Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9.11 - Sesja Rady Miejskiej (wyniki głosowań)

Utworzony przez Bartol., 9 listopada 2012 r. o 17:16
Tak jak wszyscy się domyślaliśmy, podatki w 2013 będą wyższe! "Urzędowa koalicja" przyjęła propozycje Burmistrza w sprawie zmian w podatkach. Na dzisiejszej sesji rady miejskiej obecnych było 20 radnych. Nieobecna była jedynie radna Katarzyna Warszawska (po raz piąty w tej kadencji, co prawda pojawiła się na początku (podpisać listę?) ale wyszła). Poniżej zgodnie z zapowiedziami przedstawiam tematy i wyniki głosowania: 1. Podniesienie podatku od nieruchomości Przeciwko Fijałkowski, Lendzion, Łagodzinski, Pawlak Za lub wstrzymali się: Borkowska Krystyna Matczuk Krzysztof Matysek Janusz Florek Marzena Góral Bogusław Kubicki Jacek Lekan Zuzanna Mężyński Krzysztof Misiewicz Roman Nowak Piotr Olech Małgorzata Pelica Grzegorz Pogonowski Sławomir Skibiński Jan Tor Lech Wnuk Teresa 2. Podniesienie podatku od środków transportu Przeciwko Fijałkowski, Lendzion, Łagodzinski, Pawlak Wstrzymała się: Lekan Za: Borkowska Krystyna Matczuk Krzysztof Matysek Janusz Florek Marzena Góral Bogusław Kubicki Jacek Mężyński Krzysztof Misiewicz Roman Nowak Piotr Olech Małgorzata Pelica Grzegorz Pogonowski Sławomir Skibiński Jan Tor Lech Wnuk Teresa 3. Podniesienie podatku od posiadania psów (do 115 PLN) Przeciwko Fijałkowski, Lendzion, Łagodzinski, Pawlak, Pogonowski Za lub wstrzymali się: Borkowska Krystyna Matczuk Krzysztof Matysek Janusz Florek Marzena Góral Bogusław Kubicki Jacek Lekan Zuzanna Mężyński Krzysztof Misiewicz Roman Nowak Piotr Olech Małgorzata Pelica Grzegorz Skibiński Jan Tor Lech Wnuk Teresa Podobnie jak we wszystkich dotychczasowych swoich postach, gorąco apeluję o zapamiętanie tych nazwisk i przy okazji następnych wyborów rozliczenie swoich wybrańców. Można mieć przekonanie, że w tej kadencji rady (i burmistrza, celowo z małej litery) nie możemy spodziewać się żadnych uregulowań, które choćby w najmniejszym stopniu ulżyłyby kieszeni mieszkańców Łęcznej. Podczas dzisiejszej sesji, radni zajmowali się także pismem (mieszkańca Łęcznej?), które wysłał do nich, po tym jak przez kilka miesięcy nie otrzymywał na to samo pismo (wysyłane kilkukrotnie) żadnej odpowiedzi z urzędu miasta. W piśmie obywatel domaga się (na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej) m.in. ujawnienia ewidencji umów zleceń i umów o dzieło, które przez kilkanaście ostatnich miesięcy zawarł (z kim, o co, za ile) Urząd Miasta w Łęcznej. Urzędnicy i komisja rewizyjna w całej swej mądrości zakwalifikowali pismo jako skargę na "opieszałość burmistrza" i będą sprawdzać przyczyny tego stanu rzeczy. Tak moi drodzy, to nie żart - tak "pracuje" Urząd Miejski w Łęcznej. Zamiast jak najszybciej zebrać i przekazać żądane informacje wnioskodawcy, będą zajmować się ustalaniem przyczyn nie przekazania informacji wcześniej. Cyrk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to nie była skarga a anonim i rada na sesji wcale się nią nie zajmowała. Ktoś tu jest kłamczuszkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się! ktoś tu jest kłamczuszkiem, urzędaskiem - nie był to anonim, pismo było podpisane. Jesteście czujni towarzyszu, tylko głupi - niestety nie mam na to lekarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Zgadza się! ktoś tu jest kłamczuszkiem, urzędaskiem - nie był to anonim, pismo było podpisane. Jesteście czujni towarzyszu, tylko głupi - niestety nie mam na to lekarstwa.
OJ SEBA,SEBA!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolu byłeś na sesji to czemu to powiedz w której części radni zajmowali się skargą? Ja byłem i tego nie słyszałem. Co mówili o skardze, kto ją odczytał? Z tego co pamiętam radni na sesji wcale się tym tematem nie zajęli. Oj Bartolu znowu chcesz ludzi wprowadzić w błąd. Swoją drogą gdzie siedziałeś? Może blisko mnie z tyłu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawialiście się kiedyś się co według urzędasa oznacza słowo "zajmować się" ? Co do wprowadzania w błąd to mieszkańcy Łęcznej (czy jak to sprytnie ująłeś "ludzie") z pewnością nie mają wątpliwości, kto robi to od paru ładnych lat, niestety za ich kasę... Węsz żałosny urzędasie... Wszystkie wasze "brudy" i tak wypłyną na powierzchnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redakcja eleczna boi sie prawdy? dlaczego watek o wynikach glosowania jest ukryty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie MF,SP jak trzeba było to do burmistrzowskiej WSPOLNEJ SPRAWY dupę się wsadziło,a teraz jak trzeba na siebie zarobić w okręgach jednomandatowych to się opluwa wy pisuary jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja już wiem za co urzędnicy dostaną podwyżke. Ciekawy czy było ogólne zarządzenie - obrona wodza w zamian za podwyżke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualny napisał:
To ja już wiem za co urzędnicy dostaną podwyżke. Ciekawy czy było ogólne zarządzenie - obrona wodza w zamian za podwyżke.
