Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Biuletyn informacyjny" czy "Tuba Propagandowa" ?

Utworzony przez Bartol., 19 grudnia 2012 r. o 19:33
Może burmistrz pójdzie za przykładem kolegów z Wadowic i zaprzestanie wydawania tego czegoś? http://mamnewsa.pl/n...gazete--a-inni-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądzę "nie da się"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy komentarz "Gazety wydawane przez samorządy, to czysta "propaganda sukcesu" - jak za komuny. w każdym wydaniu zdjęcia z różnych imprez lokalnych, gdzie zawsze na pierwszym miejscu jest wójt. "Śmiechu warte" - był taki program w telewizji. Muszą być media niezależne, gdzie rzeczywistość jest realistyczna, bez tej małorealnej propagandy sukcesu."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hint napisał:
najlepszy komentarz "Gazety wydawane przez samorządy, to czysta "propaganda sukcesu" - jak za komuny. w każdym wydaniu zdjęcia z różnych imprez lokalnych, gdzie zawsze na pierwszym miejscu jest wójt. "Śmiechu warte" - był taki program w telewizji. Muszą być media niezależne, gdzie rzeczywistość jest realistyczna, bez tej małorealnej propagandy sukcesu."
Tak jak wydawnictwo powiatu Łęczyńskiego,kto jest na I miejscu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że burmistrzowi w tym komentarzu mogło chodzić o to aby nie podawać nazwisk radnych i tego jak kto głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawlak napisał:
Myślę, że burmistrzowi w tym komentarzu mogło chodzić o to aby nie podawać nazwisk radnych i tego jak kto głosował.
Ty lepiej nie myśl, ewentualnie najpierw poczytaj sobie ustawę o samorządzie i dostępie do informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem zdania, że niepotrzebnie Bartol podaje imiona i nazwiska radnych przy wynikach głosowań. Przecież nie wszystko co jest na sesji musi wychodzić do ludzi. Do tej pory jak nie było to podawane to był spokój, a tylko Bartol zaczął to wpisywać na internecie to mieszkańcy zaczęli się ze sobą kłócić. Są pewne informacje, które lepiej jak pozostają tajne i znają ją tylko urzędnicy, a nie wszyscy zwykli ludzie. Pan Burmistrz dużo więcej rzeczy zrobiłby w Łęcznej gdyby niektórzy tak bardzo nie mącili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak Byś Chciał , aby nikt nic nie wiedział jak było za Komuny? Moze byłoby spokojniej do jakiegoś czasu , ale napewno nie lepiej. Zapomniałeś o strajkach jak władza ludzi oszukiwała i chcesz by nasza Łęczyńska robiła to dziś? Chwała młodym radnym w łęcznej , że są niezależni od Pana z Wąsami i nie dają się zastraszyć. Jutro za Nich dam na tacę w Kościele , by prawdę ludzie poznawali od Nich , a nie z Biuletynu Gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz nie oszukuje ludzi bo robi to wszystko w imieniu tych którzy na niego głosowali i go wybrali. Takich osób jest najwięcej. Każda decyzja Pana Burmistrza ma poparcie tych osób więc po co Pan Burmistrz miałby o tym co robi mówić pozostałym, którzy nie oddali na niego głosu. Pan Burmistrz jest długo Panem Burmistrzem i jego doświadczenie to gwarancja, że każda decyzja jest najlepsza z możliwych. Co innego młodzi radni, którzy dobrze to tylko potrafią używać internetu i dyktafonu. Powinni się wstydzić za to co robią i jednak szanować bardziej doświadczone osoby takie jak Pan Burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo Wróć. Przeglądałem ostatnio portal Ł24.pl i wiesz co zauważylem , ze smutno Tam mają bez Ciebie. Tematy jakieś nie ciekawe - o " różowym " autobusie piszą , że dziewczynom tam wsiadającym na widok kierowcy żel się wytrąca i nie mogą powstrzymać emocji . ZOBACZCIE TEN AUTOBUS. Widziałem kirowcę - Normalny Facet z Wąsami jak większość szoferów w Łęcznej, chyba , że teraz TAKA moda w Łęcznej na WĄSY. A Ci Panowie z Wąsami co niektórym wizję normalności przestawili. Albo inny temat - " fajerwerki " przed Sylwestrem przyjmę w dobrym stanie, bo kupić nie ma KOMU! Widzisz Sam - Co TAM teraz piszą na Ł24.pl. Pan " Brunatny " odpuścił SOBIE Śmieci , bo nikt z Nim nie chciał GADAĆ - jego "Nick " powstał chyba tylko na ustawę śmieciową.i dużo takich osób ostatnio stworzono na Ł24 obrońców miejskich. Nie ma już tam Tych chłopaków i nie ma tematów , Ciebie TAM też nie widzę - Szkoda. Bernardo Wróć na Ł24 -.ocieplisz oziębłą TAM ATMOSFERĘ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Proboszcz napisał:
Bernardo Wróć na Ł24 -.ocieplisz oziębłą TAM ATMOSFERĘ .
