Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aplikacja "Usterki Łęczna". Zgłoś problemy w mieście

Utworzony przez wpisz swoje imie, 12 grudnia 2014 o 20:55 Powrót do artykułu
łyncna to jedna wielka usterka hahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wysyłałem kiedyś na ten mail usterka zgłoszenia i olewali to. Żadnej reakcji. Kuczyński mówi że z sukcesem działało. Chyba dla niego sukces jest jak sie tylko założy skrzynke, a to trzeba jeszcze obsługiwać.
0
żadnej reakcji na uliczne libacje
0
Wole wyslac do bartola. On zrobi z tego lepszy pozytek. A i urzedasom sie oberwie.
0
bartol weźmie miotłę i posprząta nasrane,a może języczkiem?
0
Pogoni urzędnika do roboty i mieszkańcy zobaczą komu płacą za nieróbstwo i "promocję" miasta.
0
Ten caly urzad to jedna wielka usterka.
0
Dajcie spokój, przecież ktoś głosował na Kosiarskiego. Macie co wybraliście. Trzeba było myśleć przy stawianiu krzyżyka.
0
do wygrania wyborów potgrzeba 50% +1 głos,przy frekwencji 34% tak jak w Łęcznej to niwiele,ci co nie byli na wyborach są obojętni kto będzie rządził,trzeba się pogodzić z uwarunkaniami DEMOKRTACJI ,a nie tylko krakać i pomawiać ludzi.
0
wysyłałem kiedyś na ten mail usterka zgłoszenia i olewali to. Żadnej reakcji. Kuczyński mówi że z sukcesem działało. Chyba dla niego sukces jest jak sie tylko założy skrzynke, a to trzeba jeszcze obsługiwać.
bo tam lenie pracują
0
Dajcie im znać  e- mailem  co w mieście się dzieje, to już dupska jeden z drugim nie ruszy wcale.  
0
nosek się ułamał temu pinokiu, straszna awaria
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: