Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

busy łęczna-lublin

Utworzony przez łęczynianka, 23 stycznia 2010 r. o 17:27
Mam pytanie do zorientowanych. W piątek jechałam busem łęcz-trans z pod wamexu do Lublina. Kierowca po zapłaceniu za bilet, dopiero po mojej prośbie wydał mi ten bilet, inni pasażerowie nie prosili i nie otrzymywali biletów. Moje pytanie: 1. Czy kierowca powinien wydawać bilet każdemu czy dopiero na prośbę? 2. Czy w razie wypadku nie posiadając biletu mam prawo do odszkodowania, czy tylko wyłącznie posiadając bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczynianka napisał:
Mam pytanie do zorientowanych. W piątek jechałam busem łęcz-trans z pod wamexu do Lublina. Kierowca po zapłaceniu za bilet, dopiero po mojej prośbie wydał mi ten bilet, inni pasażerowie nie prosili i nie otrzymywali biletów. Moje pytanie: 1. Czy kierowca powinien wydawać bilet każdemu czy dopiero na prośbę? 2. Czy w razie wypadku nie posiadając biletu mam prawo do odszkodowania, czy tylko wyłącznie posiadając bilet.
1. nie mając biletu nie masz prawa do ewentualnego odszkodowania 2. Kierowca ma obowiązek wydać bilet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może i ja podciągnę temat busów Łęczna - Lublin i nie tylko... jestem z innego regionu, a za ok. 2 tyg. będę chciał się wybrać do kopalni węgla kamiennego w Bogdance (a dokładniej do budynku w którym mieści się siedziba zarządu i biura); dlatego mam pyt. do osób z Łęcznej i powiatu; mianowicie wiem, że z Lublina spokojnie dojadę do Łęcznej busem; natomiast czy z Łęcznej do Bogdanki istnieje jakieś ogólnodostępne połączenie autobusowe? czy kursują na tej linii jakieś busy? a jeśli tak, to w jakich godzinach są stałe dojazdy (poniedziałek-piątek) no i w jakie miejsce dokładnie dociera ewentualny bus? czy bezpośrednio pod siedzibę bogdanki? czy trzeba będzie jeszcze pokonać pieszo jakiś odcinek? może wie ktoś jak to wygląda... mam jeszcze sporo czasu, ale chciałbym się zorientować +/- czego mogę oczekiwać; dziękuję z góry za odpowiedź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...