Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj się nie boisz ale jutro się zlękniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 tyś miesięcznie no nieźle zważywszy że koszty utrzymania są porównywalne jak w Polsce a nawet niższe ,do tego mieszkania w miarę tanio można wynająć a jeszcze jak dodamy że można ubiegać się o kartę stałego pobytu czyli o obywatelstwo wraz rodziną to tylko głupiec by odpuścił .Po za tym tam emerytura jest i pewna i sporo wyższa eh gdyby to było 20 lat temu ale ci którzy mogą niech się nie zastanawiają warto skorzystać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brednie !!! Piszą,że średnie wynagrodzenie w Bogdance to 6 tys. zł. Ja pracuję już prawie 15 rok i jeszcze nigdy tyle nie zarobiłem. Opcja Australi jest rzeczywiście interesująca. Chętnie się zainteresuję tą opcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest pewnosc ze kopalnie sa tam bezpieczne dzieki Bogu Bogdanka jest kopalnia wzglednie Bezpieczna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu napisał:
Jaka jest pewnosc ze kopalnie sa tam bezpieczne dzieki Bogu Bogdanka jest kopalnia wzglednie Bezpieczna .
Pamiętaj Australia to nie trzeci świat to wysoko cywilizowane społeczeństwo dbające o pracowników i ich bezpieczeństwo no gdyby szło o wyjazd i pracę na Ukrainie ,do Rosji czy Chin to fakt samobójstwo ale nie tam gdzie nawet związki zawodowe dbają o ludzi i to w pełnym słowa znaczeniu to nie to te pasibrzuchy z polskich związków zawodowych ,zresztą zawsze można się wycofać tak myślę że jakiś okres próbny klimatyczny być musi zresztą dowiedzieć się szczegółów zawsze można .No gdybym miał taka możliwość te 20 lat temu to ja nie zawahał bym się nawet minuty .Ma tam rodzinę to wiem że życie jest porównywalne jak w Polsce ale pytać trzeba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kombajnista przodowy napisał:
Pamiętaj Australia to nie trzeci świat to wysoko cywilizowane społeczeństwo dbające o pracowników i ich bezpieczeństwo no gdyby szło o wyjazd i pracę na Ukrainie ,do Rosji czy Chin to fakt samobójstwo ale nie tam gdzie nawet związki zawodowe dbają o ludzi i to w pełnym słowa znaczeniu to nie to te pasibrzuchy z polskich związków zawodowych ,zresztą zawsze można się wycofać tak myślę że jakiś okres próbny klimatyczny być musi zresztą dowiedzieć się szczegółów zawsze można .No gdybym miał taka możliwość te 20 lat temu to ja nie zawahał bym się nawet minuty .Ma tam rodzinę to wiem że życie jest porównywalne jak w Polsce ale pytać trzeba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciualem zapytac czy ktokolwiek z was ma moze jaki kolwiek kontakt z firma posrednicza lub czms takim odnosnie pracy w australii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur_gornik napisał:
chciualem zapytac czy ktokolwiek z was ma moze jaki kolwiek kontakt z firma posrednicza lub czms takim odnosnie pracy w australii
Zapytaj Tow. Grada on zna światowe towarzystwo. Od Kataru po Australię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyc doplat do gornikow! wygonic bande do Australii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie jakies namiary na prace tam bez posrednikow to napewno sie sprobuje.bogdanke za pare lat przejma spolki i spoleczki .powoli juz sie to dzieje.16 spolek w kopalni lewa kase kreci.takze na dluzsza meta nie ma tam przyszlosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem artykuł o sytuacji górnictwa w Polsce. Autor twierdzi, że sytuacja idzie w dobrym kierunku. Co prawda nie ma porównania z tym co oferują Australijczycy, ale mimo wszystko coś się rusza. Podaje link : Artykuł o górnictwie w Polsce Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomaszek napisał:
Dosyc doplat do gornikow! wygonic bande do Australii!
Sam jesteś "BANDA". Nie masz pojęcia o czym piszesz.Jestes tak mało inteligętny że nie chcieli cię przyjąć na zmywak w Mc Donald's i musi utrzymywać cię matka, która czuje się winna że spłodziła syna deb***a. To górnictwo utrzymuje gospodarkę, a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomaszek napisał:
Dosyc doplat do gornikow! wygonic bande do Australii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te Tomaszek baranie zakichany panstwo nie dopłaca do górników to dzieki nim Warszawa taka bogata teraz jest i mam nadzieje że wyjada wszyscy górnicy do Australii a ruskie zakręcą Ci kurek z gazem a ty baranie bedziesz musiał im płacić jak przyjdzie zima żeby Ci dupci baranie nie odmroziło. Bo naszego węgla nie będzie a importowany też z czasem podrożeje ale zatępy jesteś żeby to zrozumieć bo jak stare przysłowie mówi mądry polak po szkodzie a wtwoim przypadku "mądry" i przed .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak wyobrazacie sobie 300 tys bezrobotnych na slasku -anarchia . Przeciez wszyscy nie mozemy pracowac Auchan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjazd do Australi to chyba jakiś zastrzyk finansowy , ja pracuje w kopalni "STASZIC" i czuje sie tam jak w obozie pracy robią wszystko tylko żeby cie UDUPIĆ niepolecam tam pracy kopalnia przeżytek marne zarobki na wszystkim cie ciulają zabierają nawet wode do picia i dają marne półtora litra wody gdy temperatura w ścianie sięga nawet powyżej 30 stopni i zrób coś tam z takom małą buteleczką wody to masz na godzine pracy A CO POTEM "WYSYCHAJ SŁABY GÓRNIKU" oni nas pier***ą liczy sie tylko czarny węgiel i nic więcej TAKA JEST PRADA ja już pracuje 15 lat i widze co sie dzieje DLATEGO BRACIA GÓRNICY ZASTANÓWCIE SIE CO ROBIMY Z TYM DALEJ pozdrawiam Bidon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidon napisał:
Wyjazd do Australi to chyba jakiś zastrzyk finansowy , ja pracuje w kopalni "STASZIC" i czuje sie tam jak w obozie pracy robią wszystko tylko żeby cie UDUPIĆ niepolecam tam pracy kopalnia przeżytek marne zarobki na wszystkim cie ciulają zabierają nawet wode do picia i dają marne półtora litra wody gdy temperatura w ścianie sięga nawet powyżej 30 stopni i zrób coś tam z takom małą buteleczką wody to masz na godzine pracy A CO POTEM "WYSYCHAJ SŁABY GÓRNIKU" oni nas pier***ą liczy sie tylko czarny węgiel i nic więcej TAKA JEST PRADA ja już pracuje 15 lat i widze co sie dzieje DLATEGO BRACIA GÓRNICY ZASTANÓWCIE SIE CO ROBIMY Z TYM DALEJ pozdrawiam Bidon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaje kontakt na Australię praca na kopalni www.ozpolzatrudnienie.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...