Stuknij w stół a nożyczki się odzywają====już wiadomo kto to BARTOL,a wyście tyle czasu szukali ,a to jest MFiSP razem wzięci,koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze podpisuje się pod tym co napisałem. W 100% odpowiadam za swoje słowa, więc, jeśli ktokolwiek będzie chciał je zweryfikować/ocenić np. przed sądem, nie będzie miał problemu aby odnaleźć wyłącznie moje posty. Gdybym bał się podpisać, najzwyczajniej nie pisałbym. Ten fakt, tak trudno zrozumieć to redakcji (jednoosobowej) leczna24, która "słynie" z niezliczonej ilości multikont (jednocześnie aktywnych), służącej jedynie do markowania ruchu na forum tego urzędowego portalu. P.S. na forum L24 również pojawiły się wyniki wyborów, jak jednak wszyscy zauważyli - zostały ukryte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Zawsze podpisuje się pod tym co napisałem. W 100% odpowiadam za swoje słowa, więc, jeśli ktokolwiek będzie chciał je zweryfikować/ocenić np. przed sądem, nie będzie miał problemu aby odnaleźć wyłącznie moje posty. Gdybym bał się podpisać, najzwyczajniej nie pisałbym. Ten fakt, tak trudno zrozumieć to redakcji (jednoosobowej) leczna24, która "słynie" z niezliczonej ilości multikont (jednocześnie aktywnych), służącej jedynie do markowania ruchu na forum tego urzędowego portalu. P.S. na forum L24 również pojawiły się wyniki wyborów, jak jednak wszyscy zauważyli - zostały ukryte.Bez komentarza prawda kole w oczy,po zdemaskowaniou.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
P.S. na forum L24 również pojawiły się wyniki wyborów, jak jednak wszyscy zauważyli - zostały ukryte.
Oczywiście chodzi o wyniki głosowań na wczorajszej sesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała poprawka - wątek od kilku chwil jest już widoczny na forum L24. Czyżby "urzędowy", tępy umysł ocknął się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Bartol, kolejny raz pokazał pan co się dzieje w radzie gminy. Oby tak dalej bo ludzie chcą wiedzieć co się tam wyrabia. Niech się pan nie przejmuje Kuczyńskim, on już wie, że w urzędzie nic dobrego go nie czeka. Ponoć w weekendy zajmuje się nauką w szkole górniczej na Bogdanowicza, a to chyba coś znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się niedługo era Pana Kosiarskiego i Pan Kuczyński zapewne opuści Urząd razem ze swoim Burmistrzem. I zobaczymy czy warto było tak wchodzić w 4 litery. Może Pan Kuczyński chce zostać rzecznikiem kopalni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki głosowania oraz opis sesji już jest na stronie radnego Fijałkowskiego. http://www.fijalkows...e-a-co-w-zamian Burmistrz znowu pokazał swoją kulturę wyzywając radnych od populistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol dalej jest sługusem swoich popleczników. Na sesje nie chodzi więc ktoś mu przekazuje nieprawdziwe informacje, które on później wypisuje informacje. To mały anonimowy pieniaczek kryjący się pod różnymi nickamia raz na b jak na k i dalej sam z sobą dyskutuje na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolini - Nicka na "s" też miałem . Myślę też, że definicja słowa sługus jest Ci znana tak dobrze jak nikomu innemu na tym forum. Ciekaw jestem czy Radni są w posiadaniu nagrań ostatnich sesji nagranych na dyktafon. Mieszkańcy naszego miasta chętnie posłuchaliby jak Burmistrz wyzywa na sesji swoich adwersarzy, czy jak Pani Przewodnicząca Borkowska stwierdza np., że kilkudniowe opóźnienie w przekazywaniu dokumentów to nic takiego. Obywatele naszego miasta mają prawo wiedzieć jak to wygląda naprawdę. Nagrania takie pozwolą na odrzucenie zarzutów, że informacje przekazywane przez radnych i czasem przeze mnie w formie pisemnej nie odbiegają w jakimkolwiek procencie od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Bartolu określenie sługus najlepiej pasuje do Ciebie. Robisz to co któś ci karze, jak lalka pajacyk. Pytam raz jeszcze konkretnie gdzie siedziałeś na sesji? Kto podpisał pismo o którym wspomniałeś wcześnie, że niby się radni zajęli nim na sesji ? Co zaproponowali twoi koledzy z rady ? Na razie są to tylko dodatkowe wydatki. Czekam na propozycję dochodów. Ty pewnie jak zwykle jak szczur odpiszesz wybiórczo na proste pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...