Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Łęcznej oskarżony

Utworzony przez Gość, 9 marca 2009 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Przestępstwo nadużycia władzy może być popełnione tylko z winy umyślnej. Dla jego bytu konieczne jest także działanie na szkodę interesu publicznego lub prywatnego. Przestępstwo to musi być zawinione umyślnie, co oznacza, że funkcjonariusz publiczny musi obejmować swoim zamiarem (bezpośrednim lub ewentualnym) zarówno przekroczenie uprawnień lub niedopełnienie obowiązków (w wyniku działania lub zaniechania), jak i „działanie” na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, charakteryzujące to przekroczenie uprawnień lub niedopełnienie obowiązków” (WK 3/03, OSNKW 2003/5-6/53) (cyt. za Obywatelskie Biuro Interwencji). Źle się dzieje w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli prywatni właściciele działek zostali skrzywdzeni bo ktoś wlazł im na ich teren to chyba oni powinni oskarżać burmistrza. I mogą żądać odszkodowania za poniesione straty, a sąd swoje powinien dołożyć. A służby typu CBA, Izba czy Prokuratura to niech łapią bandytów, łapówkarzy itd. Miasto zyskało , że zamiast ugoru w centrum i pasących się krów jest przyzwoity obiekt, oświetlony i miasto zaczyna wreszcie przypominać miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co Burmistrz otrzymuje wysokie wynagrodzenie (ponad 11 000 zł) jeżeli nie wiedział dokładnie, jakie działki wchodzą w skład wydzierżawianego terenu? To Burmistrz nie wie co podpisuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz dziesięć razy sprawdził i wiedzial dobrze co robi.. ale widocznie miał w tym prywatny interes ze "ODDAŁ" plac firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to że oni wszyscy w tym urzędzie nadają sie do zwolnienia. Należy zacząć od góry, poźniej sekretarz i nieudolni kierownicy, banda pseudofachowców. Na czele z burmistrzem pilnuja tylko na czym i gdzie można zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nasza-klasa, ciuszki na allegro, buciki i fryzurki.... Te dziewczyny nie robią sobie nic ze stojących petentów, czują się z urzędzie jak w domu. Cóż, przykład skądś mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może w końcu nie będzie burmistrzem bo Łęczna ma go dosyć nie wiem kto na niego głosował już gorszego burmistrza .Łęczna mieć nie mogła akiedy jakieś wybory bo ja tego korupczyka nie widzę na burmistrza brawo dla CBA, odwaliliście kawał dobrej roboty tylko aby go aresztowali chciałbym to zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozmowa z burmistrzem: ######artykuly/pokaz/353/cz...awnienia/#tekst pozdr, Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że wszyscy potraficie widzieć tylko złe strony i cieszyć się z tego, że coś komuś nie wyszło. Przecież będziecie mieli szansę zmienić sobie Burmistrza. Zobaczymy czy i co zmieni się w Łęcznej gdy będzie Nowy-Wasz Burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja, co ten burmistrz ciagle gada. Chce wmówic poprzez media ze wszyscy są z inwestycji zadowoleni. Przez ten dworzec jest jedno wielkie zamieszanie. Zadowolony to jest tylko chyba on. Jest jedna zasada jak nie wiadomo o co chodzi TO CHODZI O KASE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa rządi napisał:
To jakaś paranoja, co ten burmistrz ciagle gada. Chce wmówic poprzez media ze wszyscy są z inwestycji zadowoleni. Przez ten dworzec jest jedno wielkie zamieszanie. Zadowolony to jest tylko chyba on. Jest jedna zasada jak nie wiadomo o co chodzi TO CHODZI O KASE
Jak nie mieliście dworca, tylko jakiś plac na którym zwykle brzydko pachniało to było dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubelanin" ty to chyba jesteś z Lubelli a nie z Lublina bo inaczej to nazwałbyś siebie lublinianin. Naucz się pisać a potem zabieraj głos na forach internetowych bo młodzi czytają i uczą się od takiego barana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
"Lubelanin" ty to chyba jesteś z Lubelli a nie z Lublina bo inaczej to nazwałbyś siebie lublinianin. Naucz się pisać a potem zabieraj głos na forach internetowych bo młodzi czytają i uczą się od takiego barana!
