czasami co piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ku**a żal dosłownie Was bo widać że ch_uja uczuć nie macie!!!!!!!!! pierd.olone polskie społeczeństwo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to my mamy się martwić co czuje jego rodzina i znajomi?? On powinien był o tym pomyśleć, zanim poszedł kąpać się po alkoholu. Ja potrafię współczuć ludziom, ale należy tu oddzielić wypadki losu od głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze znajomi go nie znalezli tylko dwoch chlopakow ktorzy sie kapali weszli do wody i go wyciagneli a jego prawdziwi koledzy dopeiro pozniej sei o tym dowiedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego policja przyjechała dopiero po 2 godzinach ?? ludzie to byla porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w takim razie tylko pogratulować takich kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znajomi" napisał bądź napisała że byli tam od rana a nie jak w artykule, "poszli popływać po dyskotece".Jednak wersja z artykułu wydaję się być bardziej prawdopodobna z dwóch powodów,po pierwsze ciało było już "sztywne" a potrzeba czasu aby zastygło więc musiało długo przebywać w wodzie,po drugie kto mało kto przyjeżdża nad jezioro o godzinie 5-6 rano żeby popływać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt, może zawinił on sam, fakt, nie powinien wpier***ać się do wody po alkoholu, ale kurde nie wybaczę chłopakom, którzy z nim byli, że go nie "upilnowali"? ludzie, przecież to jasne że jak człowiek wraca podcięty z imprezy to reszta stara się to ogarnąć żeby wszyscy razem się trzymali i żeby do takich właśnie wypadków nie doszło... a poza tym nie można wszystkiego zwalać na %%, bo nie wiemy jak było. równie dobrze mógł go złapać skurcz czy coś takiego, sam Damian nam już tego nie powie a takie głupie komentarze życia mu nie zwrócą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie ten chory komentarz "Adamka". źle mi się wydaje czy jesteś tym adamkiem, który znał Damiana? (pomijając to, że też miałeś niedawno wypadek). nie ogarniam jak można być tak zawistnym?! mało znałam chłopaka, ale kiedy się dowiedziałam, było mi cholernie przykro, bo jednak koleś był normalnym, zdrowym człowiekiem i nie zasłużył na śmierć w tak młodym wieku. mimo płytkiej wody i tego, że umiał pływać, nie pomogło Mu to. nie wyobrażam sobie co czuje Jego rodzina. i nie wierzę, że był tylko po dwóch piwach. cholera, nie moge w to uwierzyć. do dupy z takimi kolegami. miał przed sobą całe życie, wystarczyła chwila i je qrwa stracił, przynajmniej dla zmarłych miejcie szacunek. nie moge pojąć tego, że już Go nigdy nie zobaczę. Pokój Jego duszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
zastanawia mnie ten chory komentarz "Adamka". źle mi się wydaje czy jesteś tym adamkiem, który znał Damiana? (pomijając to, że też miałeś niedawno wypadek). nie ogarniam jak można być tak zawistnym?! mało znałam chłopaka, ale kiedy się dowiedziałam, było mi cholernie przykro, bo jednak koleś był normalnym, zdrowym człowiekiem i nie zasłużył na śmierć w tak młodym wieku. mimo płytkiej wody i tego, że umiał pływać, nie pomogło Mu to. nie wyobrażam sobie co czuje Jego rodzina. i nie wierzę, że był tylko po dwóch piwach. cholera, nie moge w to uwierzyć. do dupy z takimi kolegami. miał przed sobą całe życie, wystarczyła chwila i je qrwa stracił, przynajmniej dla zmarłych miejcie szacunek. nie moge pojąć tego, że już Go nigdy nie zobaczę. Pokój Jego duszy...
nie to nie jest ten Adamek, TEN Adamek nie jest takim idiotą, chamskim arogantem, który wyśmiwwałby się ze śmierci własnego kolegi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni sie najpierw bili i go zostawili Ci jego pseudo kumple i koleżaneczki, a rano idiotka sie zoriętowała,ze chlopaka nie ma i w bek ,co za rasa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
A i gitara gupi h** kozak dobże ze zdehla swinia tyko matka ma tera pogrzeb zrobic
NO ku*** MAĆ JAK ZOBACZE TWOJE WPISY NA FORUM TO ZASTANAWIAM SIĘ ILE TY MASZ LAT ŻE TAKIE BYKI ROBISZ. CO ZA deb*** ŻADNEGO POPRAWNEGO ZDANIA NIE UMIESZ NAPISAĆ ANALFABETO. deb*** DO KWADRATU!!!! DZIWNE ŻE LITERY ZNASZ, KUP SOBIE JESZCZE SŁOWNIK, ALE I TAK PEWNIE NIE WIEDZIAŁ BYŚ POD JAKĄ LITERĄ SZUKAĆ IDIOTO, ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...