Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdanka na giełdę!

Utworzony przez ~gość~, 14 maja 2009 o 18:33 Powrót do artykułu
są teraz jakieś przyjęcia na bogdance ? ("pod kopalnią"/spółki)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do czasu wejścia na giełdę nie będzie nic. Po debiucie sprawdzaj stronę www Bogdanki - będą ogłoszenia
0
No nie wiem czy to dobry pomysł aby wprowadzać Bogdankę na giełdę w obecnej sytuacji na rynkach finansowych na świecie. Nie koniecznie sobie polepszą sytuację finansową a wręcz przeciwnie i obudzą się z reką w nocniku. Wygląda na to ,że ktoś tu już sobie powolutku przygotowuje grunt pod prywatyzacje aby w odpowiednim momencie przejąć dobrą kopalnię za śmieszne pieniądze.
0
Maleksan napisał:
Do czasu wejścia na giełdę nie będzie nic. Po debiucie sprawdzaj stronę www Bogdanki - będą ogłoszenia
ok, dzięki za odpowiedź, stronę kopalni sprawdzam co jakiś czas, ale tak się pytam z ciekawości może coś się dzieje w spółkach czy coś - bo takie informacje wypływają raczej tylko od pracowników.
0
Maleksan napisał:
Po wejscu na gielde strona zniknie bo kopalnia zniknie z listy rentownych kopalni, kupi ja jakas spoleczka za smieszne pieniadze, no i gorniczkom troche dostanie sie po tylku, moze to i dobrze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: