Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdanka sprzedana funduszom emerytalnym

Utworzony przez mick, 9 marca 2010 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Myślę, że inwestor strategiczny wkrótce się znajdzie. Skupi akcje Bogdanki na rynku giełdowym i nie będzie pytał związkowców czy zwolnić np. 1/4 załogi, czy nie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej sprzedac to juz nie mozna bylo: Jeszcze zywy trup czy juz bankrut Przyszle emerytury Kasa w budzecie pusta, w ratingach jestesmy jako kraj pierwszym kandydatem do bankructwa. Tak "przejedzonego" a w zasiadzie "wydojonego" majatku narodowego to nawet E.Gierek POsobie nie zostawil. A po nich to juz chyba tylko POtop...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli co dobrze presperuje to pytam po co sprzedawac umowa spisana z Kozienicami na10 lat .Wlodarze Bogdanki a szczegolnie Gornicy biednego zwiazkowcy regionu uwazajcie i patrzcie na decyzje rzadowe poniewaz tym ludiom malo kto wierzy aby im tylko sie zylo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mick napisał:
Myślę, że inwestor strategiczny wkrótce się znajdzie. Skupi akcje Bogdanki na rynku giełdowym i nie będzie pytał związkowców czy zwolnić np. 1/4 załogi, czy nie ....
Wiesz na czym polega skup akcji na giełdzie, czy tylko tak gderasz, bo ci stara nie dała? Podpowiem - z twojego postu wynika, że nie masz o tym pojęcia..... Wracaj do starej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu z wlkp napisał:
Jezeli co dobrze presperuje to pytam po co sprzedawac umowa spisana z Kozienicami na10 lat .Wlodarze Bogdanki a szczegolnie Gornicy biednego zwiazkowcy regionu uwazajcie i patrzcie na decyzje rzadowe poniewaz tym ludiom malo kto wierzy aby im tylko sie zylo dobrze
Żeby pozyskać dodatkowy kapitał poprzez giełdę? zwróć uwagę na akcjonariat, podpowiem: pracownicy mają 15% akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNA Z OSTATNICH FIRM ZYSKOWNYCH W LUBESLKIEM,KTÓREJ ŁAPY POLITYKÓW NIE MOGŁY DORWAĆ OSTATECZNIE W TE ŁAPY WPADŁĄ..CZUJE,ZE TO KONIEC GÓRNICTWA W LUBELSKIEM...NA ZDJĘCIU TEN PAJACYK OD WASYLA,JEGO WICEK=PRZYPDUPAS!!ZERO WŁADZY,ZERO POMYSŁÓW=LUBELSKIE I LUBLIN JEGO STOLICA!!DNO DO KWADRATU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8D7DF4 napisał:
JEDNA Z OSTATNICH FIRM ZYSKOWNYCH W LUBESLKIEM,KTÓREJ ŁAPY POLITYKÓW NIE MOGŁY DORWAĆ OSTATECZNIE W TE ŁAPY WPADŁĄ..CZUJE,ZE TO KONIEC GÓRNICTWA W LUBELSKIEM...NA ZDJĘCIU TEN PAJACYK OD WASYLA,JEGO WICEK=PRZYPDUPAS!!ZERO WŁADZY,ZERO POMYSŁÓW=LUBELSKIE I LUBLIN JEGO STOLICA!!DNO DO KWADRATU!!
Powiedz kolego, jak wpadają w łapy polityków, skoro zostali sprywatyzowani poprzez giełdę - najlepsza metoda prywatyzacji, bo najmniejsze ryzyko przewałków.... Bardzo proszę, wytłumacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu z wlkp napisał:
Jezeli co dobrze presperuje to pytam po co sprzedawac umowa spisana z Kozienicami na10 lat .Wlodarze Bogdanki a szczegolnie Gornicy biednego zwiazkowcy regionu uwazajcie i patrzcie na decyzje rzadowe poniewaz tym ludiom malo kto wierzy aby im tylko sie zylo dobrze
Zwiazkowcy siedza cicho bo maja nadzieje, ze losu stoczni nie POdziela...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RN już spakowana, a zarząd też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konstantynopolitanczykówna napisał:
Powiedz kolego, jak wpadają w łapy polityków, skoro zostali sprywatyzowani poprzez giełdę - najlepsza metoda prywatyzacji, bo najmniejsze ryzyko przewałków.... Bardzo proszę, wytłumacz.
Chcesz wiedziec czy tylko pytasz? Chcesz miec racje czy racji innych rowniez wysluchac? Odpowedz sobie sam: 1.Kto zakladal(powolal) GPW ? 2.Kto powolal na stanowisko tworce GPW? 3.Kto powolal powolujacego tworce GPW? 4.Kto powolal tego ktory powolal powolujacego tworce GPW? Wszystkie wyzej wymienione postacie pelnia stanowiska polityczne czy moze prowadza jakas forme dzialalnosci gospodarczej - wszyscy powolujacy reprezentuja partie polityczne i lobbing z tym zwiazany czy moze wolna przedsiebiorczosc? Masz swiete prawo bronic tej instytucji - daj tez prawo innym do odmiennego zdania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NariuszAkcjo napisał:
Chcesz wiedziec czy tylko pytasz? Chcesz miec racje czy racji innych rowniez wysluchac? Odpowedz sobie sam: 1.Kto zakladal(powolal) GPW ? 2.Kto powolal na stanowisko tworce GPW? 3.Kto powolal powolujacego tworce GPW? 4.Kto powolal tego ktory powolal powolujacego tworce GPW? Wszystkie wyzej wymienione postacie pelnia stanowiska polityczne czy moze prowadza jakas forme dzialalnosci gospodarczej - wszyscy powolujacy reprezentuja partie polityczne i lobbing z tym zwiazany czy moze wolna przedsiebiorczosc? Masz swiete prawo bronic tej instytucji - daj tez prawo innym do odmiennego zdania!