nie ma takiej potrzeby pan rzecznik Kuczyński załatwi wszystko "multikontami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty lepiej nie myśl, ewentualnie najpierw poczytaj sobie ustawę o samorządzie i dostępie do informacji
jestem zdania, że mimo wszystko jest coś na rzeczy, inaczej nie wyjeżdżałby z tą kolegialnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,Zdrowia Sczęścia wszelkiej pomyślności,zdrowia psychicznego,porozumienia,miłości radości z każdej najdrobniejszej rzeczy,uciech psychicznych i cielesnych w Nowym Roku całym ,radości i szczęścia,a także spokoju,wszystkim bez wyjątku,tym z PO,PiS,SLD,PSL,RP i tych co są na aucie na własne życzenie i tych co chcą i tych co nie chcą się jednać .Zróbmy Przyjacielskie Koło I Zabawmy Się Wesoło-Póki Mamy Czas-Póki Mamy Czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anomim napisał:
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,Zdrowia Sczęścia wszelkiej pomyślności,zdrowia psychicznego,porozumienia,miłości radości z każdej najdrobniejszej rzeczy,uciech psychicznych i cielesnych w Nowym Roku całym ,radości i szczęścia,a także spokoju,wszystkim bez wyjątku,tym z PO,PiS,SLD,PSL,RP i tych co są na aucie na własne życzenie i tych co chcą i tych co nie chcą się jednać .Zróbmy Przyjacielskie Koło I Zabawmy Się Wesoło-Póki Mamy Czas-Póki Mamy Czas.
Ryżego i Samozwańca nie ujmujesz swoimi życzeniami ??? czy oni są może BE ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stojan napisał:
Może burmistrz pójdzie za przykładem kolegów z Wadowic i zaprzestanie wydawania tego czegoś? http://mamnewsa.pl/n...gazete--a-inni- [/quote] [quote name='stojan' timestamp='1356085027' post='712358'] Może burmistrz pójdzie za przykładem kolegów z Wadowic i zaprzestanie wydawania tego czegoś? http://mamnewsa.pl/n...gazete--a-inni-
to jeszcze nic, może też wzorować się na wójcie puław i za pieniądze publiczne lansować się bezkarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Ryżego i Samozwańca nie ujmujesz swoimi życzeniami ??? czy oni są może BE ??
No widzisz GAMONIU tobie nawet życzeń nie można złożyć jesteś przyzwyczajony tylko k...a w...a m.ć i może s........ji może s.....y s..u,dla takich szkoda zrowia,ale WESOŁYCH ŚWIĄT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Tam z Łęczną z Miastem się już związałem Tu mieszkam , aTy piszesz w swojej nazwie " nie związany z łęczną" to pisz swoje posty w tematyce o Lubartowie , a nie w Łęcznej A Tobie i innym nie związanym z Łęczną to życzę w tym roku: CHOPY - POWIUNŻTA SIĘ, bo się JUŻ GUBITA z końcem roku 2012 i gdzie Was Gospodarz w 2013r ZDYBIE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Proboszcz napisał:
A ja Tam z Łęczną z Miastem się już związałem Tu mieszkam , aTy piszesz w swojej nazwie " nie związany z łęczną" to pisz swoje posty w tematyce o Lubartowie , a nie w Łęcznej A Tobie i innym nie związanym z Łęczną to życzę w tym roku: CHOPY - POWIUNŻTA SIĘ, bo się JUŻ GUBITA z końcem roku 2012 i gdzie Was Gospodarz w 2013r ZDYBIE ?
Módl się o zdrowie bo o rozum już znacznie z pózno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modle się , aby Tacy jak Ty - Fanatycy Magistratu przejżeli w końcu na oczy i Łęczna była normalnym miastem dla mieszkańców. Gryziesz tu na ty forum , jak jakiś zrudziały kundel, bo na Ł24.pl pokąsaliście już innych , a między sobą urzędnikami to Wam jakoś nie wypada. Jesteś jak piesek z niepłaconym podatkiem dla Urz. Miasta . Nawet nie posiadasz nazwy - widzę , że nie nadali Ci na Świeta. A Sam nie potrafisz wpisać w ramkę , ale pewnie juz nie długo nadadzą Ci z Urzedu. Na gościa w nazwie to mi jakoś nie wyglądasz , chyba ,że dopiszesz sobie " MARNY" Gdzie się dorwiesz tam oszczekujesz innych. Myślę , że tymi słowami - tj. mojej modlitwy Świątecznej w Twojej intencji dopiero się nawrócisz ! Bądź Pozdrowiony Gościu bez nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...