Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aria operowa na Barbórkę

Utworzony przez górnik, 4 grudnia 2008 r. o 02:21 Powrót do artykułu
Wiadomo że nas górników ma się za nic.Przecież kopalnia musi dofinansować filharmonię-a powinno ją finansować miasto-tzn.---WIELKA MIEJSKA METROPOLIA--LUBLIN.Ale gdzie"Kamieniu zabij mnie" daje lekką ręką kasę.Toż prawdziwy prezes"Wasza szerokość był o wiele lepszy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahah........ cytat: - Czy pójdę na galę? Raczej nie. Nigdy w czymś takim nie brałem udziału - mówi Alfred Bondyra, szef "Solidarności” w Bogdance. - Pójdziemy z żoną na imieniny do sąsiadki Basi. Pan Bondyra-swiatowiec nigdy w czymś takim nie brał udziału Czas więc zaczerpnąc trochę KULTURY panie przewodniczący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górniku, czytaj ze zrozumieniem. Filharmonia jedynie udostępnia salę, koncert realizuje Teatr Muzyczny, co jest "odwdzięczeniem" się za 300-tysięczny sponsoring "Traviaty" przez kopalnię. Nb ciekaw jestem jak to wszystko zostanie rozliczone, bo strasznie to jakieś przekombinowane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabierz człeniu kultury.. .Bo p. Bondyrze nie siegasz kostek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Bondyrze ciężko sięgac do kostek bo tak niski ma poziom, ale co się dziwić w S większość taka jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...