Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera z TW "Zenek" w Łęcznej. Radny zrzeka się mandatu

Utworzony przez dziadek, 4 kwietnia 2014 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Chyba żartujesz! Nie przypisuj mi prób uniewinniania kogokolwiek. Znasz jakąś osobę, która ucierpiała na działalności TW Zenka? Bo jeśli nie to zamknij się. Sędzia się znalazł. Wiesz w tej sprawie tyle co ja czyli gówno wiesz Więc nie pajacuj.
chyba wiem więcej niż ty. a co uważasz że pewnie TW Zenek donosił na "pogodę" czy swojego psa, albo krowę. musisz wiedzieć że SB nie znała czegoś takiego jak informacja nie potrzebna. a Zenek musiał donosić na ludzi a nie na bliżej nieokreślone byty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Pelica?? A czy to nie ten, co był podejrzany / oskarżony o molestowanie dzieci?? Ciekawe czy własnych, czy też cudzych?? Rozpasanie kleru nie zna granic jak widać, a swoje brudne łapska kościół katolicki pcha wszędzie do polityki przy pomocy takich właśnie jak Pelica.
Nie. to nie ten, ten jest niezaleznym czlowiekiem. A t :angry: y czasem nie jestes nauczycielka i dobra znajoma radnej........f......albo nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wiem więcej niż ty. a co uważasz że pewnie TW Zenek donosił na "pogodę" czy swojego psa, albo krowę. musisz wiedzieć że SB nie znała czegoś takiego jak informacja nie potrzebna. a Zenek musiał donosić na ludzi a nie na bliżej nieokre  
chyba wiem więcej niż ty. a co uważasz że pewnie TW Zenek donosił na "pogodę" czy swojego psa, albo krowę. musisz wiedzieć że SB nie znała czegoś takiego jak informacja nie potrzebna. a Zenek musiał donosić na ludzi a nie na bliżej nieokreślone byty :)
  Nie rozśmieszaj mnie. Gówno wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
chyba wiem więcej niż ty. a co uważasz że pewnie TW Zenek donosił na "pogodę" czy swojego psa, albo krowę. musisz wiedzieć że SB nie znała czegoś takiego jak informacja nie potrzebna. a Zenek musiał donosić na ludzi a nie na bliżej nieokre  
chyba wiem więcej niż ty. a co uważasz że pewnie TW Zenek donosił na "pogodę" czy swojego psa, albo krowę. musisz wiedzieć że SB nie znała czegoś takiego jak informacja nie potrzebna. a Zenek musiał donosić na ludzi a nie na bliżej nieokreślone byty :)
  Nie rozśmieszaj mnie. Gówno wiesz.
jupi to fakt  gówno jest śmierdzące.Ile ty (synu ,córko) byłeś(łaś) przesłuchiwny- na ,naSB?Imoze to ty gówno wiesz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie było już jest po radnym TW Zenku Oszukiwał ludzi przez tyle lat. Powinien zwrócić  pieniądze które przez tyle lat pobierał jako radny. Myślę, że prokuratorzy z IPN za to kłamstwo dobiorą mu się teraz do dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie było już jest po radnym TW Zenku Oszukiwał ludzi przez tyle lat. Powinien zwrócić  pieniądze które przez tyle lat pobierał jako radny. Myślę, że prokuratorzy z IPN za to kłamstwo dobiorą mu się teraz do dupy.
Nie ruszą !!!  tam wszyscy chleją razem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno "na Łęcznej" teraz go nie widać - chyba mu wstyd, ale czy tacy go mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:P Za to widać kurdupla Ferdynanda K i jest prawdziwy wstyd dla Łęcznej :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamczyński, zajmij się proszę czymś pożytecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pewnie szuka kolejnych haków na radnych. Tzn on tylko pyta. Może niech zapyta jeszcze do którego przedszkola radni chodzili. Bo jak do publicznego to może przekręt jakiś był. Żałosny gość, żeby tak wypytywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam ze sobą  rozmawia :blush:  na niby nie zależnym portalu jakim jest Ł24. Jak go " Informacje Radnych" ruszyły. :angry: Człowieku  rozmawiasz sam ze sobą , czy Ty tego nie dostrzegasz? B) Już nikt nie chce z tobą pisać już cię ludzie przejrzeli, jaki ty jesteś aktywny. :wub: A tak na marginesie szkoda prądu, monitora i czasu dla ciebie. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodząc na stronę  Grzegorza Kuczyńskiego możecie być tylko zszokowani. Polityk miejscowy. Takiej aktywności tylko mu nie zazdrośćcie. Znajdziecie tam wpisy nawet ze stycznia. ale i tak dobrze, bo są z tego roku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DoKucza tylko nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale was ten chłop boli. Tyle jadu sączycie. Czego się boicie, o co w tym wszystkim chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prestiżowa przewodnicząca powinna wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale was ten chłop boli. Tyle jadu sączycie. Czego się boicie, o co w tym wszystkim chodzi ?
(Synu Córko) nic nas nie boli ,o prawdę chodzi tak trudno ci to zrozumieć kapusi się wybiela a prawych oczernia dla czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...