Co ci w/w przez Ciebie mają wspólnego z obrotem akcjami na GPW? Jak oni wpływają na to, że ja chcę kupić / sprzedać akcje? Jestem otwarty, chcę wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK COŚ MA W NAZWIE PRZYMIOTNIK POLSKIE TO POLSKIE NA 100% NIE JEST. Z ZAŁOŻENIA JEST NASTAWIONE WROGO DO POLSKI. DLATEGO SEMICCY MIESZKAŃCY NASZEGO KRAJU POZMIENIALI SOBIE W LATACH 40-TYCH I 50-TYCH NAZWISKA NA BARDZO ALE TO BARDZO POLSKO-BRZMIĄCE. Właśnie POżegnaliśmy zyski z Bogdanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeszcze energetykę sprzedać , potem zaorać wszystko nasadzić wierzby energetycznej ,Kazdy kupi sobie łuk i będziemy sobie żyć.Z zimna na pewno nie umrzemy , z głodu też nie bo turyści będą nam rzucać chrupki . Ja już lecę do urzędu zmienić nazwisko na światopełek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może ktoś wyjaśni mi po co rząd sprzedał Telekomunikację? Kurę która znosiła złote jajka i zatrudniała 70tyś ludzi którzy teraz biorą zasiłki od państwa. Francuzi wyworzą w ''walizkach'' miliardy a Polsce zostawiają marne podatki. Tylko nie mówcie mi, że dali technologie bo technologie za pożyczki gwarantowane przez skarb państwa kupiła TP od Niemców w latach 90.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYJEMY W CZASIE BEZPRECEDENSOWEJ WYPRZEDAŻY POLSKI. TEN OKRES PRZYPOMINA MI CZASY POLSKI Z XVIII WIEKU. PAMIĘTAJMY I PRZYPOMINAJMY INNYM CO JUŻ KIEDYŚ STRACILIŚMY I JAKĄ CENĘ ZAPŁACILIŚMY BY TO ODZYSKAĆ. Śladem bieda przyszła, śladem, Za zbytkami, za nieładem! Długo nad granicą stała, Wolności się dotknąć bała. Wolności się dotknąć bała, Bo ją dawno szanowała. Wolności, niebieskie dziecko, Ułowiono cię zdradziecko. W klatkę cię mocno zamknięto Bujnych skrzydełek przycięto. Przedtem u jednego stołu Król z poddanym jadł pospołu, Jak ojciec dzieci przyjmował, Jak swych przyjaciół częstował. Dziś mu u stołu klękają, Kości z psiętami zbierają. Głowę, kiedyś w kraju drogą, Służka pański trąca nogą!... Pochlebcy go otaczają, Palcem biednego stykają, Ot, mówią, kość polizuje, Dawnej wolności żałuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak przed wyborami trzeba się nachapać żeby PO-tem mieć na kampanię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpieprzyć w pył bande darmoziadó z sejmu i senatu. Panie Binladen , wyslij ziomka niech zrobi porządek . Co za kraj , tu obywatel ma zawsze pod górke ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~inwestor napisał:
Co ci w/w przez Ciebie mają wspólnego z obrotem akcjami na GPW? Jak oni wpływają na to, że ja chcę kupić / sprzedać akcje? Jestem otwarty, chcę wiedzieć.
Zapewniam, ze maja duzo wiekszy wplyw niz ja czy Ty. Pamietasz akcje medialno-propagandowa poprzedzajaca emisje NFI i co sie pozniej stalo? Pamietasz reklamy promujace OFE - znasz aktualny deficyt ZUS i idace za tym nieuregulowane zobowiazania wobec OFE? Pamietasz spektakularne zatrzymania czolowych przedsiebiorcow w swietle telewizyjnych jupiterow? Znasz sklady rad nadzorczych czolowki firm notwanych na GPW? Jezeli jestes inwestorem gieldowym i myslisz, ze cos od Ciebie zalezy to gratuluje dobrego samopoczucia - szczegolnie w epoce mediow cyfrowych. Konczac powiem Ci gdzie jest prawdziwa roznica - w USA Bernard Madoff został skazany na 150 lat więzienia, w RP jego odpowiednik dostanie pewnie jutro jaka... "gazele biznesu" . Nadal myslisz, ze tu cokolwiek zalezy od Ciebie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O !!! "prawdomówny" z platformy o.ferzystów i zło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to qrwa od jutra robie u prywaciarza tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...