sam jesteś baran, a to był zabieg celowy POLONISTO zresztą nigdzie nie napisałem że jestem z Lublina więc co Cię to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontent napisał:
Za co Burmistrz otrzymuje wysokie wynagrodzenie (ponad 11 000 zł) jeżeli nie wiedział dokładnie, jakie działki wchodzą w skład wydzierżawianego terenu? To Burmistrz nie wie co podpisuje???
Burmistrz miasta nie wiedział czyje działki oddawał w dzierżawę? Ludzie trzymajcie mnie. A gdzie ewidencja gruntów? Gdzie kompetencja urzędnika, który przygotowywał umowę? Gdzie prawnik urzędu, który umowę winien parafować? Nie dziwię się więc, że ocena funkcjonowania urzędu jest nijaka. Zresztą, czy tylko tego urzędu? Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko jasne, ktoś miał w tym interes zeby pseudo dworzec wraz ze sklepami powstal w tym miejscu. nie trzeba być nawet bystrym zeby wiedziec kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
"Lubelanin" ty to chyba jesteś z Lubelli a nie z Lublina bo inaczej to nazwałbyś siebie lublinianin. Naucz się pisać a potem zabieraj głos na forach internetowych bo młodzi czytają i uczą się od takiego barana!
W dodatku zachowujesz się jak idiota "zabieg celowy" he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelanin napisał:
sam jesteś baran, a to był zabieg celowy POLONISTO zresztą nigdzie nie napisałem że jestem z Lublina więc co Cię to obchodzi
W dodatku zachowujesz się jak idiota "zabieg celowy" he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,gląbów nam nie brakuje nie tylko w kapuście,dość często szukając informacji związanych z ustawami,dzwonię do kompetentnego "referatu"urzędu naszego miasta i jaką mam odpowiedż?Zadną!Bo tony papierzyskow nie tylko trzeba wpinać ale i zapoznawać się z treścią.Po co więc tacy ludzie odbierają telefony?Przecież nie dzwonię na sekstelefon i nie oczekuję szczebiotania w sluchawce.To jest urząd rangi państwowej,jesteście jej przedstawicielami,zacznijcie tą wiedzę przyjmować z pokorą i dzielcie się nią. To nic nie kosztuje-tylko nasze podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontent napisał:
Za co Burmistrz otrzymuje wysokie wynagrodzenie (ponad 11 000 zł) jeżeli nie wiedział dokładnie, jakie działki wchodzą w skład wydzierżawianego terenu? To Burmistrz nie wie co podpisuje???
oj nie wie,tam wielu pracowników nie wie po co chodzi do pracy-czytaj eye2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEŃ Z PRACY URZĘDNICZKI 7.00 włączyć komputer 7.15 zrobić kawe 7.15-8.15 rozmowa z koleżankami na temat: co to gotowałam, w co to się ubrałam jak to się wymalowałam 8.15 -9.15 odwiedziny "naszej klasy" 9.15 - 10.15 rozmowy (ploty i obgadywanie) zdjęc z "naszej klasy" 10.15- 10.30 przerwa na pączka 10.30 - 11.00 wyjście do sklepu bądź na targ 11.00 - 11.30 zlot w jednym pokoju chwalenie się zakupioną nową czerwoną bluzeczką 11.30 - 12.00 przymierzanie nowej bluzeczki przez koleżanki 12.00 zrobić kawe 12.15 - 13.15 "nazbierało się troche dokumentów korespondenscji" trzeba postawić pieczątki 13.15 - 14.00 przeglądanie nowych gazetek z supermarketów 14.00 -14.30 ogólne rozluźnienie przed końcem pracy 14.30 -14.50 pakowanie szminek kremów i zakupionych wcześniej bluzeczek 15.00 oczekiwany KONIEC ciężkiego i wyczerpującego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...