Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo urzędnicy! Konsultacje o godz. 12.00 gdy ludzie pracują! Chyba sami ze sobą będziecie konsultować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy robią konsultacje w godzinach swojej pracy, a ze pozostali w tym czasie rownież pracują, to dla nich pikus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem powiedzą, że przecież były konsultacje i nikt się nie interesował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne że są i będą ,gorzej gdyby było bez konsultacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś będzie chciał uczestniczyć to oderwie się na chwilę od pracy czy innej pracy naukowej i może doktoryzować się w innym temacie w samo południe. Ciekawe ile osób przyjdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik to nawet nie zauważy, że oderwał się od pracy. Wszak pracuje jedynie na papierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwalajcie win y na urzędników. Gdyby konsultacje były o 12 w niedzielę lub inny dzień wolny to też byście się czepiali, że odbierają wam czas wypoczynku. Na malkontenctwo nie ma sposobu kochani. Jestem przekonany, że jeśli rzeczywiście bylibyście zainteresowani konsultacjami nikt was z urzędu nie wygoni w innym terminie, ponadto z pewnością wasze opinie mozna zgłosić na piśmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwalajcie win y na urzędników. Gdyby konsultacje były o 12 w niedzielę lub inny dzień wolny to też byście się czepiali, że odbierają wam czas wypoczynku. Na malkontenctwo nie ma sposobu kochani. Jestem przekonany, że jeśli rzeczywiście bylibyście zainteresowani konsultacjami nikt was z urzędu nie wygoni w innym terminie, ponadto z pewnością wasze opinie mozna zgłosić na piśmie.
Tak tak...srali muchy idzie wiosna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik to nawet nie zauważy, że oderwał się od pracy. Wszak pracuje jedynie na papierze.
  Twoja ksywa kojarzy mi się z kimś już znanym, czyżbyś chciał komuś już tą nazwę odebrać? Wpis super, obecnie na czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja studiował w Krakowie i widziałżem Rynek i Seksunnice czy jakoś tak. No! i smoka widział. Co tam rynek - ja drugi Wawel zbuduje. Kurdupel pomoże i mamusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...