Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwią mnie ci wszyscy , którzy tak pogardliwie wypowiadają sie an temat górników! Czy myślicie że naprawdę im tak jest rewelacyjnie, że maję tyle kasy? To spróbujcie tam się znalezć... nie jeden z was padlby po godzinie pracy pod ziemią, a co mówiąc pracować tam latami.. Jeśli nie macie zielonego pojecia o pracy i płacy górnika, to nie udzielajcie się............ !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz H. jest "słynny". Poczytajcie drodzy Górnicy o swoim koledze z pracy: http://www.aferyprawa.com/index2.php?dzial...p;p=teksty/show
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem przez kogo jest inspirowana Pani Magdalena B. autorka tego artykułu. Album dostałem 3 tygodnie temu. Cenna pamiątka z dedykacją zarządu. Rolą związków jest oczywiście walka o prawa pracownicze w tym o podwyżki. Dlaczego jednak o tym napisano w dniu zawieszenia rozmów zz z zarządem. Jeśli będzie dobra sytuacja to podwyżki pewnie dostaniemy, po co sięgać po metody poniżej pasa panowie Bronisz i Szmuc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adriano napisał:
Popieram pomysł Zarządu. Niestety ryle nie umią tego docenić. Dla nich liczy się tylko kasa. Zaraz znowu będą płakać, że muszą iść w sobotę i niedzielę do pracy i jaka ta praca ciężka.
Spróbuj sam iść do kopalni to zobaczysz jak się przyjemnie pracuje deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawa jestem kto jest zadowolony z tych albumów
jestem zadowolony az albumu, a ci co nie sa zadowoleni to jakaś ciemnota. Oblizalibyście palec wyjęty z dupy gdyby był na nim jeden grosz. związkowcy dolewają oliwy do ognia bo musza zaistnieć. żałosne. kto nie chce niech nie bierza a jak weźmie to niech nie kłapie, jak ten podpuszczony wiecznie niezadowolony ryl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
górnik nie ciemnota napisał:
jestem zadowolony az albumu, a ci co nie sa zadowoleni to jakaś ciemnota. Oblizalibyście palec wyjęty z dupy gdyby był na nim jeden grosz. związkowcy dolewają oliwy do ognia bo musza zaistnieć. żałosne. kto nie chce niech nie bierza a jak weźmie to niech nie kłapie, jak ten podpuszczony wiecznie niezadowolony ryl
Ty głupi de..lu jak tak duzo zarabiasz,że ci wystarcza na wszystko to może mi oddasz część swoich poborów.ABY ZREALIZOWAĆ SWOJE PASJE I MARZENIA POTRZEBNE SĄ DO TEGO PIENIĄDZE ,NIE MÓWIĄC JUŻ O WYKSZTAŁCENIU DZIECI I ZROBIENIU IM CHOCIAŻ RAZ NA ROK JAKIEGOŚ PREZENTU W POSTACI WYJAZDU NA WAKACJE,.TOBIE MOŻE I NIE SĄ POTRZEBNE PIENIĄDZE BO M,OŻE JUŻ MASZ DOROSŁE DZIECI WIĘC ŁATWO CI MÓWIĆ.TYLKO GŁUPI MÓWI ŻE MA DUŻO/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GÓRNIK napisał:
Ty głupi de..lu jak tak duzo zarabiasz,że ci wystarcza na wszystko to może mi oddasz część swoich poborów.ABY ZREALIZOWAĆ SWOJE PASJE I MARZENIA POTRZEBNE SĄ DO TEGO PIENIĄDZE ,NIE MÓWIĄC JUŻ O WYKSZTAŁCENIU DZIECI I ZROBIENIU IM CHOCIAŻ RAZ NA ROK JAKIEGOŚ PREZENTU W POSTACI WYJAZDU NA WAKACJE,.TOBIE MOŻE I NIE SĄ POTRZEBNE PIENIĄDZE BO M,OŻE JUŻ MASZ DOROSŁE DZIECI WIĘC ŁATWO CI MÓWIĆ.TYLKO GŁUPI MÓWI ŻE MA DUŻO/.
ty deb***u górniku, mam ci oddać częśc swoich zarobków, jestes deb*** naprawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wypisujesz takie bzdury żadnych palców bym nie lizał nawet gdyby była na nich kolosalka kwota .nie jest niczym złym upominanie się o wyższe płace .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX157 napisał:
Po co wypisujesz takie bzdury żadnych palców bym nie lizał nawet gdyby była na nich kolosalka kwota .nie jest niczym złym upominanie się o wyższe płace .
upominanie się o dodatkowe podwyżki do i tak wysokich pensji, oczywiście że jest nienormalne !!! zamiast tego, niech zarząd zdecyduje się przyjąć nowych pracowników, starym rylom będzie lżej i nowi na tym skorzystają. w powiatowym UP w Łęcznie 15 ofert pracy, stopa bezrobocia powyżej 10%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...