Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brukują nową drogę w Łęcznej

Utworzony przez dokałdny ', 9 sierpnia 2014 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Panie Redaktorze czy już nie stać Pana na odrobinę rzetelności dziennikarskiej? Jaką nową drogę? Przecież to remont starej. Skończcie już z tą propagandą przedwyborczą. Uśmiałem się do łez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze
panie komentujący. A ta droga nie jest  budowana na nowo? była wąska dziurawa a teraz jest szeroka i piękna. Ale jak ktos jest zaślepiony jak komentujacy, nienawiścią to  widzi tylko zło jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy urząd płaci za takie artykuły czy za darmo takie zbyty mozna pociskać(ku hvale ojczyzny rzecz jasna)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany, artykuł sponsorowany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna droga zrobiona... a to pech ! Jeszcze trochę i już naprawdę trudno będzie w mieście znaleźć jakąś nędzną ulicę. Ale głowy do góry, zawsze się coś znajdzie do krytykowania. W tym to my jesteśmy naprawdę dobrzy. FerdynadK, Twój Proboszcz nie dajmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FerdynandK narazie myśli, potem ruszy głową i może nawet błyśnie intelektem (najczęściej inaczej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gówniarzeria tutaj świruje? Kuczyński spuścił swoje trole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że sam się dorwał i pisze. On do końca będzie przy swoim panu i razem z nim odejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę komentował, ale na Pana to trzeba mieć wygląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie komentujący. A ta droga nie jest  budowana na nowo? była wąska dziurawa a teraz jest szeroka i piękna. Ale jak ktos jest zaślepiony jak komentujacy, nienawiścią to  widzi tylko zło jak ty.
  A kim Ty jesteś chłopoku żeby mówić co widzę? Pilnuj swojego noska. Droga jest remontowana. Każdy kto mieszka w tamtej okolicy wie, że nie powstaje ŻADNA NOWA DROGA. Jakoś im bliżej wyborów tym więcej tego typu "artykułów". Nie siej taniej propagandy. Nie kwestionuję słuszności remontu, ale pisać, że budowana jest nowa droga to oczywiste przegięcie. Zaślepienie mi nie grozi nie martw się o mnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak macają , piszą, rozbudowują tematy w prasie. Taki urzędniczyna myśli, że ludzie z osiedla to jakaś ciemnota i cieszyć się będą i klaskać. Napisz człowieku kim ty jesteś, że zrobiłeś nowe miejsca parkingowe a pewnie głosów w wyborach do powiatu ci przybędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno mu się na pewno udało - zatrudnienie żony w MOPSie. Dobrze, że mieszkańcy o tym wiedzą. Jest się czym chwalić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co mu się udaje to =udacznik=,ten co mu się nie udaje=nieudacznik=!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...